PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Sunny-travel Agjensi Udhetimesh
Place Type : Travel Agency
Address : Bulevardi Dyrrah No. 128 Lagja 4, 2001 Durrës
Coordinate : 41.316021, 19.4483395
Phone : 0035552221591
Rating : 4.80
Facebook : facebook.com/ Sunny-travel-Agjensi-Udhetimesh..
10K people like this.
Website : www.sunnytravel.al
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Business Pictures:

 Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh Sunny-travel Agjensi Udhetimesh

 

About The Business:

Agjensi Udhetimesh Turistike

Description:

Sunny Travel eshte nje agjesi udhetimesh dinamike e themeluar ne vitin 2007 me baze ne Tirane dhe Durres.
Orientimi yne jane udhetimet turistike dhe pakteat e pushimeve ne te gjithe boten. Bashkepunimi me tour operatoret me te medhenje nderkombetere dhe vendas na ben ne te jemi konkurues ne fushen e turizmit dhe ne rezervimin e hoteleve dhe krocierave kudo ne bote. Pa lene menjeane dhe sherbimin me bileta avioni e trageti ne te gjitha linjat.
Sunny Travel me stafin e saj me njohurite me te avancuara ne tregun global te turizmit i ofron klienteve ta saj me fleksibilitet cdo gje qe ata kane nevoje.

Comments:

Facebook Admin (02/02/2019 15:29)
Per ata qe i dashurojne udhetimet, nje mundesi per te vizituar 6 top destinations ne Mesdhe per 8 dite.

Facebook Admin (01/02/2019 19:56)
"When you reach the top of the hill, you will see Bodrum, Don’t assume you will leave as you came. The others before you were the same too, As they departed, they all left their souls behind"
... - Perjetoni nje eksperience te paharrueshme ne Bodrum ne luksin e Lujo Hotel 5* per 7 nete gjate muajit Maj. - Perfshihet fluturimi, hoteli me A La Carte All Inclusive.
Per informacione kontaktoni: Tirane: Rruga Nikolla Jorga No.1,Pas Ekspozites Mob: 0696581102 sunny@sunnyalbania.al / sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (31/01/2019 15:14)
Rezervoni pushimet e veres ⛱ ne Amwaj Oyoun Resort & Spa ne Sharm el-Sheikh 5* per 540 euro personi /all inclusive 🎯 6 nete /7 dite me fluturim charter direkt Tirane – Sharm El Sheikh 4 -11 Korrik
Per informacione kontaktoni: Tirane: Rruga Nikolla Jorga No.1... ( ish ekspozita Shqiperia Sot) Durres: Bulevardi Dyrrah No 125 Mob.0696581102 sunny@sunnyalbania.al / sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (26/01/2019 15:48)
Po planifikoni pushimet e veres me familjen tuaj ? Nje sugjerim nga ne 😃 Corfuz nga 🎯 25 Maji per 7 nete
⛱ Messonghi Holiday Resort 3* resorti ideal per pushimet me familjen - 293 euro personi All inclusive
... Per informacione kontaktoni: Sunny Travel Tirane, Rruga Nikolla Jorga No.1 ( ish ekspozita Shqiperia Sot) Durres , Bulevardi Dyrrah No 125 Mob.0696581102 sunny@sunnyalbania.al / sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (25/01/2019 21:53)
Rezervoni heret dhe kurseni per pushimet verore ne Antalya ⛱ , 7 dite, nisja 25 Maj - RUBI PLATINUM SPA RESORT & SUITES 5* (ALANYA) 599 Eur/personi ne Double Deluxe land view room, Ultra All inclusive -GURAL PREMIER TEKIROVA 5* (TEKIROVA) 795 Eur/personi ne Deluxe room, Ultra All inclusive -SUSESI LUXURY RESORT 5* (BELEK)... 705 Eur/personi ne Deluxe room Ultra All inclusive -TUI MAGIC LIFE MASMAVI 5* Belek 578 Eur/personi ne Standard Land view Room, Ultra All Inclusive
Per informacione kontaktoni: Sunny Travel Tirane, Rruga Nikolla Jorga No.1 ( ish ekspozita Shqiperia Sot) Durres , Bulevardi Dyrrah No 125 Mob.0696581102 sunny@sunnyalbania.al / sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (22/01/2019 15:52)
Shen Valentini në 🌹 Verona qytetin e historise me te famshme te dashurise, asaj te Romeos dhe Zhulietes.
14-17 Shkurt 220 euro personi Perfshihet fluturimi dhe hoteli 4* me mengjes Hotel San Marco 4*
... Per informacione kontaktoni: Sunny Travel Tirane, Rruga Nikolla Jorga No.1 ( ish ekspozita Shqiperia Sot) Durres , Bulevardi Dyrrah No 125 Mob.0696581102 sunny@sunnyalbania.al / sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (21/01/2019 15:12)
"A dream called Venice" Shen Valentini ne Venecia, qytetin e dashurise 13-15 Shkurt - 205 euro personi - Perfshihet fluturimi dhe hotel me 4* me mengjes Hotel Royal San Marco 4* Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyalbania.al... sunny.travel@live.com Tirane; Rruga Nikolla Jorga No. 1,pas Ekspozites.
See More

