PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - SIBEL Agency
Place Type : Travel Agency
Address : LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES, ALBANIA Durazzo, Durrës, Albania
Coordinate : 41.3231, 19.4414
Phone : 355697731213
Rating : 4.80
Facebook : facebook.com/ SIibelAGENCY
1.9K people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 23:45
Tuesday: 08:00 - 23:45
Wednesday: 08:00 - 23:45
Thursday: 08:00 - 23:45
Friday: 08:00 - 23:45
Saturday: 08:00 - 23:45
Sunday: 08:00 - 23:45
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 SIBEL Agency  SIBEL Agency  SIBEL Agency  SIBEL Agency  SIBEL Agency  SIBEL Agency

About The Business:

Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

Comments:

Facebook Admin (23/02/2019 14:47)
Mirmengjes nga parajsa Bali❤️ Ju urojme nje fundjave te mbare !

Facebook Admin (22/02/2019 14:44)
Mirmengjes miq!
Good morning friends!Translated

Facebook Admin (22/02/2019 00:31)
🍉VJENA - #SuperOferte 🎯175 euro
😍19 mars - 5 Dite
🎯Hotel 3* + Mengjeset
... 💢Perfshihet: -Bileta avionit vajtje ardhje nga Oheri -Akomodim ne Hotel per 4 nete -Mengjeset 🛎oferte momentale, udhetim pa guide ❌❌Vende te Limituara - Rezervo tani ❌❌
See More

Facebook Admin (22/02/2019 00:29)
🌼🎈 SUPER OFERTA -BILETA PROMOCIONALE 🌼🎈
❌Kontaktoni në: 📲+355697731213
🌟🌟🌟🌟🌟🌟
... 🎈Shkup - Bruksel 30€ 🌿Shkup - Copenhagen 35€ 🎈Shkup - Basel 35€ 🌿Shkup - Paris 35€ 🎈Shkup - Berlin 35€ 🌿Shkup - Koln 35€ 🎈Shkup - Bremen 30€ 🌿Shkup - Dortmund 35€ 🎈Shkup - Frankfurt 35€ 🌿Shkup - Hamburg 35€ 🎈Shkup - Hanover 30€ 🌿Shkup - Memmingen/Munich West 30€ 🎈Shkup - Nuremberg 30€ 🌿Shkup – Budapest 30€ 🎈Shkup - Malta 40€ 🌿Shkup - Eindhoven 30€ 🎈Shkup - Oslo 35€ 🌿Shkup - Bratislava 35€ 🎈Shkup – Barcelone 30€ (Prill) 🌿Shkup - Gothenburg Landvetter 35€ 🎈Shkup - Malmo 35€ 🌿Shkup - Stockholm 40€ 🎈Shkup - Londer 35€ ( Prill)
‼Kujdes:Oferta momentale VETEM PER DISA DATA‼ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 💟Te perfshira ne cmim : 1-Bileta VAJTJE per data te caktuara ne MARS/PRILL 2-Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 3-Te gjitha taksat aeroportuale
See More

Facebook Admin (22/02/2019 00:25)
🌼🎈 SUPER OFERTA -BILETA PROMOCIONALE 🌼🎈
❌Kontaktoni në: 📲+355697731213
🌟🌟🌟🌟🌟🌟
... 🌹Prishtine – Basel 35€ 🌻Prishtine - Dortmund 35€ 🌹Prishtine - Memmingen 35€ 🌻Prishtine - Budapest 20€ 🌹Prishtine - Londer 50€ 🌻Prishtine - Berlin 65€ 🌹Prishtine - Geneva 55€ 🌻Prishtine – Zurich 95 € 🌟🌟🌟🌟🌟🌟
♦Podgorica- Berlin 30€ 🌿Podgorica- Stockholm 35€ ♦Podgorice- Stuttgart 25 € 🌿Podgorica- Londer 35€ ♦Podgorica- Milan Malpensa 30€ 🌿Podgorica- Bologna 35€ ♦Podgorica- Brussels 35€ 🌿Podgorica- Memmingen/Munich West 30€ ♦Podgorica- Budapest 25€
‼Kujdes:Oferta momentale VETEM PER DISA DATA‼ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 💟Te perfshira ne cmim : 1-Bileta VAJTJE per data te caktuara ne MARS/PRILL 2-Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 3-Te gjitha taksat aeroportuale
See More

