PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Elbasan - Klinika Dentare KUME
Place Type : Dentist, Dentist & Dental Office
Address : Rruga "Qazim Murtini", Librazhd
Coordinate : 41.18295, 20.317
Phone : 051422656
Rating : 4.90
Facebook : facebook.com/ Klinika-Dentare-KUME-1374560572..
681 people like this.
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 19:00
Tuesday: 09:00 - 19:00
Wednesday: 09:00 - 19:00
Thursday: 09:00 - 19:00
Friday: 09:00 - 19:00
Saturday: 09:00 - 16:00
Sunday: -
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME Klinika Dentare KUME

About The Business:

KLINIKE DENTARE

Comments:

Facebook Admin (09/01/2019 19:54)
❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄ ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄ ️❄️❄️

Facebook Admin (09/01/2019 19:51)
Kur bora zbukuron diten ❄️☃️🌨🌨❄️🤷‍♀️

Facebook Admin (04/01/2019 20:55)
🎶❄️floasing permes bores e pas vitit te ri 🤗

Facebook Admin (01/01/2019 20:14)
Mirseardhe 2❤️19 me nje buzeqeshje te madhe ne fytyrat tona. Gezuar drejt nje Viti te Ri te lumtur!🥂✨✨

Facebook Admin (31/12/2018 09:44)
Le te presim 2019 me nje buzeqeshje 😀 Gezuar drejt nje Viti te Ri te lumtur🥂✨✨🎉

Facebook Admin (24/12/2018 20:05)
Merry Christmas nga ne🎄🍷🍻🍺💃💃 🍾🥂✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨ ✨ Shendet e Mbaresi per Ju anembane botes 🌏 Me respekt Stafi yne 🙏🤗

Facebook Admin (20/12/2018 04:14)
Hahaha ...🤗

Facebook Admin (04/12/2018 15:42)
🙌😀

Facebook Admin (28/11/2018 15:43)
Gezuar Festat 28-29 NENTORIT !

Facebook Admin (22/11/2018 23:52)
🦃🍁🙋‍♀️🇺🇸🇦🇱


Facebook Admin (01/11/2018 00:43)
Atmosfere 👻 🎃🌚💀😷

Facebook Admin (31/10/2018 20:21)
Happy Halloween 🎃 Be carefull tonight👻💀🤐😷🕷🌚

Facebook Admin (06/07/2018 14:40)
Ju urojme dite te mbare nga stafi 😀😀🙏😇🌞

Facebook Admin (03/07/2018 15:40)
Dite te mbare nga ne 😮😁🤗

Facebook Admin (02/07/2018 04:08)
Dentist dhe higjenist dentar te se ardhmes 😀

Facebook Admin (30/06/2018 15:34)
😁✨✨✨🤗

Facebook Admin (22/06/2018 15:33)
Ne kurojme buzeqeshjen tuaj , Ju kaloni pushime te kendshme 😀

Facebook Admin (21/06/2018 14:42)
Dite te mbare nga ne :) :)

Facebook Admin (15/06/2018 16:16)
Ju urojme nga zemra 🙏😀✨✨

Facebook Admin (14/06/2018 21:18)
🤗😷

Facebook Admin (13/06/2018 15:10)
Kujdes se dhembi te kthen nga plazhi 🌞🤗😂😷🤕😴🤔

Facebook Admin (07/06/2018 00:59)
Mbremje te relaksuar :)

Facebook Admin (29/05/2018 17:52)
Shume pune per nje buzeqeshje te bukur 😀💉📿

Facebook Admin (20/05/2018 23:20)
Kur lulezojne mellagat e kuqe jashte 🤗🤗😀

Facebook Admin (17/05/2018 18:51)
Proteza totale eshte nje proteze e levizshme qe perdoret ne rastet e mungeses totale te dhembeve.Keto proteza mund te jene imediate ose normale.Protezat imediate vendosen menjehere pas heqjes se dhembeve , duke bere qe gjate sherimit procesi te pershtatet sipas protezes. Avantazh eshte qe pacienti nuk rri pa dhembe.Protezat normale vendosen 8-12 jave pas heqjes se dhembeve. Proteza perbehet nga rezina,material me ngjyre roze qe imiton ngjyren e gingivave dhe vendosja e dhe...mbeve per nje aspekt sa me te mire estetik dhe funksional.Proteza totale duke qene e levizshme kerkon pak kohe e durim per tu mesuar me te.Mbajtja e higjenes me protezen totale eshte e rendesishme per nje shendet te mire te gojes. Proteza duhet lare me furce. Tabletat eferveshente te gatshme per protezat mund te perdoren per nje pastrim te thelle te protezes duke larguar mikrobet. Nese proteza hiqet nga goja per nje arsye te ndryshme eshte e rendesishme qe ajo te ruhet ne nje ambjent te lagesh psh gote me uje. Pronotoni takimin tuaj per nje konsulte profesionale falas 😊
See More

Facebook Admin (16/05/2018 14:57)
Buzeqeshja e pacientit , kenaqesia e profesionit 😀😁

Facebook Admin (14/05/2018 14:32)
Jave te mbare 😄

Facebook Admin (08/05/2018 15:01)
Ta besh njeriun te buzeqeshe eshte profesion i bukur 😁😄😇

Facebook Admin (27/04/2018 15:09)
Fundjave te mbare 🌞☀️✨✨✨

Facebook Admin (12/04/2018 15:05)
Edhe kur goja eshte e veshtire e te tjeret se marrin persiper ne ja dalim !Eksperienca vendimtare 😁

Facebook Admin (06/04/2018 14:54)
Atmosfere pashke 🐇🥚🍬🎈💓

Facebook Admin (01/04/2018 05:34)
Ju urojme nga zemra Gezuar Pashket e kujdes dhembet 🤗😉😀

Xhemi Hida
Falenderoj përzemërsisht dr. Lenci Kume gjithashtu laboranten dhe bashkëshorten e tij Moza Kume për një punë me cilësi të lartë e me shumë profesionalizëm.Nuk duhet të hezitojmë në asnjë mënyre për të frekuentuar këtë klinikë.

Përshendetje nga Brukseli Xhemile Hida.

Fiqiri Bicaku
Doni shërbim bashkohor ? Doni pastërti shembullore? Kërkoni punë me cilësi? Po korrektesa në shërbim u pëlqen? Komunikimin e ëmbël e me kulturë, e dëshironi!

Të gjitha këto mund t'i gjeni vetëm te Klinika Dentare"Kume,"
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About