PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Travel Time Agency
Place Type : Travel Agency, Tour Agency
Address : Bulevardi Dyrrah, prane Argjendari Kapidani, 2001 Durrës
Coordinate : 41.314756482, 19.4499850273
Phone : +355 699902650
Rating : -
Facebook : facebook.com/ TravelTimeAgencyDurres
380 people like this.
Website : traveltimeagency.com/ home/ holiday/ search
Opening Hours :
Monday: 09:00 - 19:00
Tuesday: 09:00 - 19:00
Wednesday: 09:00 - 19:00
Thursday: 09:00 - 19:00
Friday: 09:00 - 19:00
Saturday: 09:00 - 18:00
Sunday: 09:00 - 16:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
Travel Time Agency Travel Time Agency Travel Time Agency Travel Time Agency

About The Business:

Agjensi Udhetimesh

Travel Time ofron paketa per Udhetime Turistike,Rezervim Hoteli,Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi.

Description:

Agjensi Udhetimesh

Travel Time ofron paketa per Udhetime Turistike,Rezervim Hoteli,Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi.

Comments:

Facebook Admin (16/07/2019 22:21)
🦋 Vjeshtë në Dubai, 5 Ditë €599, Nisja më 26 Shtator.
🤩 Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi.
🥰 Fjetje 4 netë në Hotel në Dubai.
... 🦋 Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Dubai - Shkup.
🦋 Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit,
🦋 Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
👉 Na kontaktoni: 0699902650
See More

Facebook Admin (15/07/2019 22:14)
Si një gadishull i cili rrethohet nga tre anë me ujë, ashtu është edhe #Granada_Luxury_Belek i cili është i famshëm për të 14-të pishinat e tij. 💦✨
Nisje më 16 / 17 / 18 Korrik ✈️🏖

Facebook Admin (15/07/2019 20:01)
💜Selanik - Stamboll 4 ditë 99€
💕Akomodimi ne Hotel ne Qender te Stambollit ☀️Nisje date 25-29 Korrik 🚌Nisjet muaji Gusht 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
... Në çmim përfshihet: -Udhëtim me autobus komod -Akomodimi në hotele me 3* -Mëngjeset në hotele -Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit
See More

Facebook Admin (15/07/2019 20:00)
5 Dite te Plota #PLAZH ne #BUDVA🏖🌞🎏 ⛵Lundrim dhe ndalesa per plazh ne Budva, Kotor dhe Hercegnovi ( kujdes: Varkave i themi Varka jo #KROCIERA 😜
☛ Nisje Dt. 18 KORRIK (5 Dite PLAZH) – CMIMI €159 ➤ Nisje Dt. 22 KORRIK (5 Dite PLAZH) – CMIMI €159... ➤ Nisje Dt. 26 KORRIK (5 Dite PLAZH) – CMIMI €159 ☛ Nisje Dt. 30 KORRIK (5 Dite PLAZH) – CMIMI €159
💎 Akomodimi ne hotel Skandinavia 3* Afer Plazhit te Ulqinit , ♨ Mengjes dhe darke ne restorantin e hotelit 🏖 Plazh ne Tivar, #Ploce, #Aqua_Park, ishullin #Hawaii, #Jazz_beach, Ulqin
🔖🔖Ne cmim per person përfshihen: 1. Transporti dhe te gjitha shetitjet sipas programit. 2. Akomodimi per 4 nete ne hotel Skandinavia 3 yje 3. Mengjeset dhe Darkat 4. Asistence me ciceron dhe shoqerues shqiptare gjate gjithe udhetimit 5. Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit 6. Taksat turistike per 5 ditet e qendrimit ne Malin e Zi
See More

Facebook Admin (15/07/2019 19:59)
➡️Super OFERTA All Inclusive, Korfuz ⬅️ ✔️Hotel Messonghi Beach 3* Superior
✅Data: 31 Korrik - 5 Ditë nga €299 ✅Data: 21 Gusht - 5 Ditë nga €299... ✅Data: 28 Gusht - 5 Ditë nga €299 ✅Transporti i perfshire
➡️ PERFSHIHEN ⬅️
- Fjetja në Messonghi Beach 3* Superior - Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije - Transporti i perfshire Politika e fëmijëve:
Nga mosha 3 – 11.9 vjec paguajnë 50% të shumës.
-Kujdes: Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. Taksat janë: --- • Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë • Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë • Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë • Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë ---
See More