Facebook Admin (22/02/2019 00:23)
🌼🎈 SUPER OFERTA -BILETA PROMOCIONALE 🌼🎈
❌Kontaktoni në: 📲+355697731213
🎈Tiranë - Budapest 35€... 🌼Tiranë - Londer 40€ 🎈Tiranë - Amsterdam 75€ 🌼Tiranë - Dortmund 40€ 🎈Tiranë - Stamboll 75€ 🌼Tiranë - Athine 65€ 🎈Tiranë - Bruksel 100€ 🌼Tiranë - Paris 75€ 🎈Tiranë - Malpensa 55€ 🌼Tiranë - Romë 75€ 🎈Tiranë - Bergamo 55€ 🌼Tiranë - Venecia 55€ 🎈Tiranë - Bologna 55€ 🌼Tiranë - Bari 70€ 🎈Tiranë - Verona 55€ 🌼Tiranë - Pisa 55€ 🎈Tiranë - Rimini 75€ 🌼Tiranë - Ancona 85€ 🎈Tiranë - Perugia 85€ 🌼Tiranë - Torino 85€ 🎈Tiranë - Firenze 75€ 🌼Tiranë - Genova 65€ 🌟🌟🌟🌟🌟🌟
🍁Tiranë - Lyon 99€ 🌸Tiranë - Marseje 90€ 🍁Tiranë - Zurich 105€ 🌸Tiranë - Oslo 105€ 🍁Tiranë - Copenhagen 90€ 🌸Tiranë - Hamburg 105€ 🍁Tiranë - Dusseldorf 105€ 🌸Tiranë - Koln 105€ 🍁Tiranë - Geneva 105€ 🌸Tiranë - Barcelona 95€ 🍁Tiranë - Berlin 100€ 🌸Tiranë - Madrid 95€
‼Kujdes:Oferta momentale VETEM PER DISA DATA‼ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 💟Te perfshira ne cmim : 1-Bileta VAJTJE per data te caktuara ne MARS/PRILL 2-Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 3-Te gjitha taksat aeroportuale
See More

Facebook Admin (22/02/2019 00:05)
❤️Surprizat nuk kane fund per muajin PRILL ❤️
-TIRANA – PHUKET ✈️ 875EUR -TIRANA – SHANGHAI ✈️ 887EUR -TIRANA – DUBAI ✈️ 505EUR... -TIRANA – NEW YORK ✈️ 607EUR -TIRANA – BOSTON ✈️ 620EUR -TIRANA – ANKARA ✈️ 240EUR
❌Kontaktoni në: 📲+355697731213
See More

Facebook Admin (21/02/2019 22:27)
Budva dhe Kotorr jane kaq prane nesh dhe nuk duhet ti lini pa vizitur pasi jane destinacione jo shume te kushtueshme dhe super te bukur.❤

Facebook Admin (21/02/2019 20:52)
Paros❤️ Shpesh i referuar si "Mykonosi i vogël", ishulli i Paros është diçka e mistershme. 🏝🏝 Ishulli ka një histori të thellë që shtrihet që në kohët neo-litike. Dikur një qendër tregtare e madhe,😍😍 me eksporte lulëzuese mermeri (Venus of Milo, Parian mermer),😍💜 ajo në mënyrë të pashmangshme ofron një tjetër produkt që lulëzon; TURIZMIN.😍
... Ejani dhe shijoni magjinë e këtij ishulli dhe Archipelagos Resort Hotel & Villas⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ju mirëpret për të shijuar misterin dhe komfortin maksimal që ju nevojitet për pushimet tuaja ideale 🔴🔴për vetëm 90 euro nata /për person🔴🔴
BOOK NOW 📲📲
💜Dat 6-12 Qershor 💜Archipelagos Resort Hotel & Villas ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 💜Half Board
Na kontaktoni: 📲0697731213
See More

