PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - ODIS" Travel Agency
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Lgj nr.4,Rr."Deshmoret",brenda sheshit tek stacioni i trenit,Durres, 2000 Durazzo, Durrës, Albania
Coordinate : 41.31827, 19.45344
Phone : 00355692413446
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ ODIS-Travel-Agency-652293098255..
352 people like this.
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Business Pictures:

 ODIS" Travel Agency  ODIS" Travel Agency  ODIS" Travel Agency  ODIS" Travel Agency  ODIS" Travel Agency  ODIS" Travel Agency

 

Comments:

Facebook Admin (20/08/2017 00:30)
Shijojeni deri ne fund veren 2017 me paketen tuaj te pushimeve ne Rodos Datat: 26-31 GUSHT per vetem 540 euro/person 💣ju perfitoni : ✈️Fluturimin vajtje-ardhje 🏡5 Nete akomodimi ne Marianna Palace Hotel 4* 🍱Vaktet All Inclusive
... 💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (20/08/2017 00:11)
Vera akoma nuk ka mbaruar,ndaj ju sjellim kete oferte fantakstike per te shijuar rivieren e mrekulleshme te 🌙MALTES ,vetem per 🎁439 EUR /Person Ne datat : 25-28 Gusht Perfshin : ✈️Fluturim vatje-ardhje nga Shkupi 🏡Hotel The Waterfront Hotel-4* ne HALFBOARD 🍺Rezervoni tani me ne dhe perfitoni << FALAS>> trasnferten private me VETURE ( aeroport-hotel-aeroport)
... 💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (16/08/2017 01:51)
Pershendetje miq, 🙂 Jeni ende ne kohe per te mbyllur pushimet tuaja ne plazh dhe veshtire te gjeni nje mundesi me te mire se kjo: fluturim + akomodimi ne nje hotel fantastik ne 💕KRETE 💕per plot 6 nete per vetem 680 euro 💥DT: 30 gusht-5 shtator!Perfshihen ne cmim: ☀️Fluturim vajtje-ardhje... ☀️6 net akomodim ne CHRYSALIS HOTEL 4* ☕️Mengjes I perfshire ne hotel 🍕Darka e perfshire ne hotel 🤠MOMENTI JUAJ ESHTE TANI!!!
💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (16/08/2017 01:40)
💥BODRUM SPECIAL DISCOUNT -> 40% FLIGHT+HOTEL PACKAGE ( ALL INCLUSIVE ) 25-31 GUSHT
👉Cmimet e meposhtme perfshijne Fluturim+Hotel 🏡Thor by Alkoclar Exclusive Bodrum-Ultra All Inclusive 5*🎁845 EUR/ person 🏡Royal Asarlik Beach Hotel - Ultra All Inclusive 5* 🎁699 EUR /PERSON ... 🏡Armonia Holiday Village & Spa- Ultra All Inclusive 5*🎁619 EUR /person 🏡Royal Arena Resort- All Inclusive 5*🎁689 EUR /persona 🏡Goddess of Bodrum Hotel Isis- All Inclusive 5*🎁829 EUR /person 🏡La Blanche Resort & Spa- Ultra All Inclusive 5*🎁899 EUR/person
💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (16/08/2017 01:28)
Pershendetje miq,😍 Pakete turistike per PALMA DE MALLORCA, destinacion fantastik per te shijuar jo vetem plazhin por edhe atmosferen unike te qyteteve Spanjolle: Fluturim + Hotel per 885 euro/personi💣💣DT: 4-9 SHTATOR ✈️Fluturim vajtje-ardhje 🏡5 net qendrim ne Roc Leo Hotel 4 🍲Mengjes I perfshire ne hotel... 🍱Darka e perfshire ne hotel
MOMENTI JUAJ ESHTE TANI!!!
💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (28/04/2017 00:18)
Weekend All Inclusive në Budva, 2 Ditë €39, Nisja më 5, 6, 12, 13, 19 dhe 20 Maj.
Weekend All Inclusive në Budva, 3 Ditë €90, Nisja më 5, 12 dhe 19 Maj.
PROGRAMI 2 DITOR:
... Mali I Zi Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe All Inclusive në Hotel.
Dita e Dytë, Mëngjesi i lirë. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mbrritja.
Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen: 1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 1 natë qëndrimi; 2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit; 3. Pishina, Jacuzzi, Gym.
Shtesë për Transportin me Autobus €15.
PROGRAMI 3 DITOR:
Mali I Zi Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi në Hotel. All Inclusive në Hotel. Fjetje.
Dita e Dytë, All Inclusive në Hotel. Fjetje
Dita e Tretë, All Inclusive në Hotel. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mbrritja.
Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen: 1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 2 netë qëndrimi; 2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit; 3. Pishina, Jacuzzi, Gym.
Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
Shtesë për Transportin me Autobus €15.
💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (26/04/2017 00:13)
SuperOfertë - Dubai, 5 Ditë €469 dhe 8 Ditë €565, Nisje më 4, 11 dhe 18 Maj.
Vizitohet Dubai. Fluturim Direkt Vajtje - Ardhje Shkup Dubai, Fjetje 4 Netë në Hotel, ...
Continue Reading

