PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Sunny Travel Albania
Place Type : Travel Agency, Locality, City
Address : Shetitorja Dyrrah, Lagja 4 No. !28, 2001 Dures, Durrës, Albania
Coordinate : 41.3158524105, 19.4481611252
Phone : 00355696581102
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ sunnytravel.al
1.3K people like this.
Website : sunnytravel.al
Sunny Travel Albania Sunny Travel Albania
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Agjensi Udhetimesh

Comments:

Facebook Admin (13/04/2019 22:30)
📌Qyteti zviceran Zurich eshte I njohur si qyteti me banoret me te lumtur ne bote. 🥳☺️🙂 😎Dhe 27% e tyre jane miljonere.💵💴💶💎💳 🤔Mund te jete kjo arsyeja e lumturise se tyre , apo eshte ndonje gje tjeter? Ndoshta ju mund ta zbuloni edhe vete duke udhetuar atje tashme me fluturime direkte nga Tirana. 👉Ne nje pakete speciale per kete... ✈️Fluturimi direkt Tirane - Zurich 🎁 me bagazh perfshire 🛍 📍Akomodimi ne Hotel Krone Unterstrass 4* 👉Mengjesi per ditet e qendrimit Te gjitha per 395 euro personi
👉Per rezervime na kontaktoni ne: ☎️ 0696581102 ☎️ 0683851940 Mail; sunny.travel@live.com 📲 WhatsApp 0696581102 Ose prane agjensive tona ne; 📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1 ( Ish ekspozita Shqiperia Sot) 📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125
See More

Facebook Admin (13/04/2019 19:39)
☀️🏊🏽‍♂️Ka pak vende në botë që mund të përputhen me relaksimin e pafund dhe argëtimin familjar që brand-new Casa Marron koncentron në një verë 👉Grecotel Casa Marron shtrihet drejtpërdrejt në plazhin e butë pjerrësi të Lakopetra. Rëra e artë shkon poshtë në detin e kalter që është i cekët dhe perfekt për fëmijët e vegjël 📌Ne cmim promo per akomodime nga 25 Maj per 7 dite 👉All Incluziv 👉(Transporti i paperfshire)
... 👉Per rezervime na kontaktoni ne: ☎️ 0696581102 ☎️ 0683851940 Mail; sunny.travel@live.com 📲 WhatsApp 0696581102 Ose prane agjensive tona ne; 📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1 ( Ish ekspozita Shqiperia Sot) 📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125
See More

Facebook Admin (13/04/2019 19:04)
😍Me mire se kaq? Veshtire! ☀️SUENO BEACH SIDE 5*, 599 EUR ☀️SUENO GOLF BELEK 5* 729 EUR ☀️SUENO DELUXE BELEK 869 EUR
... 📌Cmimet per nisje date 25 Maj per 7 dite 👉C'do gje perfshire
👉Per rezervime na kontaktoni ne: ☎️ 0696581102 ☎️ 0683851940 Mail; sunny.travel@live.com 📲 WhatsApp 0696581102 Ose prane agjensive tona ne; 📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1 ( Ish ekspozita Shqiperia Sot) 📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125
See More

Facebook Admin (12/04/2019 20:59)
☀️ Oferta per pushime ne Korfuz 🏊🏽‍♂️
1) Benitses Bay View 3* 156€, Achilleion-Gastouri 2) Telemacos Village 2*S 165€, Dassia 3) Alexandros Hotel 4* 199€, Perama... 4) Amelia Hotel 3*255€, Dassia 5) Livadi Nafsika 4* 319€, Dassia 6) Saint George Palace 4* 323€, Agios Georgios 7) Labranda Sandy Beach 5* 345€, Agios Giorgios 8) Aqualand Resort 4* 379€, Aghios Ioannis 9) Primasol Ionian Sun 4* Agios Ioannis 10) Atlantica Nissaki Beach 4* 515€ Nissaki 11) Elea Beach 4* 544€ Dassia 12) Mayor La Grota Verde Grand Resort 5* 685€ Agios Gordios 13) Grecotel Lux Me Daphnila Bay 5* 755€, Dassia 14) Iti Louis Grand Hotel 5* 794€ Pelekas
📌Cmimet per person per 7 nete/8 dite 👉All Inclusive 👉Akomodime nga 24 Maj deri ne 31 Maj 👉Transporti i pa perfshire 50 euro
Per rezervime na kontaktoni ne: ☎️ 0696581102 ☎️ 0683851940 Mail; sunny.travel@live.com 📲 WhatsApp 0696581102 Ose prane agjensive tona ne; 📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1 ( Ish ekspozita Shqiperia Sot) 📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125
See More

