PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Soba me pelet
Place Type : Electrician, Heating, Ventilating & Air Conditioning Service
Address : 41.315594, 19.476621, 2008 Durrës
Coordinate : 41.3157033331, 19.4766676426
Phone : 0673015555
Rating : 4.10
Facebook : facebook.com/ SobaMePeletAlbania/
22K people like this.
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 20:00
Tuesday: 09:00 - 20:00
Wednesday: 09:00 - 20:00
Thursday: 09:00 - 20:00
Friday: 09:00 - 20:00
Saturday: 09:00 - 20:00
Sunday: 09:00 - 20:00
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Business Pictures:

 Soba me pelet  Soba me pelet  Soba me pelet  Soba me pelet  Soba me pelet  Soba me pelet  Soba me pelet  Soba me pelet  Soba me pelet  Soba me pelet

 

About The Business:

Shitje,montime,asistence,
Per cdo infformacion na kontaktoni ne:
067 301 5555. Adresa rruga Andon Boshnjaku, plazh Durres

Comments:

Facebook Admin (18/01/2019 17:35)
Sobe 14 kw

Facebook Admin (08/01/2019 04:04)
Fshese per soba pelleti 18 L .

Facebook Admin (17/12/2018 19:28)
Super sobe 16 kw, per ambjent 130 deri ne 150m2 🔥🔥

Facebook Admin (09/11/2018 01:01)
Soba me pelet duke filluar nga 🔥600€🔥,transport dhe montim falas ne te gjithe Shqiperine, dhe me dy vjet garanci , per çdo informacion ju lutemi te na tel ne nr 0673015555,flm. • • • #stufeapellet🏠 #winterwarm❄🔥 #white⚪ #black ●#red🔴 #pana #colours

Facebook Admin (29/10/2018 17:39)
Oxhak me dru me vindilator me shperndarje ajri ne 2 zona

Facebook Admin (30/09/2018 01:55)
Oxhak me pelet 14.5kw 👌👍

Facebook Admin (03/09/2018 16:49)
Sobe 8kw

Facebook Admin (07/06/2018 22:22)
Ofertat e kesaj vere per kondicioneret AUX , transport dhe montim ne te gjith Shqiperine, dhe me 1 vit garanci., 💥

Facebook Admin (30/05/2018 02:30)
Sobe hydro 25 kw

Facebook Admin (09/01/2018 02:58)
Sobe druri me ventilator, Çmimi 300€-10% skonto=270€

Facebook Admin (13/11/2017 03:52)
Sobe me pelet 11 kw per nje ambjent 80 deri ne110m2 , transport dhe montim ne te gjithe Shqiperine dhe me dy vjet garanci, per me shume informacion mund te na tel ne nr, 0673015555, faleminderit,.

Facebook Admin (24/10/2017 02:49)
Insert oxhaku me pelet 9 kw,

Facebook Admin (29/08/2017 15:45)
Model i ri 8 kw dhe me 10% skonto deri ne fund te shtatorit ,per info ju lutemi te na tel ne nr 0673015555 flm,.

Facebook Admin (05/07/2017 20:24)
Insert Oxhak me pellet 9 kw , per çmimet ose informacion ju lutemi te na kontaktoni ne nr e tel 0673015555, flm .

Facebook Admin (19/02/2017 01:23)
Tregetojme Pelet Austriak

Facebook Admin (02/02/2017 18:16)
Tregtojme pelet me shumice dhe me pakice, te nje kualiteti shume te larte ,.

Facebook Admin (06/01/2017 20:43)
Ne keto dite te ftohta Soba me Pelet eshte investimi me i mire per nje familje.

Facebook Admin (25/12/2016 01:00)
Super sobe 16 kw , per bare☕️ restorante 🍽, dhe per shtepi mbi 150m2 , per çmimet dhe çdo informacion ju lutemi na kontaktoni ne nr e telefoni 0673015555, ose ne msg ,
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About