Facebook Admin (15/07/2019 16:04)
☀️ Vjenë – Budapest – Beograd
📅 14 Gusht 5 dite, €199 📅 4 Shtator 5 dite, €199
... 🌺Në pagesën përfshihen:
🐦 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz 🐦 2. Shëtitjet me autobus. 🐦 3. Akomodim në hotel. 🐦 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 🐦 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
👉 Na kontaktoni: 0699902650
See More

Facebook Admin (11/07/2019 21:57)
Pushime ne #ANTALYA 🏖☀️🌊 👉DIAMOND PREMIUM RESORT 5* 👉Nisja 19 korrik 👉Cmimi 650 euro per person /7 dite/ 6 nete
... Rezervo tani ! 📲 0699902650
See More

Facebook Admin (11/07/2019 21:56)
Pushime ne #ANTALYA 🏖☀️🌊 👉KIRMAN SIDERA LUXURY & SPA 5* 👉Nisja 19 korrik 👉Cmimi 675 euro per person /7 dite/ 6 nete
... Rezervo tani ! 📲 0699902650
See More

Facebook Admin (11/07/2019 21:55)
Pushime ne #ANTALYA 🏖☀️🌊 👉MIRADA DEL MAR 5* 👉Nisja 19 korrik 👉Cmimi 735 euro per person /7 dite/ 6 nete
... Rezervo tani ! 📲 0699902650
See More

Facebook Admin (11/07/2019 21:53)
Pushime ne #HURGHADA , Egjipt ☀️🏖🐪
▪️SUNRISE ROMANCE RESORT 5*(Adults Only) ▪️Nisja 17 Korrik ▪️Cmimi 720 euro personi / 7 dite
... Rezervo tani ! 📲 0699902650
See More

Facebook Admin (11/07/2019 21:51)
Pushime ne #ANTALYA 🏖☀️🌊
👉HAYDARPASA PALACE 5*
👉Nisja 19 korrik
... 👉Cmimi 765 euro per person /7 dite/ 6 nete
Rezervo tani ! 📲 0699902650
See More

Facebook Admin (11/07/2019 21:05)
🌊ANTALYA🌊 - ⏰OFERTE LAST MINUTE⏰
🏩Nirvana Lagoon and Villas🏩
Vendet e fundit| Nisja: 19 - 22 Korrik
... 🔹 ULTRA All Inclusive
➡️ Rezervo TANI ☎️ 0699902650
See More

Facebook Admin (10/07/2019 13:31)
🐳 🌟 Plazh All Inclusive në Ulqin 👉 8 Ditë €499
😍 Në pagesë përfshihen: 🍄 – Fjetje 7 Netë All Inclusive në Hotele 3* dhe 4*. 🍄 – Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana në Hotele në Ulqin.
... 👉 Na kontaktoni: 0699902650
See More

Facebook Admin (10/07/2019 13:30)
🐳 Verë në Spanjë dhe Portugali, 🐳 13 Ditë €599
😊 Në pagesë përfshihen: 🌟 1. Udhëtimi me autobus Tiranë - Rijeka - Nisë - Barcelonë - Madrid - Porto - Lisbonë - Sevilje - Cordoba - Malaga - Granada - Valencia - Barcelona - Marsejë - Milano - Trieste - Tiranë.... 🌟 2. Akomodim në hotel: Fjetje 3 netë në Barcelonë, 1 natë Madrid, 1 natë Porto, 1 natë Lisbonë, 1 natë Malaga, 1 natë Valencia, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në Trieste. 🌟 3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 🌟 4. Shëtitjet me autobus sipas programit. 🌟 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
👉 Na kontaktoni: 0699902650
See More

Facebook Admin (10/07/2019 13:25)
🐳 Plazh All Inclusive ne Korfuz, 129€
🤩 Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen: 🌟 1. Akomodim All Inclusive në hotel (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve), 🌟 2. Vajtje – Ardhje me autobus.
... 👉 Na kontaktoni : 0699902650
See More

