PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Vlorë - Parukieri Estetik "Regina"
Place Type : Beauty Salon, Nail Salon
Address : Rruga nermin vlora falaski, Vlora, Vlorë, Albania
Coordinate : 40.4588814, 19.4910793
Phone : 0699108264
Rating : 4.00
Facebook : facebook.com/ Parukieri-Estetik-Regina-385992..
707 people like this.
 Parukieri Estetik "Regina"  Parukieri Estetik "Regina"  Parukieri Estetik "Regina"
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Comments:

Facebook Admin (27/10/2018 21:50)
Shkelqen.....

Facebook Admin (01/04/2018 02:47)
Afrimi i stines se veres kerkon nje lekure perfekte dhe pa celulit,fal trajtimit me balten e detit te vdekur....tani eshte e mundur.

Facebook Admin (11/11/2017 23:22)
Kur klientet te marrin me te mira....
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About