PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - Kozeta Nails
Place Type : Beauty Salon
Address : Vlore, 9401 Avlona, Vlorë, Albania
Coordinate : 40.4667, 19.4897
Phone : 0693631305
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Kozeta-Nails-841688852660202
343 people like this.
 Kozeta Nails  Kozeta Nails  Kozeta Nails  Kozeta Nails  Kozeta Nails  Kozeta Nails
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Comments:

Facebook Admin (20/02/2019 03:54)
💅💅💅

Facebook Admin (15/02/2019 18:46)
Happy Valentin's day😍😍

Facebook Admin (29/01/2019 16:41)
💅💅

Facebook Admin (29/01/2019 16:41)
Termo color💅💅

Facebook Admin (16/01/2019 21:00)
💅💅💅

Facebook Admin (29/10/2018 16:52)
💅💅👌👌

Facebook Admin (30/08/2018 02:57)
Hair style..😍😍

Facebook Admin (18/08/2018 06:34)
🌟💅

Facebook Admin (09/07/2018 22:09)
Ofert Thonj me xhel me tipsa 12 mij leke Thonj ne gjatesi te vet - 8 mij leke Thonjt e kembve dhe te duarve me manikyr xhel -15 mij leke Per me shum informacion na kontaktoni ne inbox..... Flm Kozeta nails
See More

Facebook Admin (28/06/2018 22:40)
Termo color.💅💅
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About