Facebook Admin (21/02/2019 15:02)
Ofertat me ne nuk mbarojne kurre...❤️ Tani 15% ulje për të gjitha fluturimet Ernest Airlines.✈️
👉Prenoto brenda datës 22 shkurt dhe përfito 15% ulje për të gjitha fluturimet e mija nga 22 shkurt në 6 mars.
... Na kontaktoni: 📲0697731213
See More

Facebook Admin (21/02/2019 14:51)
A do te deshironit qe Seychelle te ishte destinacioni juaj i pushimeve kete vit?😍
Periudha me e keshillueshme per ti vizituar ishujt Seychelle eshte nga marsi deri ne maj, keshtu qe beni sa me pare kerkesen tuaj❤️
#IfyouthinktravelchooseSibel
... @ Seychelles
See More

Facebook Admin (21/02/2019 14:42)
Mirmengjes miq! Besoj se te gjithve na duhen disa pushime ne Mykonos kete vere❤️❤️❤️

Facebook Admin (20/02/2019 18:42)
Charter per nje super destinacion Hurghada,Egjipt🤩
✈️Nisim me 17 korrik

Facebook Admin (20/02/2019 14:23)
Mirmengjes miq! Kalofshi nje dite sa me te bukur sot!
🌍Bali

Facebook Admin (19/02/2019 23:28)
🌺 4 Dite ne STOCKHOLM 🌺
♦ 115 €/P ne 1 Mars 🚁 🍧 Mengjeset ne Best Western Jarva 4* 🎁
... 💢Perfshihet: -Bileta avionit vajtje ardhje nga Podgorica -Akomodim ne Hotel per tre nete -Mengjesi per ditet e qendrimit
🛎oferte momentale, udhetim pa guide ❌❌Vende te Limituara - Rezervo tani ❌❌
See More

Facebook Admin (19/02/2019 23:27)
#Super #Oferte #Me #Guide dhe #Avion
🌠 STAMBOLL 🌠
🔰 3 Dite-219 €/P ne 1,8,9,15,22 Mars... 🔰 4 Dite-239 €/P ne 7 Mars
🏤 Akomodimi ne Hotel Aspen 4* 🍇 Me mengjese
💢Perfshihet: -Bileta e avionit vajtje – ardhje. -Akomodimi në hotel të Stambollit -Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit. -Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
❎ OPSIONALE: 1. Lundrim me anije në Bosfor për të parë Europën dhe Azinë €5. 2. Shtesë për 2 darkat €15.
🛎oferte momentale, udhetim me guide ❌❌Vende te Limituara - Rezervo tani ❌❌
See More

Facebook Admin (19/02/2019 23:26)
🎈 DUBROVNIK - RIXOS LIBERTAS 5*
❌ 104 € / 3 Dite Nisje 8 Mars
💟Hoteli me i mire ne DUBROVNIK
... 👉 5 % Zbritje per grupe mbi 10 Persona 📲+355697731213
🔖🔖 Ne cmim per përfshihen: =➤ Transporti me autobuz komod =➤ Akomodimi 2 nete ne Hotel 5* =➤ Mengjesi & Darka =➤ Pishina Dimerore SPA Sauna =➤ Shoqerues profesioniste gjate udhetimit
See More