Facebook Admin (12/04/2019 18:47)
😍Rikthehen vetem per disa dite uljet.🏊🏽‍♂️ 👉Lujo Bodrum 5* Lux🤭😍☀️ 📌1198 euro per 7 nete 👉Ultra All Inclusive 👉Perfshire: Fluturimi, transferta dhe akomodimi ne resort per 7 nete... 👉Nje femije deri ne 12 vjec falas ne hotel. 🤓Fjalet jane te teperta.
P.s. 25% ulje per rezervime deri ne 30 Prill. Cmimi per akomodim nga 26 Maj deri ne 2 Qershor
Per rezervime na kontaktoni ne: ☎️ 0696581102 ☎️ 0683851940 Mail; sunny.travel@live.com 📲 WhatsApp 0696581102 Ose prane agjensive tona ne; 📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1 ( Ish ekspozita Shqiperia Sot) 📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125
See More

Facebook Admin (12/04/2019 00:29)
😎Prekni nje nga perlat e historise se shekullit te kaluar 📌 Hotel Nacional de Cuba Havana 5*🤭 Hoteli për shkak të elegancës së tij të rafinuar dhe shkëlqimit të tij të lashtë, që nga viti 1930 ka tërhequr një numër të madh të personaliteteve nga arti, shkenca dhe politika, si kryeministrin Britanik Winston Churchill, artistet Frank Sinatra, Ava Gardner, Johny Weistmyller, Maria Felix, Jorge Negrete dhe shkencetari Alexander Fleming etj.. si dhe I jane kushtuar dhe xhiruar shu...me filma te kinamase nderkombetare.
👉998 euro personi per 5 nete ✈️ Fluturimi dhe akomodimi ne hotel Nacional de Cuba me mengjes perfshire 👉 10 Qershor - 15 Qershor
Per rezervime na kontaktoni ne: ☎️ 0696581102 ☎️ 0683851940 Mail; sunny.travel@live.com 📲 WhatsApp 0696581102 Ose prane agjensive tona ne; 📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1 ( Ish ekspozita Shqiperia Sot) 📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125
See More

Facebook Admin (09/11/2018 16:57)
E keni vizituar ndonjehere Dubrovnikun ? Tani eshte fiks koha e duhur😉. Ne ju ofrojme akomodimin ne Hotel Royal Blu 5*, 90 eur/personi per 3 dite qendrimi me mengjesin te perfshire. Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com

Facebook Admin (07/11/2018 15:57)
Festoni festat e Nentorit ne Hotel Melia 5* Petrovac Budva me vetem 70 Eur/personi per 2 nete ose 3 dite. Ne cmim perfshihen: * Mengjesi + Darka * Pije e mireseardhjes * Shishe me uje ne dhome * Kalim ne dhome me pamje nga deti ne varesi te disponueshmerise ... * Free Wi Fi ne te gjithë zonen e hotelit * Perdorimi i lire i pishines se hotelit dhe palestres * A la carte menu në Restorantin Pasta Nostra ,zbritje 20% * Trajtime spa zbritje 15% * Minimumi qendrimi 2 nete ose 3 dite * Per persona 02-12 vjeç 20 euro ne dite ne krevat shtese * Paketa nuk përfshin taksen e qytetit 1euro per person / natë Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (05/11/2018 17:34)
Zgjidhni te kaloni nje fundjave premium, 2 nete ne Splendid Conference & SPA 5 Star Resort Montenegro:
- Bed and Breakfast Superior Room - Vere dhe fruta ne mireseardhje - Parking i garantuar, internet,pishina e brendshme... - palestra,jakuzi dhe banjo turke - Te gjitha, per vetem 112 euro/person
Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyabania.al sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (11/08/2018 02:25)
Ndoshta me luksozi nder resortet ne Turqi. Me sherbimin All Inclusive ala carte. Përgatituni për një udhëtim në një botë të harlisur të mbushur me art dhe gëzim! Lujo Hotel Bodrum 5* vjen me cmime preferenciale nga Sunny Travel Albania