Facebook Admin (06/07/2019 18:49)
😎All Inclusive Surprizë, 7 Ditë nga €399😎
🌎Sharm El Sheikh
❗Nisja çdo të Martë, deri më 10 Shtator
... 🎁Çmimi përfshin: - Akomodimi për 6 netë në All Inclusive në Hotel 4*, Programi Argëtimit në Hotel. - Fluturimi Vajtje Ardhje me Charter - Transfertë Vajtje Ardhje Aeroport Hotel.
🎀Emrin e hotelit e mësoni një ditë para Nisjes. Do jenë gjithsej VETEM 6 netë.
📍Hoteli do zgjidhet ndërmjet hoteleve që ofrojmë ne me 4* - Coral Hill 4* - Delta Resort 4* - Panorama Naama Heights Aqua Park 4* - Verginia Resost & Spa 4* - Shores Amphoras 4* - Shores Golden 4* - Shores Aloha 4* - Xperience St.George 4* - Mercato 4*
See More

Facebook Admin (06/07/2019 18:19)
⏰SHARM EL SHEIKH - OFERTE E DITES⏰ 🏩Hilton Sharks Bay🏩 🔹All Inclusive
🎫 PER CDO REZERVIM BRENDA JAVES PER DESTINACION 🌴🌴Sharm el Sheikh, Hurghada🌴🌴... DO OFROJME: 🔹50 euro discount per cdo femije 🔹femija duhet te akomodohet me minimum 2 te rritur
🔹 Nxitoni të përfitoni ofertat speciale për të gjitha nisjet e korrikut duke filluar nga 449 € për person...
See More

Facebook Admin (06/07/2019 18:16)
🤩 Plazh në Costa Brava, 8 Ditë €699
🌞 Në pagesë përfshihen: 🐳 – Fjetje 7 Netë në Hotel 2*S dhe 4* sipas zgjedhjes. Ne sugjerojme hotelin 4 yje. 🐳 – Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel (pa pije).... 🐳– Fluturimi Direkt Shkup – Barcelonë – Shkup. 🐳 – Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonës në Hotel.
👉 Na kontaktoni : 0699902650
See More

Facebook Admin (06/07/2019 18:15)
😍 Rusi, Ukrainë, Poloni, R. Balltike, 😍 📅 6 Gusht, 17 Shtator, 13 Ditë €639
Në pagesë janë përfshirë: 🍀 – Akomodimi 12 Netë në hotele me 3 dhe 4 yje... 🍀 – Mëngjeset per te gjitha ditët e qëndrimit në hotele. 🍀 – Udhëtimi me Autobus Tiranë – Dubrovnik, Zagreb, Vjenë, Krakov, Varshavë, Vilnius, Riga, Talin, Shën Petersburg, Moskë, Kiev, Odesa, Bukuresht, Sofje, Shkup, Tiranë. 🍀 – Shëtitjet me autobus në dispozicion sipas programit. 🍀 – Shoqërues shqiptar gjate gjithë udhëtimit.
Na kontaktoni : 0699902650
See More

Facebook Admin (21/01/2019 19:30)
💙Fundjave ne #BERLIN
💚4 Dite - 149€
💙Nisja ne 22 Shkurt
... 💚City Hotel Berlin East 4* + Mengjesi
🎀Perfshihet: -Bileta avionit vajtje ardhje nga Prishtina -Akomodim ne Hotel per tre nete -Mengjesi per ditet e qendrimit
🛎oferte momentale, udhetim pa guide🛎 ❌Vende te Limituara - Rezervo tani❌
👉Kontaktoni ne :
📩 Email : traveltimeagency2018@outlook.com 📱 Mob: +355 69 990 2650 📭 Per me teper: Inbox/Instagram & Skype: traveltime
See more

Facebook Admin (21/01/2019 17:28)
🥰Ditën e të dashuruarve festojeni ne KOLASHIN. ❤️ 👉Bianca Resort and Spa 👉Periudha: 14 - 18 Shkurt 👉Çmimi: 120€ personi
... 💌Përfshihet: ▪️Akomodim 2 netë/3ditë në dhomë double. ▪️Mëngjes dhe darkë për ditët e qëndrimit. ▪️Shishe verë në dhomë. ▪️Darkë romantike për dy persona. ▪️Darkën e 14 Shkurtit, kek dhe shampanjë. ▪️20% ulje A la carte. ▪️Akses në sauna, pishinë e brëndshme, fitness, jacuzzi dhe banjë turke. ▪️Wi-Fi falas. ▪️Parking falas.
See more