Facebook Admin (19/02/2019 23:25)
💙🌊GREQI ⛱ #SuperOferta Early Booking -40%🎁
🔔#KORFUZ🔔
🏝Benitses Bay View Hotel 3* ➤ 160€/P (All Inclusive)... 🏝Oasis Corfu Hotel 3* ➤ 209€/P (Half Board) 🏝Sunshine Corfu Hotel & Spa 4* ➤ 300€/P (All Inclusive) 🏝Almyros Beach Hotel 5* ➤ 290€/P (All Inclusive) 🏝Messonghi Beach Resort 3* ➤ 329€/P (All Inclusive) 🏝Mareblue Beach Resort 4*➤ 399€/P (All Inclusive)
🚗Shtesa per transportin vajtje-ardhje 60€/P
🔔#HALKIDIKI🔔
🏖Bomo Olympic Kosmas 3* ➤ 219€/P (All Inclusive) 🏖Kriopigi Hotel 3*➤ 265€/P (All Inclusive) 🏖Porto Carras Sithonia Hotel 5* ➤ 420€/P (All Inclusive) 🏖Possidi Holidays Resort 5* ➤ 430€/P (All Inclusive) 🏖Porto Carras Meliton 5* ➤ 435€/P (Half Board)
🚗Shtesa per transportin vajtje-ardhje 60€/P
🔔#ZAKYNTHOS🔔
🏝Zante Royal Resort and Water Park 4* ➤230 €/P (All Inclusive) 🏝Palazzo Di Zante Hotel & Water Park 4* ➤285 €/P (All Inclusive) 🏝Planos Beach Hotel 3* ➤320 €/P (All Inclusive) 🏝Mabely Grand Hotel 5*➤325 €/P (All Inclusive)
🚗 Transporti personal 🚗Nisja ne 1 Qershor, 6 nete/7 Dite
See More

Facebook Admin (19/02/2019 23:09)
❤️❤️❤️Waww keto jane destinacionet e shumepritura per tu bere me linje direkte nga #Tirana ❤️❤️❤️ 🍁Prenoto tani! 0697731213
👉Tirana (TIA) to LONDON (STN) Thursday, 13. June 2019 ... duke filluar nga 110 EUR
👉Tirana (TIA) to DUSSELDORF (DUS) Monday, 02. June 2019 duke filluar nga 120 EUR
👉Tirana (TIA) to HERAKLION (HER) Saturday, 08. June 2019 duke filluar nga 120 EUR
See More

Facebook Admin (27/08/2018 18:04)
🌻RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* Klientet tane kane ngelur super te kenaqur, femijet e tyre gjithashtu sepse Rixos ofron sherbim nga nje staf super i kualifikuar, 🍕ushqimi shume i shijshem, 🏩dhomat shume te rehatshme, eshte nje resort qe ka luks pafund te ben te ndihesh si ne nje pallat mbreteror,🌎 vleresohet shume per pozicionin qe ka pasi edhe nese vendos te dalesh jashte resortit do kesh cfar te shohesh, gjithashtu ka surpriza per te sapomartuarit👩‍❤️‍👨
Hoteli ofron hyrje falas ...tek The Land of Legends😍
Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (27/08/2018 17:51)
🦋SUSESI LUXURY RESORT 5* Resort luxury dhe super i kompletuar me muzike live cdo nate, dallohet per 🏖️pishinat e shumta te brendshme dhe te jashtme, 6 restorante me kuzhina te ndryshme nga vendet me te famshme, nderkohe qe femijet kenaqen ne akuaparkun e ketij resorti ju mund te beni nje loje 🏀basketbolli ose 🏓tennis me shoqerine, me vone pas dushit relaksues ne banjot luksoze mund te perdorni 💃sallonin e bukurise te resortit per tu dukur te perkryer per darken e mbremjes me... partnerin tuaj😍
Vetem te Sibel Agency 😍
Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (27/08/2018 17:37)
🦋ELA QUALITY RESORT 5* Super resort nga te gjitha aspektet, ka lojera per femije, aktivitete per te rriturit, ushqim i mire, sherbim i kualifikuar, dhoma luksoze 😍
Cfar doni me?
... Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (27/08/2018 15:41)
Mengjes ne Budapest...😍

Facebook Admin (27/08/2018 01:58)
Cunat na pershendesin nga Kavos, Greqi😍
Faleminderit shume <3

