PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Terso Scutari
Place Type : Beauty Salon, Store, Beauty, Cosmetic & Personal Care, Cosmetics Store
Address : Kole Idromeno, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.0675, 19.5131
Phone : +355697640450
Rating : 4.30
Facebook : facebook.com/ tersoshkoder
2K people like this.
Opening Hours :
Monday: 08:30 - 21:30
Tuesday: 08:30 - 21:30
Wednesday: 08:30 - 21:30
Thursday: 08:30 - 21:30
Friday: 08:30 - 21:30
Saturday: 08:30 - 21:30
Sunday: 08:30 - 21:30
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
 Terso Scutari  Terso Scutari  Terso Scutari  Terso Scutari  Terso Scutari

About The Business:

Terso Scutari eshte dyqani i pare ne Shkoder qe sjell per ju te gjitha produktet qe ju nevojiten per kujdesin e trupit, shtepise dhe higjenes. Me produktet tona 100% italiane ne ju garantojme cilesine qe ju keni kerkuar cdohere. Ejani na vizitoni :)

Description:

Rreth
(*_*)
Misioni
Terso lind nga ideja per te sjelle ne Shqiperi nje koncept per dyqanin qe ofron te gjitha nevojat e te kujdesurit per veten,shtepine,dhe te te gjithe gjerave qe duam dhe na rrethojne.Nga kjo ide zhvillohet nje projekt i cili konkretizohet me realizimin e nje dyqani te rafinuar, i cili do te kenaqe te gjithat deshirat dhe do te permbushe nevojat e gjithesecilit.
Tek Terso do te ndihesh i degjuar,i keshilluar dhe i perkedhelur.
Përshkrimi
Te dashur fqinje te Tiranes,Kemi arritur me ne fund ne qytetin tuaj me TERSO-n, nje dyqan risi ku mund te gjeni gjithcka qe ju duhet per kujdesin ndaj vetes dhe shtepise tuaj.Tek TERSO do te gjeni produktet me te mira italiane per higjenen e shtepise dhe personale ,mbi te gjitha ajo cka ju duhet per kujdesin dhe bukurine,formula profesionale,formate te ndryshme dhe oferta qe nuk kane te krahasuar .Per me shume,do te zbuloni nje hapsire te dedikuar markave me te mira te parfumeve ,make-up e kozmetike.Ju presim me surpriza,dhurata dhe oferta qe nuk mund ti humbisni.Nje pershendetje e perzemert dhe nje falenderim paraprak nga ekipi TRESO.

Comments:

Facebook Admin (05/03/2019 05:18)
Strong together ♥️
Perfitoni nga oferta jone -10% ne çdo dhurate drejtuar nje gruaje + dhurata make-up ne çdo blerje mbi 5000 leke 🙌 05 Mars - 8 Mars #tersolovewomens @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (14/02/2019 15:41)
Love after all ❤️

Facebook Admin (01/02/2019 23:26)
Check out the gift ideas in Terso Scutari for your valentine day 💕
Share love people! 💜
#tersoscutari #valentineday #valentinegifts #albania @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (01/02/2019 23:26)
Check out the gift ideas in Terso Scutari for your valentine day 💕
Share love people! 💜
#tersoscutari #valentineday #valentinegifts #albania @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (30/01/2019 03:18)
Momenti i duhur për të pëdorur Finish është darka🤗 Mjafton të vendosni të gjitha enët në lavastovilje dhe për pastërtin e tyre mendon Finish! Shkëlqen dhe mbron enët në një përdorim të vetëm! 🍽🍴 Pastron deri në 50 shtresa papastërtie 👏
... #finish #gel #detergent #clean #lavastoviglie #tersoscutari #sinonimodipulito #madeinitaly #products
See More

Facebook Admin (20/01/2019 17:34)
20/21/22 e gjithe parfumeria me 20% zbritje! 💃
Shpejtoni te perfitoni nga ofertat tona ♥️
#parfume #gucci #narciso #armani #tersoscutari #love @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (17/01/2019 01:31)
Victoria Secrets sales! 💫 Shpejtoni te gjitha produktet e VS deri ne 30% zbritje 💕 Datat 16/17/18 Janar 2019 📩
#sales #victoriassecret #love #shkoder #tersoscutari #beauty @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (06/01/2019 20:07)
Nqs ndiheni te fryer nga ushqimet e teperta qe keni konsumuar gjate festave, scrub-i i Geomarit ju vjen ne ndihme me efektin e tij Detox!
- Aplikone ne lekure te lagur duke masazhuar trupin per rreth 3-5 minuta , duke ju dhene efekt zbutes, efektin detox ( shfryres) per trupin tuaj si dhe heq te gjitha qelizat e vdekura fale kriperave te zeza qe permban!🤸‍♀️
#geomar #madeinitaly #scrub #skincare #routine #product #tersoscutari #love @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (05/01/2019 00:52)
Estēe Lauder Parfume 💫 Le rouge gloss Edp 50ml , be an inspiration ♥️
#parfume #esteelauder #kendalljenner #edp #love #followforfollowback #fragrance #tersoscutari @ Terso Scutari