Facebook Admin (21/01/2019 17:26)
🎈🎈Ski ne Bitola, cdo te shtune, 2 ditë, 55€/p 🎈🎈
►Ne cmim 55 euro përfshihen:
1) Transporti sipas programit Tirane -Manastir (Bitola)-Tirane... 2) Akomodimin ne Hotel Epinal 4 Yje Lux ne qender te qytetit te Manastirit (Bitola) 3) Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit 4) Pishina dimerore, sauna, jakuzzi, banjot turke deri ne oren 22:00 5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme 6) Bileta per hyrjen ne cazinon e hotelit
See more

Facebook Admin (21/01/2019 17:19)
Data 14 Shkurt po afron & ju akoma nuk keni vendosur ku te shkoni 😱 .... komentoni me posht📩 ku do te deshironit ta kalonit festen e te dashuruarve ⚘❤ dhe Travel Time ja u ben endrrat realitet me ofertat me te mira 🤩✈

Facebook Admin (18/01/2019 22:11)
❄️Mavrove, cdo te Shtune, 2 dite, €40
Ne cmim perfshihet:
🚌Transporti vajtje-ardhje... 🏩Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi 🍞Mengjesi dhe darka 🌀Pishina, Sauna, Jakuzzi per grupin ne hotel Mirage 🧔Shoqeruesi shqipetar gjate gjithe udhetimit.
See more

Facebook Admin (18/01/2019 20:19)
🎀Cappadocia, 4 dite, 6 Prill, 215 euro/ personi🎀
👉Ne cmim perfshihet:
– Bileta e avionit vajtje – ardhje me nisje nga Tirana.... – 8 kg cante dore per person. – Akomodimi ne hotel Royal Stones 3* – Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit.
See more

Facebook Admin (18/01/2019 15:50)
Sarajeve🥰Mostar🥰Medjugorje 💞25 Janar, €99
🎁Në cmim përfshihet -Udhëtimi me autobus komod AC Tirane – Sarajeve – Tirane.... -Akomodimi në hotel Hollywood 4* për 2 netë qëndrimi. -Mëngjeset dhe darkat. -Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. -Shfrytëzimi i pishinave dhe xhakuzit në ambjentet e brendshme të hotelit.
See more

Facebook Admin (18/01/2019 15:49)
Vjenë🥰Budapest🥰Beograd 💞13 Shkurt, 5 dite, €199
🎁Në pagesën 199 Euro përfshihen: 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz... 2. Shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në hotel. 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume
See more

Facebook Admin (18/01/2019 15:48)
😍Rome, Firenze😍 💞12 Shkurt, 4 dite, €399
🎁Në pagesën 399 Euro përfshihen: -Udhëtimi vajtje-ardhje me avion... 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz. 3. Akomodim në hotel. 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
See more

Facebook Admin (17/01/2019 23:54)
❄☃️ Winter in Paris❄☃️
😍Vizitoni Parisin ne muajin e Shkurtit, ⚘per te perjetuar magjine qe fal nje nder qytetet me te vjetra ne bote me Kullen Eiffel, Muzeun e Luvrit dhe plot destinacione te tjera qe mund te zbulohen nepermjet rezervimit te paketes.⚘⚘
✈Travel Time eshte kujdesur per paketen ne datat:
... ▪20-24 Shkurt ▪Fluturimi vajtje-ardhje nga Shkupi ▪HOTEL R KIPLING BY HAPPYCULTURE 4🌟 ▪Mengjeset te perfshira ▪277 euro/person fluturim+hotel
See more