Facebook Admin (03/08/2018 19:38)
Nuk do ta besoni me cfar cmimi;
86 euro nata per person me mengjes perfshire Femija deri ne 7 vjec falas

Facebook Admin (17/07/2018 16:58)
Te lodhur nga te njejtat destinacione? Provoni dicka te re dhe me e pakta, do te kenaqeni.
FALKENSTEINER HOTEL & SPA IADERA 5* Premium Collection... The Top Adress in Croazia
• 210 dhoma dhe suita me pamje fantastike nga deti Nga te cilat 160 double, 36 Junior Suites, 11 senior Suites, 5 ashensore 3 kate • 6,000 metra katrore Acquapura SPA zone wellness Turkish Hamam & sauna • Arkitekture me stil modern dhe mesdhetare • Vend ndodhje mahnitese ne kulmin e nje gadishulli • Konfort te mrekullueshem dhe ekskluziv prej 5 yjesh • Guzhine te shkelqyeshme Alpine – Adriatike • Pafundesi mundesish per sporte dhe argetime
Per rezervime na kontaktoni ne; sunny.travel@live.com sunny@sunnyalbania.al Ose ne cel. 00355696581102
Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 125 Lagja 4 Durres Albania
See More

Facebook Admin (30/06/2018 19:52)
Nuk keni vendosur akoma per pushimet ne plazh? Jeni ne kohe!
Ionian Blue Bungalows & Spa Resort 5* Lefkada (Nikiana)
... 675 euro personi per 7 nete Mengjesi dhe Darka perfshire
Jonian Blue Bungalows dhe Spa Resort është një hotel luksoz me 5 yje në Nikiana, Lefkada, 3.7 km nga Perigiali Beach dhe 3.1 5 km nga Statuja e Onasis. Ujevarat Dimosari dhe Nidri janë edhe brenda 10 km. Ky hotel ka 2 restorante. Pajisjet ne plazh përfshijnë cadra dielli, sheslongje dhe peshqir plazhi së bashku me aktivitete te ndryshme në vend si surfing / boogie etj. Per te shpëtuar nga stresi i jetës së përditshme hoteli ofron trajtime te fytyres dhe trupit, banjo turke / hamam dhe sauna. Pajisjet miqësore për fëmijët në këtë hotel përfshijnë pishinë për fëmijë dhe një mini-klub për fëmijë. Përdorimi i WiFi eshte falas. Dhomat në Jonian BLUE Hotel tejkalojnë pritshmerite tuaja. Çdo gjë që shihni dhe jeni ne kontakt me eshte i projektuar dhe pajisur posaçërisht për rehatine dhe kënaqësine tuaj më të mire, me stil dhe estetikë në përputhje me stilin e jetës tuaj. Të gjitha dhomat janë të bollshme, banjo të rehatshme me dush ku do te ndjeni komoditetin e shtëpisë tuaj. Dyshemete jane me cilësi të lartë prej druri dhe mobiljet nga kompanitë më të mira. Zgjidhni pijen tuaj të preferuar ose lëng nga mini bar, të shoqërojë ato momente të relaksimit dhe qetësisë në pishinën private në suitat e vogla dhe vila. Një pishinë kryesore me një sip. 600 m2 dhe një thellësi maksimale prej 1.60m, 14 pishina private me një sipërfaqe prej 25 m2 dhe një thellësi maksimale prej 1.50 m, sheslongjet, cadrat dhe peshqiret jane pa pagesë shtesë
Per rezervime na kontaktoni ne; sunny.travel@live.com sunny@sunnyalbania.al Ose ne cel. 00355696581102
Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 125 Lagja 4 Durres Albania
See More

