PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Shakotë
Place Type : Store, Local Government Office, Country, Public & Government Service, Specialty Grocery Store
Address : Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0851374, 19.5212371
Phone :
Parking : street
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ Shakotë-798252396855948
298 people like this.
 Shakotë
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Shakote, Postribe, Shkoder,Albania

Description:

Eshte thënë se harta Maphill eshte me vlerë një mijë fjalë. Kjo është sigurisht e vërtetë. Por është ende e vogël në krahasim me atë që ju mund të përjetoni kur ju vizitoni Shakotë, Shkodër, Shqipëri.

Falë partneritetit tonë me Booking.com ju mund të përfitoni deri në 50% zbritje për rezervimet e hoteleve afër Shakotë. Çmim më të mirë dhe te garantuar.

Marre nga Maphill.com .. Njesi Boterore e sherbimeve te hartave dhe udhetimeve ne vede turistike

Comments:

Facebook Admin (23/06/2015 03:49)
rruga per te kroni pylls

Facebook Admin (07/08/2014 14:18)
past rahmet :(

Lirim Mataj
00 30 699 7597573

Ardit Shegaj
Vend turisik

Other Places:

1. Produkte AVON
1 Prilli, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06617, 19.5102699
Phone: 0698181456

2. Gold Event
Rruga Hafiz Sabri Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.072977622, 19.5097102037
Phone: 00355 67 212 52 69

3. Caffe Shop A3
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.064628, 19.509252

4. Bulldog Hostel & Club
Rruga Gjuhadol 48, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675461662, 19.5176625252
Phone: +355684720601

5. Miri Computers
Rr. Prek Cali, Perballe Ish Deges Ushtarake, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 069231430

6. Klea Store
Rruga Martin Camaj, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.07426, 19.51559
(kleastore.wix.com/ website)

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About