Facebook Admin (25/04/2017 23:57)
Verë në Amsterdam, 4 Ditë Ishte €399 - Bëhet €359, Nisje më 9 Qershor. Zbritje €40 për Rezervime deri më 30 Prill.
Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje 3 netë në Amsterdam. ... Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.
PROGRAMI:
Dita e Parë, 9 Qershor 2017: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 21.20 Mbrritja në Amsterdam në orën 24.10. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë, 10 Qershor 2017: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.
Dita e Tretë, 11 Qershor 2017: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.
Dita e Katërt, 12 Qershor 2017: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Kopshtin e Famshëm të Luleve në Keukenhoff. Transferimi për në Aeroportin e Amsterdamit. Fluturimi direkt për në Tiranë. Nisja në orën 18.00. Mbrritja në Tiranë në orën 20.40.
Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen: 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (25/04/2017 23:50)
Nje oferte qe sduhet humbur  Nje jave e plote pushime All inclusive <3 <3
BODRUM 04 – 11 QERSHOR  370 EURO/person
 Fluturim me nisje nga Tirana...  Hotel Armonia Holiday Village & Spa 4* All inclusive  Transferte Airport – Hotel Airport
💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (25/04/2017 23:46)
Brigjet spanjolle jane gjithmone zgjedhja perfekte per veren. Prandaj ne ju sjellim nje super oferte per PALMA DE MALLORCA:
Dt: 03 – 08 QERSHOR <3 <3
Fluturim + Hotel 4 All inclusive + Transferte -> 687 EURO
... 💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (22/03/2017 18:56)
#Itali-Shqiperi🇮🇹⚽️🇦🇱.... Nese prisnit nje okazion dhe ishit ne medyshje per te pare sfiden e radhes te skuadres tone kuqezi,Hermes Lines vjen prane jush me kete superoferte per transportin tuaj,deri ne qytetin ku zhvillohet ky eveniment.Nxitoni te prenotoni! 🚍 Jemi agjencia kryesore ne Durres qe perfaqesojme linjen e kompanise Hermes Lines qe ofron transport nderkombetar Shqiperi-Itali-Shqiperi ne rruge detare nga Durr...esi,Vlora dhe me rruge tokesore nga Kroacia!
💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (04/03/2017 02:31)
Relaks ne #VIENE? Cmimi momental : 280 €/P 💟13--16 Mars, 3 nete/ 4 dite qendrimi💟
👍Te perfshria ne cmim : ... 🌷Bileta avionit vajte-ardhje nga Tirana 🌷Akomodimi ne Hotel per 3 nete qendrimi ( Graf Stadion Hotel 3*) 🌷Mengjeset ••••••••••••• ••••••••••••• •• OPSIONALE: - Transfertat aeroport hotel dhe anasjelltas - Guida vendase
⛔️Te paperfshira Cdo gje qe nuk eshte permendur ne Seksionin Te Perfshira 💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (02/03/2017 02:16)
⚽️Ndeshja ITALI🇮🇹 -SHQIPERI🇦🇱 -24 Mars per vetem 💶460 Euro😮
👍Te perfshira: 🛫Bileta e Avionit Tirane - Palermo - Tirane 🚌Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport... 😴Akomodimi 1 nate ne Hotel 4* me mengjes te Perfshire 👣Shoqerues nga Tirana gjate gjithe udhetimit ⚽️Bileta e ndeshjes e perfshire ne cmim 🚌Transferta Hotel - Stadium - Hotel
⛔️Te paperfshira Cdo gje qe nuk eshte permendur ne Seksionin Te Perfshira
💌Kontakt: odistravel@gmail.com 📲Mob:+355 69 20 79 766 💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel 📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (29/01/2017 03:01)
#Pranverë me "ODIS TRAVEL"
🌺Pranverë në Dubai, 5 Ditë €599, Nisja më 9 Mars
🌺Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399, Nisja më 12 Maj
... 🌺Pranverë në Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 10 Mars
🌺Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €399, Nisja më 2 Mars
🌺Pranverë në Strasburg - Shtutgart, 4 Ditë €399, Nisja më 17 Mars
🌺Eurovision dhe Kryeqytetet Skandinave, 5 Ditë €549, Nisja më 24 Maj
🌺Pranverë në Rusi dhe Balltik, 8 Ditë €889, Nisja më 10 Maj
🌺Netët e Bardha në Rusi,6 Ditë €699, Nisja më 20 Qershor
🌺Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €599, Nisja më 19 Maj
🌺Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 16 Prill
🌺Pranverë në Pragë, 7 Ditë €239, 4 Ditë €319, Nisja më 9 Prill
🌺Pranverë në Budapest, 4 Ditë €299, Nisja më 30 Prill
🌺Pranverë në Paris, 7 ditë €349, Nisja më 3 Mars
🌺Pranverë në Barcelonë, 7 Ditë €359, Nisja më 7 Mars
🌺Pranverë në Pragë, 7 Ditë €329 ose 7 Ditë €239, Nisja më 3 Mars
🌺Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 10 Mars
🌺Pranverë në Selanik Stamboll, Sofje, 5 Ditë € 169, Nisja më 8 Mars
🌺Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kushadasi, 5 Ditë €339, Nisja më 23 Mars
🎀 Kontakt: odistravel@gmail.com Mob:+355 69 20 79 766 Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (16/01/2017 01:11)
#ShenValentini ne Venecia dhe Verona, 10 Shkurt, 4 dite, €340 Dita e pare, Tirane – Verona Takimi dhe prezantimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi me avion per ne Verona. Nisja nga Tirana ne 17:00. Mberritja ne aeroportin e Verones ne oren 18:45 dhe pritja nga partneret tane. Akomodimi ne hotel. ________________________________________. ..
Continue Reading

