PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Travel and travel
Place Type : Travel Agency, Tour Guide
Address : lagja 13,plazh,durres, 1111 Dures, Durrës, Albania
Coordinate : 41.3231, 19.4414
Phone : 00355698890891
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Travel-and-travel-2571010410803..
278 people like this.
 Travel and travel  Travel and travel  Travel and travel
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

STOP rutines!
Udhetoni me shume,argetohuni pa fund ne shoqerine tone!
Ju mirepresim!

Comments:

Facebook Admin (23/12/2018 22:55)
Kush është për udhëtim në Boge,Pejë? Pishinë,sauna....dhe ski 0682018671Kush është për udhëtim në Boge,Pejë? Pishinë,sauna....dhe ski 0682018671

Facebook Admin (16/12/2017 01:53)
Dardhe,Korce 35€ personi,2 dite . Darka dhe mengjesi i perfshire..... Transport komod,nisje dt 23 dhjetor ..... Regjistrimet vazhdojne.... Nr tel 068 20 18 671
See More

Facebook Admin (09/02/2015 21:13)
Eeeeemmmmmm
EeeeemmmmmmTranslated

Facebook Admin (24/09/2014 11:15)
Miremengjes,miq

Facebook Admin (13/09/2014 01:34)
Uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
THETHI

Facebook Admin (11/09/2014 03:22)
Naten miq,e mos na harroni!

Facebook Admin (10/09/2014 01:14)
shkodra jone nisja diten e shtune

Facebook Admin (06/09/2014 02:41)
PO BEHEM GATI UNE. UJI I FTOHTE ,TEPELENE. NJE DREKE PER QEJFIN TIM...
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About