Facebook Admin (19/01/2019 16:11)
Rome, city of love 😍

Facebook Admin (12/01/2019 16:52)
Dream on, but don't imagine they'll all come true. When will you realize... Vienna waits for you. Shen Valentini ne Viene 💞. 13 -16 Shkurt, 3 nete qendrim 282 euro personi Perfshihet: fluturimi Vajtje - Ardhje, transferta aeroport - hotel - aeroport dhe hoteli 4* Plazahotels ne qender me mengjes perfshire. Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyalbania.al... sunny.travel@live.com Tirane; Rruga Nikolla Jorga No. 1,pas Ekspozites.
See More

Facebook Admin (12/01/2019 02:06)
Shen Valentini në 🌹 Romë qytetin e jehonave,iluzioneve dhe qytetin e dëshirave të zjarrta. 13 Shkurt-15 Shkurt per 2 nete qendrimi / 3 dite 229 euro personi Perfshihet: Fluturimi, transferta aeroport- hotel - aeroport dhe hoteli me 4* ne qender te Romes me mengjes perfshire Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com... Tirane; Rruga Nikolla Jorga No. 1
See More

Facebook Admin (10/01/2019 17:25)
Kaloni nje Shen Valentin romantik ne Firence,vendlindjen e Leonardo Da Vincit e Mikelanxhelos 😍.
📍 13 - 16 Shkurt per 2 nete / 3 dite qendrim 185 euro personi Perfshihet: Fluturimi Vajtje - ardhje, transferta aeroport - hotel - aeroport, hotel Machiaveli 3* ne qender te qytetit, per 2 nete me mengjes perfshire.
... Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com Tirane; Rruga Nikolla Jorga No. 1
See More

Facebook Admin (08/01/2019 15:47)
Kush nuk do donte te ishte tani prane detit dhe diellit te ngrohte . Shtepia e shkembit te trete me te madh koralor ne bote, Mauritius është i njohur për plazhet e tij dhe lagunat e kristalta. Akomodim ne Radisson Blu Azuri Resort & Spa, Mauritius 5* Paketa e plote 1645 euro personi perfshire fluturimi, transferta dhe hoteli me mengjes dhe darke. Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyalbania.al... sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (20/12/2018 17:22)
Viti i Ri ne Mavrove : - Hotel Bistra 4* ,185 euro per 3 nete me mengjes dhe darke dhe me darken e vitit te ri perfshire. - Hotel Sport 3* ,155 euro per 3 nete me mengjes dhe darke dhe me darken e vitit te ri perfshire( tek Bistra) - Free wi- fi - Free parking... - Perdorimi I Spa, pishines se brendeshme, Turkish bath, sauna ( Bistra) - Pije pa limit ne darken e vitit te ri( Jo alkolike, birre, vere e hapur, raki) - Muzike live
See More

Facebook Admin (20/12/2018 02:53)
📍 Viti i Ri ne Avala Resort Budva. 385 euro per 2 persona per 2 nete qendrim nga 30 ose 31 Dhjetori. Perfshihet; - Akomodimi me mengjes dhe darke (bufe) - Pije mireseardhje ne 31.12.18. - Brunch ne 01.01.2019. ... - Check in i hershem/ Chek out i vone ne varesi te disponibilitetit - Perdorim i Pishines se brendshme, Fitness,Sauna,Jakuzzi dhe banjos Turke te hotelit - Parkim dhe Wi Fi pa pagese ne te gjitha zonat e hotelit - Trajtime ne Spa me 20% zbritje - Menu A la carte ne restorantin Avala me 20% zbritje (pervec nates se nderrimit te viteve) - Muzike nga Creative Band(31.12.2018 & 01.01.2019) Per me shume informacion na kontaktoni 👉 0696581102 sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com
See More

