PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - PORT VIEW Agency
Place Type : Travel Agency
Address : Perballe terminalit Durres (PORT), Durrës
Coordinate : 41.315513964, 19.4565081596
Phone : +355692082650
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ PORT.VIEW.AGENCY
189 people like this.
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

BILETA TRAGETI
BILETA AVIONI
PAKETA TURISTIKE

Comments:

Facebook Admin (30/01/2019 22:09)
🛳🛳

Facebook Admin (30/01/2019 21:58)
🛳🛳

Facebook Admin (09/07/2018 01:53)
🛳🛳

Facebook Admin (29/05/2018 19:10)
Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399

Hollande... Dita e Parë : Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 08:50. Mberritja në Amsterdam në orën 11:40. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Me pas transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.
Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.
Dita e Katërt: Nisja heret ne mengjes per ne aeroport. Fluturimi me avion direkt ne oren 05:30. Mberritja në Tiranë në orën 08.05.
Nisja më 15 Qershor
Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen: 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
na kontaktoni ne inb
See More

Facebook Admin (28/04/2018 23:24)
Kriopigi Beach 4*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €269. Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill. Kriopigi Beach 4*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €269. Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill. Çmimi Ishte €336 - Bëhet €269 për 7 netë për person për Nisje më 11 Maj.... Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana. kontakto ne inbox.
See More

Facebook Admin (28/04/2018 23:19)
Chaika Resort 4*, All Inclusive, Sunny Beach, Burgas, Deti i Zi, Bullgari, 8 Ditë €245. Zbritje 10% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill dhe për Nisje gjatë gjithë Sezonit. Chaika Resort 4*, All Inclusive, Sunny Beach, Burgas, Deti i Zi, Bullgari, 8 Ditë €245. Zbritje 10% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill dhe për Nisje gjatë gjithë Sezonit. Çmimi: Ishte €273 - Bëhet €245 për 7 netë për person për Nisje më 16 Qershor. ... Shtesa €65 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana kontakto ne inbox.
See More

Facebook Admin (28/04/2018 23:15)
Festa Gardenia Hills 3*, All Inclusive, Sunny Beach, Burgas, Deti i Zi, Bullgari, 8 Ditë €175. Zbritje 5% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill dhe për Nisje gjatë gjithë Sezonit. Festa Gardenia Hills 3*, All Inclusive, Sunny Beach, Burgas, Deti i Zi, Bullgari, 8 Ditë €175. Zbritje 5% për Rezervime të Hershme deri më 30 Prill dhe për Nisje gjatë gjithë Sezonit. Çmimi: Ishte €185 - Bëhet €175 për 7 netë për person për Nisje më 16 Qershor. ... Shtesa €65 për transportin vajtje - ardhje nga Tirana. kontakto ne inbox.
See More

Lir Rizja
Korrektesi, disponibilitet eficience!

Fiona Fiona
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About