Facebook Admin (26/08/2018 23:05)
Ja ku vjen dhe i mrekullueshmi #Vietnam ♥♥

Facebook Admin (26/08/2018 22:59)
🦄💓 E pamundur mos dashurohesh me BALI- n apo SINGAPOR-in? 💕🌈 ​ 😍 Datat 11 tetor -21 tetor
- Inna Grand Bali Beach Hotel Resort & Spa 4* 1430 euro personi ... - Ubud Green 5* 1580 euro personi - Four Seasons Resort Sayan 5* 3100 euro personi - Hanging Gardens Of Bali 5* 2990 euro personi
​😊 Ne cmimet me siper perfshihet: - Bileta e avionit Tirane-Singapor-Tirane - Akomodimi ne hotel ne Singapor, 12-14/10 , - M Hotel Singapore 4*, me mengjes te perfshire - Bileta e avionit Singapor-Bali-Singapor - Akomodimi ne hotel ne Bali per datat 14-21/10 - Transfertat aeroport hotel dhe anasjelltas
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:56)
Nje liste e gjate udhetimesh me #guide dhe #shoqerues gjate muajve Shtator - Tetor.😍
➡ Paris & Disneyland, 9 Tetor, 5 dite, 449€ ➡ Vjenë – Budapest – Beograd, 19 Shtator, 5 dite, €199 ➡ Stamboll – Selanik – Sofje, 19 Shtator, 5 ditë €159... ➡ Venecia – Verona, 19 Shtator, 5 dite, 249€ ➡ Alberobello, 21 Shtator, 3 dite, 199€ ➡ Bukuresht, 19 Shtator, 5 dite, €199 ➡ Sarajeve-Mostar-Medjugorje 21 Shtator, €99 ➡ Meteora – Kalabaka, 2 Ditë, €49 ➡ Budva, 2 dite 65€ ➡ Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 21 & 28 Shtator, 5 Ditë, €259 ➡ Cappadocia, 11 Tetor, 4 dite, €399 ➡ Dubai dhe Abu Dhabi, 22 Shtator, 6 dite, 599€ ➡ Octoberfest, 30 Shtator, 4 dite, 429€ ➡ Portugali dhe Spanje, 28 Shtator, 8 Dite €649 ➡ Budapest, 6 Tetor, 4 Ditë €299 ➡ Pragë, 24 Shtator, 7 Ditë €239 ➡ Pekin dhe Shanghai, 15 Tetor, 8 Ditë €1399 ➡ Cappadocia dhe Antalya, 18 Shtator, 7 Ditë €479 ➡ Prage, 2 Tetor, 5 Ditë €349 ➡ Barcelone, 19 Tetor, 4 dite, €399 ➡ Amsterdam, 14 Shtator & 5 Tetor, 4 dite €399 ➡ Vjenë, 22 Shtator, 4 Ditë €339 ➡ Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 17 Shtator, 7 Ditë €329 ➡ Turi i Madh i Anadollit, 20 Shtator, 9 Ditë, €539 ➡ Stockholm, Oslo, Malmo, Copenhagen, 3 Tetor, 6 Ditë, €599
Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:41)
🌈STOCKHOLM
➤4 dite - 185 Eur 👣Nisja ne 23 Nentor nga Podgorica 🌺Hotel Hellstens Malmgard 3* + mengjesi
... ----------------------------------------- -------------------- 💢Perfshihet: -Bileta avionit vajtje-ardhje nga Podgorica -Akomodimi ne hotel -Mengjesi per ditet e qendrimit
🛎oferte momentale, udhetim individual pa guide
❌❌vende te limituara❌❌
Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:37)
💁‍♀️ #SuperOferte PEMAR BEACH SIDE 5*
🌴 7 Dite 499 € ➤ Nisje 29 Gusht / 7 Dite
🌴😍 Të përfshira në cmim:🌴
... ➤ Akomodimi 7 Dite All inclusive ➤ Bileta Avionit Tirana Antalya Tirane ➤ Transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport ➤ Shoqëruesi Shqiptar
Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:34)
😍Për fund gushtin kemi bërë gati resortet e preferuara të këtij sezoni 🌊#ANTALIA 🌻7 ditë 👣28-31 gusht Nisje
