PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Nice Travel Agency
Place Type : Travel Agency, Local & Travel Website
Address : perball terminalit te trageteve, 2001 Durrës
Coordinate : 41.3166259961, 19.4545984268
Phone : 0695161612
Rating : 4.90
Facebook : facebook.com/ TinaNiceTravelDurres
1.7K people like this.
Website : www.nicetravelagency.com
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 21:00
Tuesday: 08:00 - 21:00
Wednesday: 08:00 - 21:00
Thursday: 08:00 - 21:00
Friday: 08:00 - 21:00
Saturday: 08:00 - 21:00
Sunday: 08:00 - 21:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Nice Travel Agency

About The Business:

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni.
Email:travel_nice@hotmail.com. Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4

Description:

Nice Travel Agency eshte themeluar ne vitin 2006 nga znj. Argjentina Hoxha. Qe prej dites se pare misioni yne ka qene qe ti sherbejme klienteve me seriozitet dhe perkushtim per ti ofruar nje eksperience te paharrueshme.

Sherbimet qe kompania jone ofron jane:
Bileta Trageti
Bileta Avioni
Paketa Turistike
Rezervime Hoteli
Siguracione Automjeti dhe Shendeti
Transferta Aeroportuale
Guida Turistike

Comments:

Facebook Admin (25/01/2019 14:58)
Good bye Royce ,good bye little king willl be forever on my heart and my family heart too you mis us 😢😢😭😭❤️!

Facebook Admin (12/07/2018 19:52)
Mund te na gjeni shume kollaj ne google map!

Facebook Admin (14/04/2018 22:57)
Duke qene se ka filluar sezoni i rezervimeve Nice Travel deshiron te ndaj me ju disa opinione ne lidhje me anen profesionale .Degjohet shpesh neper mjediset e emigranteve te cilet jane te interesuar te kryejne rezervimin se dikush ta kryen me lire e dikush me shtrenjte . Me pergjegjesi dhe kompetence profesionale bej me dije se nuk ka cmime te ndryshme per secilen agjensi, cmimet jane krejt njejte per te gjithe.Ka agjensi te ndryshme dhe keto klasifikohen pjesa me e madhe p...a moral e profesionalizem dhe pjesa tjeter agjensi te cilat administrohen nga njerez te ndershem por natyrisht keto numerohen me gishtat e dores .Me konkretisht nese dikush te jep nje cmim me te lire se dikush tjeter jo se eshte me i zoti por sepse nje femije te moshes 12 vjecare ta ka bere sikur eshte nder moshe e per rjedhoje cmimi te del me i ulet.Nice travel nuk i ben kurre keto sepse mendon qe rrugetimi juaj drejt vendlndjes te jete pa probleme e pa strese ,per ne ju jeni te rendesishem prandaj profesionalizmi jone eshte i larte,ah ne rast se dikujt i interesojn 20 a 30 euro me pak ne menyre jo korrekte zgjedhja i perket atij .Nice travel nuk ka pasur nga ana tjeter asnjehere nevojen te punesoje punonjese te rangut te ulet moral vetem e vetem per te joshur klientin jo keto te ne skane per te ndodhur kurre!Ne jemi Nice Travel jo thjesht nje agjensi udhetimi por nje marke e profesionalizmit dhe ndershmerise! Nga une Tina nje mbremje te bukur !
See More

Facebook Admin (27/03/2018 16:40)
Per kedo qe deshiron te pushoj ne Greqi ose Sarande tashme Nice Travel ju mundeson linjat e reja midis Italise dhe Greqise.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
Ju urojme te gjiitheve nje dite sa me te mbare!
... http://nicetravelagency.com/
See More

Facebook Admin (20/03/2018 18:08)
Black Panther & White Shark

Facebook Admin (16/03/2018 21:03)
Linjat detare qe ofron agjensia jone:
Durres - Bari - Durres Durres - Ancona - Durres Durres - Trieste - Durres... Bari - Igoumenista - Bari
#nicetravelagency #nicetravel #niceagency #niceferry #niceflight #niceplaces #niceshuttle #nicevacations #nicetrips #ventourisferries #adriaferries #gnv
See More

Facebook Admin (16/03/2018 17:02)
#nicetraveagency #nicetravel #niceagency #niceflight #nicetrip #niceferry #nicevacation #shuttle #shuttleservice

Facebook Admin (01/12/2017 19:07)
Anijet qe do te operojne per sezonin e Krishtlindjeve dhe Vitin e Ri!
Adria Ferris / GNV - AF Francesca, AF Marina Ventouris Ferries - FB Bari, Rigel 2, Rigel 3

Facebook Admin (11/04/2017 17:48)
Prej 2006 gjithmone prane jush. Faleminderit per besimin tuaj.

Facebook Admin (15/03/2017 01:18)
Se shpejti ne linjen Durres - Bari shtohet anija e re RIGEL 3 e kompanise VENTOURIS FERRIES. E re, moderne dhe e bukur se shpejti prane jush ^_^

Facebook Admin (10/01/2017 17:08)
Nice travel deshiron te ndaje me ju nje eksperience te hidhur te diteve te fundit .Sic e dini e gjithe Europa eshte e perfshire nga nje mot i keq nga i cili nuk bejne perjashtim as detet .Per kete shkak ne datat 6 dhe 7 Janar anijet kane pasur vonesa .Nice travel deshiron tu beje me dije se nuk eshte pergjegjese per probleme qe lindin per shkak te kushteve ne anije ose per shkak te motit te keq .Per keto jane pergjegjese kompanite e lundrimit dhe Zoti .Jam e zhgenjyer nga nje... pjese e klienteve te mi kosovare te cilet kane guxuar te me quajne dhe hajdute e mashtruese .Ketyre tipave ju bej me dije se une jam nje mbartese e vlerave me te mira njerezore duan apo sduan ata ,per mua vlerat jane ne plan te pare dhe i siguroj klientet e mi qe me sjellin respekt do ta kene dyfish te rikthyer . Ju uroj ngrohtesi ne zemer ne kete dite te acarte dimri
Me konsiderate Tina
See More

Naim Mehmedi
Jeni shume korrekt Agjencion Nice Travel klb

Megi Ademaj
jeni te

Leonard Gjakova
Respekt gjithmonë në dispozicion për klientët e saj

Klodiana Tervoli
Super in tutto

Iva Mema
Best Travel Agency in Albania ;)

Flora Milo
Gjithmone te gatshm jemi shum te kenaqur dhe bejne nje pune te paster dhe korekte

Aulon Aliaj
Gjithmonë e gatshme, gjithëmon me Respekte shum Korrekt jeni më te mirët TINA

Afrim Demir Bytyqi
Shum korrekt jeni
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About