PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic
Place Type : Pharmacy, Pharmacy / Drugstore
Address : Rruga Pavarsia, 2002 Durrës
Coordinate : 41.3069, 19.4914
Phone :
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ FarmaciMishel/
581 people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 22:00
Tuesday: 08:00 - 22:00
Wednesday: 08:00 - 22:00
Thursday: 08:00 - 22:00
Friday: 08:00 - 22:00
Saturday: 08:00 - 22:00
Sunday: 08:00 - 22:00
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic  MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic  MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic  MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic  MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic

Comments:

Facebook Admin (05/07/2018 15:19)
SOT me cdo solar te linjes Vichy dhe La Roche Posay perfitoni 10% ulje + nje gel Douche lares per trupin VICHY.. nxitoni sepse oferta vlen vetem per sot..

Facebook Admin (29/06/2018 21:06)
Kemi degjuar shpesh per ALOE VERA-n dhe benefitet e saj per organizmin dhe lekuren tone, por a esht e mundur qe dhe kremi solar qe perdorim te permbaje kete bime çudiberese?? SIGURISHT qe PO... Equilibra esht nder firmat gjigande italiane ne fushen e dermokozmetikes dhe produktet e saj cilesore i gjeni tek ne.. MISHEL Pharmacy 😊 @ MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic

Facebook Admin (22/06/2018 21:41)
Pampers Splashers jan panolinat kundra 💦ujit💦 te cilat jan zgjidhja e perkryer per amientet e plazheve 🌊 dhe pishinave.. tashme e vetmja gje qe mbetet eshte te Shijoni Rrezet e Diellit ☀️👶🏻👶🏼☀️ vetem ne Farmaci MISHEL 😊 @ MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic

Facebook Admin (20/06/2018 20:48)
Ofertat E Veres per solaret me te mire per femije vjen ne Mishel.. Tashme TRUDI si nje nga firmat me te mira pediatrike ne vend ofron solarin me SPF30+ dhe 50+ ne formen e kremit dhe te sprajtit... kete jave me 15 % ulje per pacientet tane 😊 👼🏼👩‍👧‍👦☀️🌞

Facebook Admin (30/05/2018 20:20)
Nje torte farmacistash, 😋 i urojme ditelindjen Armandit.. 🎉🎊🎈🎁

Facebook Admin (05/03/2018 22:48)
Hidratuesi, uji mishelar, kremi duarve te Rilastil. Deri me 8 mars me 15% ulje.. #rilastil #hydrotenseur #aqua #micro #dailycare #dailyroutine

Facebook Admin (28/02/2018 00:36)
BEST SELLER...Anti-Age-Army.. kjo esht ushtria e produkteve anti rrudhe me e preferuar.. dhurata ideale per festat ne vijim 💆🏼‍♀️👩🏻‍🏫👱🏼 ♀️#freezyderm #lierac #korff #bionike #rilastil #dermastir #and #vichy

Facebook Admin (28/02/2018 00:25)
Uljet me rastin e 7-8 MARSIT kane filluar tek ne.. gjithcka ne Mishel DermoCosmetics me 15% ulje deri me 8 mars... dhe mos harroni SKINTESTIN te cilin gjat ksaj periudhe e ofrojme falas 🙈💆🏼‍♀️🙆🏻‍♀️ Rezervoni Tani ne DM

Facebook Admin (13/01/2018 18:18)
Ne te gjithe linjen AVENE ju ofrojme 15% ulje ne nje produkt, dhe 25 % ulje nese merrni dy produkte.. oferta vlen vetem per kete fundjave 😊

Facebook Admin (01/01/2018 01:45)
Gezuar Vitin e Ri 2018 nga stafi i Mishel Pharmacy..

Facebook Admin (01/01/2018 01:40)
Ja dhe klienti i fundit per kete vit ne MISHEL PHARMACY.. JU UROJME NJE VIT SA ME TE MBARE DHE PLOT SHENDET.. NGA STAFI MISHEL 🎉🎊🎄

Facebook Admin (23/12/2017 17:42)
Uljet e FESTAVE VAZHDOJNE. Deri me 31 perfitoni viziten falas me SKIN TEST dhe oferta nuk mbetet me kaq.. ju do vazhdoni te perfitoni ulje deri ne 20% per nje produkt dhe 30% per dy produkte te LINJES TUAJ TE PREFERUAR.. nxitoni.. oferta vazhdon deri me dat 31... ju mirpresim ne MISHEL DermoCosmetics

Facebook Admin (30/11/2017 21:00)
Me date 1 Dhjetor produket e LIERAC dhe PHYTO do te keni mundesine ti blini me 20% dhe produktin e dyte me 50% Kjo oferte zgjat nga ora 11-18 @ MISHEL Pharmacy & DermoCosmetic

Facebook Admin (30/11/2017 18:48)
Neser SKONTOT E DHJETORIT
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About