Facebook Admin (30/06/2018 18:48)
Nuk keni vendosur akoma per pushimet tuaja ne plazh?
Ather zgjidhni Porto Galini Seaside Resort & Spa Lefkada
462 euro personi per 7 nete ... Mengjesi perfshire
Porto-Galini Seaside Resort & Spa është një hotel i bukur me katër yje i vendosur përgjatë bregut lindor të ishullit Lefkada, 12 km nga qyteti Lefkada dhe 4 km nga fshati popullor i Nydrit, i projektuar për të ofruar rehati maksimale, shërbime të shkëlqyera dhe mundësi të kohës së lirë për të pushuesit. Resorti shtrihet në një sipërfaqe prej 40 hektarësh, në një plazh të bukur të izoluar, ku pushuesit tanë mund të shijojnë ujërat e gjelbërta të detit Jon dhe të zbulojnë këtë ishull të mrekullueshëm, ku hije blu dhe jeshile janë prezente! Ndërtesat e veçuara të tipit të ishullit në një total prej 138 dhomash dhe apartamente të ndërlidhura me rrugicat e mbushura me lule dhe bimë që çojnë në plazh krijojnë një mjedis për një eksperiencë të veçantë pushimi, krijojnë karakterin e veçantë të Porto-Galinit
Per rezervime na kontaktoni ne; sunny.travel@live.com sunny@sunnyalbania.al Ose ne cel. 00355696581102
Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 125 Lagja 4 Durres Albania
See More

Facebook Admin (26/04/2018 18:55)
Stina e nxehte ka filluar, nxitoni te prenotoni pushimet ne plazh
Selectum Luxury Resort ne Belek
854 euro personi per 7 dite... Ultra all inclusive
NJE BOTE SPECIALE E VENDOSUR NDERMJET NJE PERRALLE DHE JETES REALE Historia e Selektum eshte nje tregim I apasionuar te nje vizioni glorioz qe inspirohet nga bukurite e koheve antike. Kemi zgjedhur fjalen latine “ ajo e zgjedhura” kjo zgjedhje eshte elegante seduktuese dhe perfshirese. Udhetimi yne nisi sin je deshire e forte per te cuar mikpritjen turke nga nje prespektive klasike ne te tashmen, homazh per figurat legjendare te antikitetit. Me nje kembengulje dhe kujdes mitikoloz ndaj detajeve kemi zhvilluar nje dizajn arkitektonik te vecante dhe nje perqasje sherbimi unik dhe te kujdesshem. I kemi dorezuar realitetit te sotem nje bote ideale me nje shpirt te parrezistueshem. Ne kete vision te vecante, arti dhe argetimi qendrojne dite e nate perkrah guzhines se mrekullueshme nderkombetare dhe locale te pregatitura ne restorante te mrekullueshem nga shefa te appasionuar C’do detaj prezanton ate qe nuk eshte bere akoma, c’do aspekt prezanton ate qe nuk eshte ofruar akoma nga te tjeret. Ky eshte Selektum Luxury Resort.
Cmimi per nisje 25, dhe 29 maj
Per rezervime kontaktoni Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 128 Lagja 4 Durres Albania sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com Tel 00355 52 221591 Mob. 00355696581102
See More

Facebook Admin (26/04/2018 17:34)
Stina e veres nisi, prenotoni pushimet tuaja ne Turqi
Adam & Eve Hotel Belek
669 euro personi per 7 dite... Ultra all inclusive
Adam & Eva me "kategorinë e saj të veçantë" të quajtur "pa yje" dhe i nderuar me çmime të dizajnit do t'ju tregojë një kuptim të ndryshëm të shërbimit dhe të pushimeve, atëherë ju do ta kuptoni ndoshta. Për satisfaktion te mysafirëve tanë të vlefshëm si Adam & Eve design ditë pas dite ju ofron "shërbim të nivelit të lartë dhe pushime krijuese" Adam dhe Eve me superlativat e saj me vlerë për të parë lounge më të madh ne botë po presin për ju me një hapësirë prej 10.000 m2, një gjerësi dhe lartësi të jashtëzakonshme. Ju po shijoni pije tuaj në barin e quajtur Atrium brenda një përmbytje argëtimi dhe drite? Këtu ju jeni në barin më të gjatë në botë me një gjatësi prej 96 metrash. Imagjinoni të qëndroni në një dhomë "dizajn", e cila gjithashtu ka një gjerësi shumë më të madhe se standardet botërore. Dhomat e "dizajnit" në mënyrë të barabartë me një tipar spa personal janë pikërisht 64 m2 të gjerë. Dhe sa herë që doni të freskoheni, këtu është pishina më e gjatë e botës që është mjaft e madhe për t'u përfshirë në pishinat olimpike para jush me gjithë shkëlqimin e saj. Atrium është një vend i mrekullueshëm me një tavan të lartë prej 22 metrash, një gjatësi prej 175 metrash dhe zbukuruar me 4.980.000 pasqyra të vogla që secili është vetëm 5x5 cm. Restorantet e përzgjedhura të dyqaneve aziatike, turke dhe ndërkombëtare, si dhe Bari më i gjatë e botës, janë të gjitha në Atrium. Në këtë vend gjatë natës, një ambient shumë luksoz dhe i shkëlqyer i party po pret për ju me shfaqje të lehta dhe me shoqërimin e DJ-ve të famshme.
Cmimi per nisje 25, dhe 29 maj
Per rezervime kontaktoni Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 128 Lagja 4 Durres Albania sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com Tel 00355 52 221591 Mob. 00355696581102
See More

