PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Moto Servis Besa
Place Type : Store, Motorcycle Repair Shop
Address : Rruga Pogej, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0735511982, 19.5201408863
Phone : 0673132773
Rating : -
Facebook : facebook.com/ MotoServisBesa
571 people like this.
Website : moto-servis-besa.business.site
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 20:00
Tuesday: 08:00 - 20:00
Wednesday: 08:00 - 20:00
Thursday: 08:00 - 20:00
Friday: 08:00 - 20:00
Saturday: 08:00 - 20:00
Sunday: 08:00 - 20:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Moto Servis Besa  Moto Servis Besa  Moto Servis Besa  Moto Servis Besa

Description:

Ofiçinë për motoçikleta

Comments:

Facebook Admin (10/07/2018 03:23)
A ju pelqen ky motorr ?

Facebook Admin (12/02/2018 03:13)
Yamaha 79cc special

Facebook Admin (22/01/2017 06:06)
Adresa moto servis besa..

Sophie Bates
Dear Gledi,

Thank you for replacing the chain in my partner Michael's motorbike yesterday - he really appreciates your service. Mike is not on Facebook so asked me to send you the following message:

"Gledi, sorry I didn't make it back to the servis. Thank you for all your help. You and your dad were wonderful. I am in Montenegro now and the bike is super!"

Michał Nowak
Para së gjithash - kërkoj falje, nuk e njoh gjuhën shqipe, përdor përkthyesin google. Emri im është Michal, unë jam nga Polonia dhe unë do të doja të them, se Shërbimi Besa ka ekip të mrekullueshëm dhe unë e rekomandoj shërbimin. Stafi i buzëqeshur me shumë vullnet dhe ndershmëri. Ata janë të gatshëm për të ndihmuar në çdo problem. Dhe - në ndërkohë - mund të porositni një ekspres shumë të mirë në kafene në vendin fqinj (LottoSport Bar - faleminderit për një kujdes dhe kafe të shkëlqyeshme!) :) Good luck Moto Service Besa!

Other Places:

1. Flo Ayakkabı
FLO Ishkodra St. Rruga Kolë Idromeno, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.067807, 19.514672
Phone: +355696347555

2. Te Kristjani
Rruga Lin Delia, 4002 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0728145372, 19.5211949944

3. Drion
SH29, Velipoja, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.862948, 19.416519

4. Bargello Perfume Shkodër
Tek truma e dugajve te reja. Lgj.Vasil Shanto, Rr. Jeronim De Rada, Shkodër, Albania, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0696448063, 19.5170778036
Phone: 0673981888

5. Farmaci Kopliku
Bulevardi Zogu i Pare, Parruce, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06787, 19.51251
Phone: 022250980

6. Da Vinci & The Queen
Parruce, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06486, 19.50892
Phone: +355697821188

7. O&E shop
Parruce, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0676337769, 19.5114666224
Phone: 0676516305

8. AC Gaming
Sheshi 2 Prilli Pas Rrektoratit, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0664510229, 19.5094013214
Phone: 0692332195

9. SilverShop Shkodër
Zdrale, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0673402323, 19.5119680143

10. Bulmet "Erzeni" shkodra
bulevardi Zogu i pare, Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0610152372, 19.5057668445
Phone: 0689043609

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About