Facebook Admin (03/08/2018 19:35)
Pushimi juaj perfekt
Hyr ne mbreterine e luksit te pakrahasueshem prane joshesit “Allure Palazzi Kotor Bay nga Karisma”, nje hotel me 5 yje, ne det, me nje bankine dhe plazh te mrekullueshem privat, ambiente modern e luksoze, nje sherbim perfekt, nje guzhine te mahniteshme. Do gjeni nje ambient te sofistikuar ku historia dhe teknologjia takohen ne harmoni duke krijuar ne cast nje ndjenje pjesmarje dhe argetimi ne gjirin e bukur te Kotorit, I mbrojtur nga UNESCO. I orientuar ...I gjithi drejt klienteve, mikprites elegant dhe mrekullisht delikat, Allure Palazzi Kotor Bay eshte nje Lux i games se larte perfekt per kenaqesite tuaja. Allure Palazzi Kotor Bay By Karisma vjen ne Shqiperi me cmime preferenciale nga
Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No 125 Durres Albania Mail; sunny@sunnyabania.al sunny.travel@live.com mob. 0696581102
See More

Facebook Admin (17/07/2018 02:39)
Shume vite ne te njejtat destinacione? Provoni dicka te re dhe me e pakta, do te kenaqeni.
Club Funimation Borik 4* ne Zadar Pjese e grupit te mirenjohur Falkensteiner Hotels
... 825 euro personi per 7 nete C'do gje perfshire
Nga një kuzhinë e pasur në një program të gjerë argëtimi dhe revitalizimin e Acquapura SPA - me ne, ju do të përjetoni një festë të klubit me një standard të lartë të rehati, bukuri dhe stil. Përveç shërbimeve bazë të përfshira, nga vera e vitit 2018 do të gjeni shumë risi, në mënyrë që ju dhe të dashurit tuaj të mund të shijoni një pushim të veçantë. Funimation Club Borik 4* shquhet per argëtim dhe animacion, nuk është çudi që festa juaj familjare në Klubin Funimation Borik **** do të jetë nje aventurë. Çdo gjë është e mundur nga një program i gjerë argëtimi për të shijuar një kohë relaksuese së bashku. Nuk do të mërziteni, kjo është e sigurt.
Udhetimi i paperfshire
Per rezervime na kontaktoni ne; sunny.travel@live.com sunny@sunnyalbania.al Ose ne cel. 00355696581102
Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 125 Lagja 4 Durres Albania
See More

Facebook Admin (03/05/2018 02:32)
https://www.facebook.com/etleva.…/video s/10215485662196713/…

Facebook Admin (25/04/2018 15:46)
Nje nga destinacione me trendi te momentit, nje resort jo per te gjithe.
Alila Jabal Akhdar 5* Lux
1159 euro personi per 7 nete... Mengjesi dhe darka perfshire
Nje diamant puro ne shkretetiren e Oman –it Nje klime e bute, nje SPA superlative dhe panorama “ vrasese” jane vetem disa nga bekimet e Boutique Hotel Alila Jabal Akhbar. Te rrethuar nga male te larta dhe kanyone spektakolare, pishina seduktuese dhe fasadat e veshura me gure te suitave superluksoze jane te shperndara ne buze ten je pllaje, te maskuara pa asnje vazhdimesi ne shkretetiren e ashper pertej nje baze mikpritese e perkedhelese nga e cila und te eksploroni kete kend te jashtezakonshem te Omanit.
Cmimi per akomodime ne muajin qershor
Fluturimi i paperfshire
Per rezervime kontaktoni Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 128 Lagja 4 Durres Albania sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com Tel 00355 52 221591 Mob. 00355696581102
See More