Facebook Admin (21/12/2018 15:38)
Mirmgjes 🎁♥️
#gifts #ideas #christmas #newyear #love #pacoregalo #shkoder #tersoscutari

Facebook Admin (19/12/2018 23:39)
Nga laboratoret me te mira te kozmetikes vijne ne @terso_scutari SERUM ME ACID HYALURONIC dhe SERUMI ME KOLAGJEN
Cilesia maksimale
#hyaluronateserum #cellugenserum #timecontrollerserums #swisscosmetics #nomoreinjectionsplease 💉#nowordsneeded 💕

Facebook Admin (16/12/2018 22:56)
Dhuratat perfekte!! 🎁
Sasi e limituar e seteve Michael Kors, - Çante make up-i - 2 lloje parfumash, 100 ml + roll on ... - Krem trupi Te gjitha ne nje set dhurate perfekte per kete fundvit 💕🎁 #tersoscutari #giftideas #michaelkors #parfume #bodylotion @ Terso Scutari
See More

Facebook Admin (14/12/2018 20:15)
Korrektorin e Maybelline , Best seller , e gjeni tashme ne Terso ne 4 nuanca te ndryshme!! 🧖‍♀️
#tersoscutari #maybelline #beauty #love #shkoder #products #cosmetic @ Terso Scutari

Facebook Admin (13/12/2018 16:32)
Setet e Pupa-s janë një dashuri ne vete! 100% cilesia maksimale direkt nga Tigotà PUPA Milano Italy ♥️🎁
#newyear2019 #christmas #gifts #pupa #madeinitaly #love #cosmetics #regalo #tersoscutari @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (11/12/2018 22:14)
Esteē Lauder Serum intensiv per naten!! 💕
Super cilesi per nje hidratim, ushqim dhe kurim intensiv te rrudhave!!
#bestproducts #tersoscutari #skincare #love #products #esteelauder #serum @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (11/12/2018 19:55)
Origjinale dhe te pazevendesueshme 💄 Markat ndodhen vetem ne Terso Scutari Bobbi Brown Cosmetics #bobbibrowncoolnudeseyeshadowpalette #bobibrownmakeup @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (10/12/2018 17:34)
Becca highlighter 😱 BECCA Cosmetics Make up lovers know about this little love 💕
#limited #bethefirst #becca #beccahighlighter #makeup #tersoscutari

Facebook Admin (09/12/2018 21:05)
Terso's boys #christmas19 #merrychristmas #christmasdecorations

Facebook Admin (30/10/2018 22:34)
Rikthehen te gjitha nuancat e #lorealtruematchfoundation *Ju e dini,produktet origjinale i gjeni vetem ne @terso_scutari ❤️

Facebook Admin (25/10/2018 02:54)
Repost from @lorealskin 💚💛

Facebook Admin (24/10/2018 17:31)
Formula Pearl Drops per nje higjene maksimale te dhembeve tuaj!
Luftoni bardhesine e dhembeve, si dhe njollat e kafes apo çajit! ✔️
Ne jemi sinonim i pastertis me plot kuptimin e fjales 😂
... #higjena #takecare #pearldrops #smile #clean #madeinitaly #love #tersoscutari @ Shkodër, Albania
See more

Facebook Admin (22/10/2018 18:57)
Xhel lares per fytyre i Iprovenzal-it! Ideal per lekura normale ose miste!
Ne jemi sinonim i pastertis 💚
... #iprovenzali #madeinitaly #products #takecare #skin #tersoscutari #clean #face @ Shkodër, Albania
See more

Facebook Admin (22/10/2018 02:44)
Welcome home 💙
#johnfrieda #hairstyles #haircare #hair #tersoscutari #brunette @ Shkodër, Albania