Facebook Admin (16/01/2017 01:07)
Festoni #ShënValentinin me #ODISTRAVELAGENCY 🌺Shën Valentini në Dubai dhe Abu Dhabi, 5 Ditë - €585, Nisja më 9 Shkurt 🌺Shën Valentini në Paris - Bruksel, 5 Ditë - €389, Nisja më 11 Shkurt 🌺Shën Valentini në Barcelonë, 4 Ditë - €389, Nisja më 12 Shkurt 🌺Shën Valentini në Split, Vjene dhe Budapest, 5 Ditë - €199, Nisja më 11 Shkurt... 🌺Shën Valentini në Sofje, 3 Ditë - €78, Nisja më 10 Shkurt 🌺Shën Valentini në Beograd, 3 Ditë - €88, Nisja më 10 Shkurt 🌺Shën Valentini në Korfuz, 3 Ditë - €68, Nisja më 10 Shkurt 🌺Shën Valentini në Selanik, 3 Ditë - €78, Nisja më 10 Shkurt 🌺Shën Valentini në Janinë dhe Meteora, 2 Ditë €58, Nisja më 11 Shkurt 🌺Shën Valentini në Dubrovnik, 3 Ditë - €68, Nisja më 10 Shkurt 🌺Shën Valentini në Ulqin, 3 Ditë €64 , 2 Ditë €38, Nisja më 14 Shkurt 🌺Shën Valentini në Strugë, 2 Ditë €19, Nisja më 14 Shkurt 🎀 Kontakt: odistravel@gmail.com Mob:+355 69 20 79 766 Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More

Facebook Admin (16/01/2017 00:48)
#ShenValentini ne Disneyland dhe Paris, 11 Shkurt, 5 dite, €390
Dita e pare:
Nisja nga Tirana me autobus per ne Prishtine. Grumbullimi dhe paraqitja e grupit tek perfaqesuesi i Kalemi Travel ne aeroportin e Prishtines. Nisja nga Tirana me autobus ne oren 12:00....
Continue Reading

Facebook Admin (12/01/2017 01:46)
❄️❄️❄️❄️

Facebook Admin (25/12/2016 00:23)
#SHENVALENTINI
#VIENA "Te udhetosh te ben modest. Ti sheh se cfare vendi te vogel zeme ne kete bote te madhe. " 💐 295 eur/personi ( me nisje nga Tirana ) 🌻...
Continue Reading

Facebook Admin (24/12/2016 00:23)
#Udhetimet per datat 1 dhe 2 Janar:
► Ski ne #Zhabjak, 1 Janar, 3 dite, €99
► Ski ne #Kolashin ose Brezovice, 1 & 2 Janar (udhetim 1 ditor) €20
... ► #Dubrovnik, 1 Janar, 3 ditë, €99
►#Brezovice & Prevalle, 1 & 2 Janar, 2 dite, €55
► #Boge (Rugove) 1 & 2 Janar, 2 dite €69 Hotel 5*
► #Mavrove, 2 Janar, 2 dite, €40
#Odis_Travel, guida juaj ne cdo hap!
🎀 Kontakt: odistravel@gmail.com Mob:+355 69 20 79 766 Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About