Facebook Admin (25/04/2018 16:42)
Nje nga destinacione me trendi te momentit, nje resort jo per te gjithe.
ANANTARA AL JABAL AL AKHDAR RESORT 5* Lux
659 euro personi per 7 nete... Mengjesi perfshire
Nje xhevahir I rralle I rrethuar nga shkembinjte e pllajes se Saiq ne malet e gjelber legjendare te Omanit ky resort unik gjendet ne 2000 metra mbi nivelin e detit ne bordet e harkuara te kanyonit te madh. I larte si ne pozicion ashtu dhe ne luks autentik, Anantara al Jabal al Akhdar eshte resort me 5 yje me I larte I Lindjes se Mesme dh ender me te lartet ne bote. Arkitektura elegante pasqyron peisazhet malore dhe kulturen artistike te Omanit. Motivet e disajnit bashkekohor perfaqesojne burimet antike te rajonit. Zbuloni se si elemente vendas shkrihen ne menyre perfekte me struktrate klasit boteror ne kete resort karakteristik ne Oman. Fshihu ne vilat me pishine private me temperature te kontrolluar te ujit, ose relaksohu ne pishinen sugjestive qe shtrihet ne horizont. Hamami luksoz I Anantara SPA do ju perkedheli me ritualet e purifikimt arabe dhe do ju ndihmoje te gjeni fluksin natyral ne joga te ngrohte
Cmimi per akomodime ne muajin qershor
Fluturimi i paperfshire
Per rezervime kontaktoni Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 128 Lagja 4 Durres Albania sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com Tel 00355 52 221591 Mob. 00355696581102
See More

Edlira Sota Jakova
Nese doni korrektesi, miresjellje, eksperience dhe cilesi, jeni ne vendin e duhur. You are the best Sunny Travel Albania

Other Places:

1. Theo Global
lagja 13 , rruga pavarësia, prane urës Dajlanit, 1001 Durrës
Coordinate: 41.30689, 19.49134
Phone: 355682005001

2. Dovolenka v Albánsku
2001 Dures, Durrës, Albania
Coordinate: 39.3682791492, 21.796875
Phone: +421907750997 (www.zlavomat.sk/ zlava/ 607401-dracska-riviera-letna-dovolenka-pri-mori-v-albansku)

3. Fast Travel&Tours
mustafa varoshi, 2001 Durrës
Coordinate: 41.3099382831, 19.4470960719
Phone: +355 696181261 (www.fastagency.al)

4. anvi & co
Port of Durres, Dures, Durrës, Albania
Coordinate: 41.3231, 19.4414
Phone: +355692699422

5. Hyeda Travel "Eri"
Rruga Jahja Ballhysa, 2001 Durrës
Coordinate: 41.3192448372, 19.4551348686
Phone: 0698613996

6. Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni i Autobusave te Plepave, Perballe Shkolles se mesme Migjeni, 2001 Durrsi, Durrës, Albania
Coordinate: 41.317626405, 19.4533838

7. Time Travel & Tours Durres
Rruga Vllazerimi, 2006 Durrës
Coordinate: 41.35663, 19.50576
Phone: 0692055245

8. Transport Zvicërr Kosovë Shqipri Zvicërr
KAMER TRANSPORT, Durrës
Coordinate: 41.3167, 19.45
Phone: 0041763391515 (www.kamer-transport.ch)

9. Noleggio con conducente in Albania
Albania, 2001 Durrës
Coordinate: 41.3167, 19.45

10. Anel Travel Durres

Coordinate: 41.3193334731, 19.4341278076

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About