PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Parfume & Çanta Shop Shkoder
Place Type : Health, Store, Health/Beauty, Cosmetics Store
Address : Tregu Zdrale, Shkoder,Albania, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0675, 19.5131
Phone : +355 67 2000 957
Rating : 4.50
Facebook : facebook.com/ ParfumeMeMbushje
850 people like this.
Website : www.porosit-0672000957.com
 Parfume & Çanta Shop Shkoder  Parfume & Çanta Shop Shkoder  Parfume & Çanta Shop Shkoder  Parfume & Çanta Shop Shkoder  Parfume & Çanta Shop Shkoder  Parfume & Çanta Shop Shkoder  Parfume & Çanta Shop Shkoder
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Parfume me mbushje, me esence 100% origjinale, me qendrueshmeri 72 ore. Porositni aromen tuaj te preferuar me (1) inbox. Ju mirepresim!

Comments:

Facebook Admin (05/06/2018 23:59)
Canta LV me oferte
Nga 2000 leke behet 1500 leke
Porosit me (1) inbox

Facebook Admin (05/06/2018 23:57)
Cante per femra
Cmimi oferte *** nga 2500 leke behet 1800 leke ***
Porosit me (1) inbox

Facebook Admin (05/06/2018 23:56)
Nga 2500 leke behet 1800 leke

Facebook Admin (05/06/2018 23:54)
Cante per meshkuj ARMANI
Cmim oferte *** nga 2500 leke behet 2000 leke ***
Porosit me (1) inbox

Facebook Admin (03/04/2018 16:57)
Canta shpine LV, Gucci

Facebook Admin (26/03/2018 16:16)
Cante alpine per vetem 1500 leke!
Per pyetje dhe porosi mund te dergoni (1) inbox

Facebook Admin (22/03/2018 17:47)
Per pyetje dhe porosi mund te dergoni (1) inbox
Faleminderit

Facebook Admin (16/03/2018 20:18)
Cante Shpine LV
per pyetje dhe porosi mund te dergoni (1) inbox
Jeni te mirepritur!

Facebook Admin (13/03/2018 18:16)
Cmimi oferte 1300 leke

Facebook Admin (09/03/2018 21:37)
Zara Collection

Facebook Admin (09/03/2018 21:37)
Louis Vuitton, YSL, Coco Chanel
Louis Vuitton, YSL, Coco ChanelTranslated

Facebook Admin (08/03/2018 16:32)
Gezuar 8 Marsin
Cmimet oferte :)
Miresevini

Facebook Admin (07/03/2018 18:08)
Cante shume funksionale
Chicago Polo
Cmimi - 1500 leke

Facebook Admin (07/03/2018 17:07)
ZARA, Louis Vuitton - Cmimi *** 1500 leke ***
Modelet me te reja sapo erdhen
Per pyetje dhe porosi mund te dergoni (1) inbox
... Ju mirepresim!
See More

Facebook Admin (06/03/2018 17:57)
Canta me zbritje cmimi per 7-8 Mars !
Welcome

Facebook Admin (24/02/2018 19:08)
Cante shpine LV collection
Per pyetje dhe porosi dergoni (1) inbox
Welcome

Facebook Admin (23/02/2018 20:52)
Kapele lekure dhe beze (nike,adisas,gucci)
Per pyetje dhe porosi mund te dergoni (1) inbox.
WELCOME

Facebook Admin (22/02/2018 18:41)
You are welcome !

Lulzim Piranaj
Prsh

Ku e keni si vend me ju vizitu.jam i inyeresun per parfum spicebomb.

Other Places:

1. Kryqi i Kuq Shqiptar,Dega Shkodër
Bulevardi Mehmed Pashë Plaku, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0603019401, 19.5110321045
Phone: +35522 243 055 (kksh.org.al/ )

2. Crystal_Dent
Rruga Nacionale Shkoder-Hani Hotit, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131

3. Kuqpeli
Pulaj Plazh Rr nr 8, Velipoja, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06897148, 19.51278248
Phone: 0693128149

4. E.S.M
Kardinal Mikel Koliqi, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0713388288, 19.5191939789
Phone: 0693772127

5. natyraime.al
Shtoj i ri, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.1066513, 19.5069103
Phone: +355672860849 (www.natyraime.al)

6. Farmaci Kraja
Parruce, Bulevardi Zogu I, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06115, 19.50516
Phone: 022808061

7. Klinika UROMED
Lagjia Partizani,Rruga Hysen Lacej,Kati I-re., 4000 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0628699, 19.51533
Phone: 355676713055

8. Adjutor Albania
0692026899 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06617356, 19.51003023

9. Bio nat'
Kongresi i Manastirit, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.068, 19.50912
Phone: +355675304464

10. Perfect Look
Parruce, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06486, 19.50892
Phone: 0692174828

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About