✨OTIUM ECO CLUB SIDE 5* 525 euro/person ✨RAYMAR HOTELS & RESORT 5* 534 euro/person ✨ALAN XAFIRA RESORT & SPA 5* 545 euro/person... ✨ORANGE COUNTY ALANYA 5* 585 euro/person 💦MUKARNAS RESORT 5* 625 euro/person 💦CRYSTAL FLORA BEACH 5*HV 635 euro/person 💦ORANGE COUNTY KEMER 5* 699 euro/person ⚜SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5* 810 euro/person ⚜ROYAL SEGINUS 5* 815 euro/person ⚜XANADU RESORT HOTEL 5* 869euro/person 💎KAYA PALAZZO GOLF RESORT 5* 1065 euro/person
👉Të përfshira në çmim: 1⃣Charter Tirane-Antalia-Tirane 2⃣Akomodimi ne hotel 3⃣Koncepti All Inclusive/Ultra All Inclusive 4⃣Transfertat hotel-aeroport-hotel 5⃣Guida shqiptare
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:32)
🌴☀️Dush me elefante 🥥🐘 Natyre e virgjer 🧚🏽‍♀️👒Plazhe qe nuk i imagjinoni dot 🦋🔮 Resorte super luksoze 🎉💎 🙆🏻‍♀️ Kjo eshte TAJLANDA 🙆🏻‍♀️
Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213... 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:29)
🦋 Super Oferta.VAJTJE-ARDHJE.Data te Caktuara NENTOR 🦋
Tiranë 🐾 Pisa 84€ Tiranë 🐾 Verona 84€ Tiranë 🐾 Bolonia 84€... Tiranë 🐾 Venezia 84€ Tiranë 🐾 Bergamo 84€ Tiranë 🐾 Malpensa 84€
-Përfshihet në cmim: ♦ Cantë dore ♦ Taksat aeroportuale ♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:28)
💃 SUPER OFERTA ‼ Vetem Vajtje ne ☘#Tetor☘ Nxitoni Te rezervoni 📞
Dubrovnik 🐈 New York 247€ Dubrovnik 🐅 Chicago 258€... Dubrovnik 🐈 Florida 268€ Dubrovnik 🐅 Los Angeles 268€ Dubrovnik 🐈 Las Vegas 287€
-Përfshihet në cmim: ♦ Cantë dore ♦ Taksat aeroportuale ♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:25)
🌻 SUPER OFERTA PER FESTAT E FUNDVITIT🌻
Prishtine 🔰 Dusseldorf 🔰 Prishtine €98 (Nisja 12-26 Dhjetor) (Kthimi 4-23 Janar)
... Prishtine 🔰 Munchen 🔰 Prishtine €98 (Nisja 19-26 Dhjetor) (Kthimi 4-23 Janar)
Prishtine 🔰 Shtuttgart 🔰 Prishtine €98 (Nisja 21-26 Dhjetor) (Kthimi 4-30 Janar)
-Përfshihet në cmim: ♦ 20kg valixhe + 6kg cantë dore ♦ Taksat aeroportuale ♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:23)
#BUDAPESTI 🧡vazhdon te mbetet TOP-Destination😍 nga agjentet tane. Fundjave ne vjeshten e arte te Danubit mund ta rezervoni tani me super cmim 💥195 EUR /person ne 20-22 Shtator e cila perfshin:
🌺Fluturim vatje ardhje 🌺Hotel Benczur 3* 🌺Mengjes ... 🎁+ Danube river cruise
Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:22)
Po sikur 🤔 Nuk ka 'po sikur' fare 😉 Cdo destinacion eshte mese i mundur dhe me ofertat me te mira madje 🤩

Facebook Admin (26/08/2018 22:14)
Dita e fundit per te perfituar nga Super Oferta e Haydarpasha Palace ☀️
Perfshihet ne cmim: ✈️ Udhetimi me charter per nisje me 28 Gusht 🏖️ Akomodim 6 dite / Ultra All Inclusive... 🚌 Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
Format tona te kontaktit: 📩 Email : sibelagency@gmail.com 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
See More

Facebook Admin (26/08/2018 22:08)
Ngjyra blu e ben trupin e njeriut te prodhoje kimikate qetesuese... Ja pse na duhen patjeter pushime me nje pamje si kjo 💙😍

Emanuela Perfundi
The best
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About