Facebook Admin (12/02/2018 19:43)
Rezervoni tani qe te perfitoni nga ofertat fantastike per pushimet tuaja verore.
Miraggio Thermal & SPA Resort 5* Halkidiki
475 euro personi per 7 nete... Mengjesi perfshire
Zbuloni parajsën tuaj nën qiellin grek.Imagjinoni me pamje nga deti kalter, nga çdo kënd ku qëndroni. Paramendoni te fundosni gishtërinjtë tuaj në rërë të artë të ngrohtë. Imagjinoni ndjenja e lumtur, dhe e lire e vetë-kujdesit. Edhe këtu, ka vende që nuk mund të përshtaten plotësisht në foto. Kjo është vetëm ajo që me të vërtetë mund të njohin lumturinë e tyre, ndjenjën e padiskutueshme e shpërblimit që del nga vendi i tyre, horizonti tyre dhe buzëqeshjen e njerëzve të tyre. Miraggio Thermal Spa Resort është një prej tyre, një Eden grek me rehati te thjeshtë shtrirë ne amfiteatrin në majë të gadishullit Kasandra, Kanistro, Paliouri dhe pamje te dytë "këmbën" e Halkidiki dhe Malin Athos.
Një markë të re turistik luksoz përshëndet dëshirat tuaja me 300 suita luksoze dhe dhoma, një shtet-e-artit-Thermal Spa, dhjetë restorante kozmopolitane dhe bare, një super-jaht Marina, një Kids Planet i vecantë për fëmijët, një qendër moderne konferencash me kapacitet për të akomoduar deri në 450 njerëz, dhe objekte ekskluzive dhe zgjedhje për të gjithë, Miraggio Thermal Spa Resort është një pasuri vizionare që vijnë në realitet, një aventurë për të apasionuar dhe robërve të jetës . RESTORANTET
Restorante të shkëlqyera, bare sublime dhe me gjallëri Mediterane! Kënaqi dhuntitë tuaja kozmopolite me shije të paharrueshme! Nga dollapet kryesore te restorantit për të gjitha faqet e A la carte të Miraggio,Thermal Spa Resort, ju jeni në një zbulim epikurian. Kjo nuk është një pauzë, ai është një moment mirënjohje.
Bëre më e një mëngjes ushqyes! Ne me krenari paraqesim "Këndin e shëndetshëm" qe shefat tonë kane përgatitur për ju, i përbërë nga fruta të freskëta organike, smoothe dhe lëngje, gluten-free dhe produkteve bio, mjaltë nga një bletërritësit amtare, kos tradicionale greke. Rigjallëron veten, dhe shton rezervat e energjisë për ditë të re!
Një parajsë për fëmijët për të luajtur, të mësojnë, dhe të zbulojne!
Duke qeshur me zë të lartë, bërtitur me gëzim, luajtur zhurmshëm, vrapuar me entuziazëm janë fëmijët më të mrekullueshëm, tingujt më të bukur në planet, por, aty vjen një kohë kur të gjithë prindërit duhet pak - një kohë jashtë, kohë larg , koha për të bërë gjërat që të heqë shpirtrat e tyre
Kujdes: Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. Taksat janë: • Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë • Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë • Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë • Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë
Cmimi per nisje ne 25 Maj Transferta e paperfshire
Per rezervime kontaktoni Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 128 Lagja 4 Durres Albania sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com Tel 00355 52 221591 Mob. 00355696581102
See More

Facebook Admin (12/02/2018 18:41)
Nxitoni te rezervoni pushimet tuaja pe paharrueshme me oferta speciale.
Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia 5*
655 euro personi per 7 nete... Ultra All Inclusive ( Paketa Lux Me)
GRECOTEL LUXE ALL-IN LIVING - E RE 2018 Grecotel Hotels & Resorts është i kënaqur që ju fton në një koncept freskues dhe përfundimtar të pushimeve, i cili kombinon vendndodhjen spektakolare të plazhit me dizajn të madh, shërbime moderne të personalizuara, përzgjedhje të shkëlqyeshme të ushqimit dhe pijeve, aktivitete të shumta dhe zbavitje. LUXURY MADE EASY® është një koncept i lindur nga një vizion për jetesën në bregdet dhe vizualizon "LUXE ALL-INCLUSIVE LIVING®", i cili thjesht bëhet pjesë e jetës suaj. Papërmbajtshëm!
Daphnila Bay Dassia qe thjesht zbret përgjatë kodrës së gjelbëruar me pamje nga gjiri dhe deti Jon. Nga ndërtesa kryesore lart deri në shpatin e shtëpive të kopshtit të fshehura në kopshte të gjelberuar, aroma e freskët e pishës mbush ajrin. Relax në gjirin Daphnila tërësisht të rifreskuar qe te kënaq në opsionet e pakufizuara lux me pa kokecarje.
Cmimi per nisje ne 25 Maj Transferta e paperfshire
Per rezervime kontaktoni Sunny Travel Bulevardi Dyrrah No. 128 Lagja 4 Durres Albania sunny@sunnyalbania.al sunny.travel@live.com Tel 00355 52 221591 Mob. 00355696581102
See More
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About