PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - Neptun
Place Type : Electronics Store, Home Goods Store, Store
Address : Sheshi Pavarësia Qendra Tregëtare Univers "Riviera", Vlorë 9401, Albania
Coordinate : 40.454801, 19.486364
Phone : +355 4 450 5050
Rating : 4.40
Website : www.neptun.al
Opening Hours :
Monday: 9:00 AM – 9:00 PM
Tuesday: 9:00 AM – 9:00 PM
Wednesday: 9:00 AM – 9:00 PM
Thursday: 9:00 AM – 9:00 PM
Friday: 9:00 AM – 9:00 PM
Saturday: 9:00 AM – 9:00 PM
Sunday: 9:00 AM – 9:00 PM
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit
 Neptun  Neptun  Neptun  Neptun  Neptun  Neptun  Neptun  Neptun  Neptun  Neptun

Comments:

Le Globe 777 PARISHAV HL (22/07/2017 17:18)
MAGASIN ÉLECTRO MÉNAGER GRANDS CHOIX DE PRODUITS PERSONNEL AGREABLE

SAIMIR Bako (16/02/2017 02:55)
Tanti cose

Abi Vlore (04/09/2015 00:24)
Jam nje qytetar dhe njekohesisht nje klient i kesaj qendre , me rastin e mbarimit te shkolles cikli i ulet i bleva nipit nje telefon Alcatel prane dyqaneve tuaja me 2 vjet garanci.
Aty nga mesi i gushtit nuk e mbaj mend fiks daten erdhi dhe me tha qe telefoni nuk ju ndez ne mbasdite.
Normalisht i thashe mos e ngacmo dhe e dergova ta sillte prane qendres ku e bleme pasi une isha ne pune paradite.
Pas 10 ditesh vjen pergjigja e "ekspertit".
Raportin e ekspertit nuk na e dorezuat por e mbajtet vete dhe na thate tekstualisht keshtu:
Telefoni ka zene myk.. do jete mbajtur ne lageshtire dhe per kete arsye sipas 12 pikave te kontrates te garancise nuk mbajme pergjegjesi se eshte per fajin tuaj.

Une jam inxhinier elektronik dhe nuk kam degjuar te rritet myku ne nje aparat qe 90 % te kohes qe eshte ne pune eshte i tejnxehur.
A sme takon mua si klient nje kopje e ketij raporti ?... apo i trembeni faktit qe dikush ngre padi per mashtrim karshi jush.

A duhet te kem une besim te blej artikuj te tjere tek ju , ashtu sikurse kam bere deri me Sot (fatmiresisht skam pas defekt as te tv Arieli , as te shtrydhesja e frutave e as te projektori )........

A do merja te njejten pergjigje si ajo qe mora per telefonin sikur kjo te me ndodhte te televizori?

1 muaj garanci ta jep dhe ai qe e shet te tezgat dhe eshte me pergjegjes se ju ....

Vertet e bleva te Aristoni nje produkt qe u prish pas 5 muajsh , dhe me mirekuptim brenda 10 diteve me sollen pajisjen te riparuar.
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About