PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Restorant "Bukë, Kripë, Zemër"
Place Type : Store, Restaurant, Specialty Grocery Store
Address : Kelmend, 7403 Tamarë, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.4628731743, 19.5615282096
Phone : 0696896990
Payment : cash_only
Service : catering, groups, reserve
Rating : 4.40
Facebook : facebook.com/ Restorant-Bukë-Kripë-Zemër-7..
2.4K people like this.
 Restorant "Bukë, Kripë, Zemër"  Restorant "Bukë, Kripë, Zemër"  Restorant "Bukë, Kripë, Zemër"  Restorant "Bukë, Kripë, Zemër"
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Restoranti ofron gatime tradicionale.
Pjatat tona pergatiten vetem me perberes lokal nga prodhues te vegjel

Comments:

Facebook Admin (01/10/2017 19:03)
Aktiviteti yne i vogel dhe modest qe u zhvillua me shume vullnet dhe deshire per te ecur para, sot mbyll sezonin. Faleminderit te gjithe atyre qe na kane komplimentuar, sygjeruar e kritikuar sepse gjithcka ka sherbyer si mesim e permiresim. Do te rikthehemi perseri padyshim! Deri atehere mirupafshim dhe faleminderit qe besoni tek ne!
... Stafi "Buke, kripe, zemer"
See More

Facebook Admin (18/04/2017 19:56)
Njoftim!
Duke filluar nga dita e sotme dhe deri ne fillim te Majit restoranti do te jete hapur vetem gjate te shtunave dhe te dielave!
Faleminderit per mirekuptimim!

Facebook Admin (09/04/2017 18:53)
Per arsye mos prenotimi shpesh here jemi te detyruar te kthejme klienta, prandaj jeni te lutur te prenotoni ne instagram, faqen tone te facebook ose ne nr e tel 0696896990 Faleminderit! #bukekripezemer

Facebook Admin (19/03/2017 02:34)
Flasin per ne 😊
Per cdo informacion na kontaktoni!
Ju Faleminderit!

Facebook Admin (14/03/2017 15:30)
Ju njoftojme se restoranti do jete i hapur cdo dite pervec dites se hene. Per info dhe prenotime jeni te lutur te na kontaktoni ne nr tone te telefonit 0696896990 ose inbox!
Faleminderit

Facebook Admin (26/02/2017 01:30)
Pergatitemi per neser 😊

Facebook Admin (04/02/2017 15:44)
Dhe fundjava per ne filloi 😊 Nese jeni grup dhe deshironi te prenotoni gjate javes mund ta beni duke na kontaktuar ne inox. Gjithashtu jemi hapur cdo te shtune dhe te diele.
Ju mirepresim 😊

Facebook Admin (29/01/2017 18:29)
Menu Bukë, Kripë, Zemër
Qofte me veze trofte Mishavine Turshi... Sallate e stines Byrek Kacimak Maze Djathe i zier Petulla me mjalte Patate furre me mishavine Mish vici ne zgare Mish derri ne zgare Mish derri/vici i tymosur Trofte ne zgare Revani Kos me recel boronice
Me prenotim
Fasule Lakra me mish Fergice Trofte e mbushur ne furre Tave peshku
Ju mirepresim !!
See More

Facebook Admin (28/01/2017 21:11)
Mish i thate dhe i tymosur me dru mani.

Facebook Admin (25/01/2017 01:06)
Nje eksperience qe duhet bere :)

Facebook Admin (22/01/2017 17:46)
Ju mirepresim cdo fundjave ne #bukekripezemer! Per cdo informacion ju lutem kontaktoni ne nr tone te tel, email ose inbox.
Faleminderit!

Facebook Admin (23/12/2016 20:55)
Me gjithe thjeshtesine qe karakterizon fshatin, filozofia jone eshte e thjeshte; duam te sjellim tek ju produktet e zones dhe shijen e vertete te gatimeve tradicionale duke respektuar dhe duke ju pershtatur cdo stine te vitit. Restoranti aktualisht eshte i hapur vetem gjate te shtunave dhe te dielave.
Nese doni te kaloni nje fundjave ndryshe mund t'ju sherbejme pjatat tona lokalo-tradicionale si dhe ju sigurojme akomodimin tek bujtinat e zones.
... Ju falenderojme
See More

Neri Kraja
Tamara ishte e mrekullueshme, ndersa restoranti juaj linte shume per te deshiruar. Do te doja shume qe aty te gjeja te pakten dicka nga pritshmerite e mia, nisur nga reklamimi qe kisha degjuar per ju. Dhe me erdhi keq per kete. Mishi ishte i fresket dhe i shijshem, por menyja ishte shume e limituar. Antipasta modeste. Porcione shume te vogla, te servirura jo bukur. Mbase kisha pritshmerite e "Mrizit te Zanave"....por joooo, ishte shume larg. Asgje qe te me riktheje prap aty. Dhe cmimet ishin te larta. Sikur po hanm tek Blloku. Vertet qe eshte zone turistike, por mungonin standartet qe te justifikonin cmimet. Kosi me recel ne fund kushtonte 2000 leke te vjetra racioni dhe nuk me la asnje pershtypje te mire. E kam ngrene dicka te tille ne alpet e Italise dhe ishte nje mrekulli. Po ju kujtoj se ky recension nuk ka asnje qellim dashakeqas, por nese ndihmon ne permiresimin e cilesise, do isha e kenaqur. Se kjo do sillte me shume turiste e vizitore. Mungonte trofta, qe peshkohet mu aty. Sherbimi ishte i ngadalte se kishte vetem nje kamariere. Tavolinat pa mbulesa pelhure...E kisha enderruar krejt ndryshe. Pastaj edhe nje sugjerim. Ne tabele shkruhej "Buke Kripe e Zemer", shprehje tipike mikpritese e zones.....Do ishte me mire te respektohej dialekti "Buke Krype e zemer". Ne Tamare ma merr mendja se krypes i thone krype....Une nuk pretendoj te dilni jashte tradites, por te rafinoni stilin tuaj te servirjes dhe te cmimit.

Jon Jany Holliday
Delicious food, using locally sourced products and excellent /friendly service. Well worth a visit for traditional Albanian food.

Other Places:

1. Poshbrandspedonale
Gjuhadol,Shkoder, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0679591, 19.5173793

2. Liljana's designs

Coordinate: 42.06789, 19.51245

3. Marsey Underwear Shkoder
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0684098001, 19.5015084

4. Beauty style Blerta
rus , rruga e policise perballe lavazhit...., 0 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 0697426583

5. Detergjent Awesome USA in Shkoder
Rruga Dasho Shkreli, Rus Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0781581221, 19.5069766045
Phone: +355672288016 (www.google.com/ maps/ @42.077902,19.5075403,3a,55.3y,5.84h,92.68t/ data=!3m9!1e1!3m7!1sD8uLZE_aC-Sf..)

6. Moda Melissa

Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0666521430

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About