Facebook Admin (18/10/2018 01:15)
Himalaya world, coming home 👌🏻
Take care for your skin & we will take care for you 💚
#himalaya #sinonimodipulito #tersoscutari #skincare #facewash #takecareofyourself #love #italianproducts

Facebook Admin (16/10/2018 15:51)
Coming back home 💕
Ky do jete nje furnizim i papare, me zi po presim 😍😍😍
#skincare #takecare #liveyourself #beauty #clean #face #garnier #tersoscutari #sinonimodipulito #acquamicelar

Facebook Admin (16/10/2018 04:24)
L’oreal, lares fytyre , mjekre dhe flokesh per meshkujt! 💕
Terso eshte sinonim i pastertise, kujdesemi per ju 💙
#lorealskin #men #takecare #barberclub

Facebook Admin (09/10/2018 01:26)
Love 💙
#narcisorodriguezparfums #forhim #parfume #love #tersoscutari #man

Facebook Admin (20/09/2018 21:39)
Formula Dermolab e Deborah-s kundra njollave te diellit dhe te plakjes, tashme vjen ne 3 produkte: 1- kremi i dites 2- kremi i nates 3- serumi
... Efektet jane te mahnitshme, duke i zbehur njollat tuaja deri ne zhdukje! ♥️
#tersoscutari #beauty #dermolab #deborah #skincare #love
@ Shkodër, Albania
See more

Facebook Admin (09/09/2018 21:53)
Perdorni linjen Pura te Deborah-s dhe do jeni gjithmon besnik te saj!
0% selikon,paraben,aromatizues!
Perfekt kundra çdo lloj alergjie!
... #deborah #tersoscutari #beauty #mattita #mascara #eyliner #facecare
See more

Facebook Admin (04/09/2018 18:22)
Lotaria e Verës 2018 ♥️
#tersoscutari #bestclients #love @ Terso Scutari

Facebook Admin (04/09/2018 01:22)
Faleminderit ! ♥️
Love!!
#lotariaverore #03092018 #girls

Facebook Admin (04/09/2018 01:19)
Kenaqesi ne vete kur çmimin e madh e merr nje kliente e rregullt e Tersos ♥️
#lotariaverore #tersoscutari

Facebook Admin (04/09/2018 01:14)
Fituesja e çmimit te dyte ♥️
#lotariaverore #tersoscutari

Facebook Admin (04/09/2018 01:08)
Esteri fitoi çmimin e 3te ♥️
#lotariaverore #tersoscutari

Facebook Admin (26/08/2018 14:05)
✋♥️

Facebook Admin (25/08/2018 20:12)
Fituesit e lotarise verore 2018 ne Terso , do shpallen me daten 03.09.2018 ne oren 18:30! Do kete dhe shume çmime te tjera , pervec 3 çmimeve te medha! Te gjithe ato qe kane plotesuar nje bilete lotaria duhet patjeter te jene prezent bashke me ID e tyre, kjo per arsye transparence 😃
Do kete dhe shume oferta edhe per ato qe nuk kane marre dot pjese, keshtuqe te Henen e pare te Shtatorit do e keni te mbushur me oferta!
... Ne jemi Terso, Sinonimi i pastertis ♥️
See more

Other Places:

1. VIP Sallon LELA, Laç

Coordinate: 41.6375903548, 19.7136549019
Phone: 0688736147

2. Acqua & Sapone Rrashketa
rr. Sheshi Balshaj, 10125 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0574064079, 19.5020735264
Phone: 0692657678

3. Berber "Limi"
Rruga "Kosava", 47 01 Laç
Coordinate: 41.6358928431, 19.7129809856
Phone: 0685001900

4. Vanity Valentina

Coordinate: 41.99054519, 19.57703172
(parukeri.oneminutesite.it)

5. Body Challenge
L.Salo Halili ,Rr.Shaban Bushati,Ish ZukthKashta, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0615206528, 19.499874115

6. Parukeri New Beauty
Shkoder. Afer autoshkolles Bushati, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131

7. Beauty Center Kendy
bushat, 007 Bushati, Shkodër, Albania
Coordinate: 41.9597, 19.5342

8. Berber Bylsadi
Melgush, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0673233648

9. Blerta Kloe Nails
Sallon Bukurie Orsela Laç perballe supermarket Hysa, Laç
Coordinate: 41.6356, 19.7131
Phone: 0698498241

10. Beautyfullili
Pranè Teatèr Migjeni, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0685059087, 19.5119617306

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About