Facebook Admin (16/01/2019 18:21)
👉DISCOVER ROTTERDAM
😍ROTTERDAM eshte nje qytet plot me ngjyra per tu vizituar per Shen Valentin.👫💑Arkitektura moderne e qytetit e ben te pershtatshme per te eksploruar muzete e famshem, jeten e nates te sofistikuar dhe nje shopping city per te apasionuarit pas modes.
Zbuloni me shume duke rezervuar me TRAVEL TIME ne datat: ... 🚥13-15 Shkurt ✈Fluturimi vajtje-ardhje nga Tirana 🏩 IBIS Rotterdam City Centre 3🌟 ☕🍪🧁Mengjeset te perfshira 🤩391 euro/person fluturim+hotel
❤Lets fall in love in Rotterdam❤
See more

Facebook Admin (16/01/2019 16:45)
🎀 Vendet e fundit per udhetimin e Stambollit 199€ 😍
▪Nisja me 18 Janar ▪3 dite 199€
... 🌾Hotel me 4* 199€/p 🌾Hotel me 5* 219€/p
👉Në pagesë përfshihen:
🛫Bileta e avionit vajtje – ardhje. 🏩Akomodimi në hotel Luksoz Buke me 4 yje, superior, në qendër të pjesës Europiane të Stambollit 🍞Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit 🚌Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) 🧔Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit 🚌Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport 🚤Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën dhe Azinë.
See more

Facebook Admin (16/01/2019 16:39)
⭐Dubrovnik, 25 Janar, 3 ditë, €99
Në cmim përfshihen: 🚌Udhëtimi vajtje-ardhje dhe shëtitjet me autobuz. 🏩Akomodim në hotel Adria ose Grand Park 4* me pishine për 2 netë... 🍞Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit. 🧔Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
See more

Facebook Admin (15/01/2019 18:08)
😍Tur ne Selanik – Stamboll😍
👉Cmimi 99 Euro/Personi
🌾17-20 Janar 99 Euro ... 🌾24-27 Janar 99 Euro
💌Në pagesë përfshihen: 1. Udhëtimi me autobus 2. Akomodim në hotel 3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
See more

Facebook Admin (15/01/2019 17:12)
Fundjave me OFERTA ne 💥 #KOLASHIN 💥
👉 Dt. 19-20 Janar ★ 2 Dite Udhetim ★ 👉 Dt. 26-27 Janar ★ 2 Dite Udhetim ★
... 💎 Hotel #HILTON 5 YJE ❥❥ Cmimi 59€ 🌟 Hotel #VERDE 4 YJE ❥❥ Cmimi 49€
🔥 #Pishine , #Jakuzi, sauna, banjo turke, palester
🔰🔰 Ne cmim përfshihet ➜ Transporti sipas programit ➜ Akomodimin ne hotelet e perzgjedhur ➜ Darka e dites se pare e cila shtrohet buffe e hapur ne restoratin e hotelit ➜ Mengjesi i dites se dyte e cilat shtrohet buffe e hapur ne restoratin e hotelit ➜ Perdorimi i Pishines dhe Saunes tek VERDE 4* ➜ Perdorimi i qendres SPA tek hotel Hilton 5* (pishina e mbyllur, jakuzzi, banjo turke, sauna, palester) ➜ Guida gjate vendeve qe do te vizitojme ➜ Taksat e qytetit,
See more

Facebook Admin (15/01/2019 17:08)
❌✈𝐒𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐎𝐟𝐞𝐫𝐭𝐚 𝐩𝐞𝐫 𝐁𝐢𝐥𝐞𝐭𝐚 𝐀𝐯𝐢𝐨𝐧𝐢!
🇮🇹𝐈𝐓𝐀𝐋𝐈𝐀 𝐝𝐮𝐤𝐞 𝐟𝐢𝐥𝐥𝐮𝐚𝐫 𝐧𝐠𝐚 𝟖𝟗 𝐄𝐮𝐫𝐨 𝐕𝐚𝐣𝐭𝐣𝐞-𝐀𝐫𝐝𝐡 𝐣𝐞!
❌Nxitoni te Rezervoni -Kontaktoni ne +355 69 990 2650
... 🎈Tirane - Verona - Tirane 89 € 🎈Tirane - Venezia -Tirane 89€ 🎈Tirane - Bergamo -Tirane 99€ 🎈Tirane - Bologna - Tirane 99€ 🎈Tirane - Firenze -Tirane 99€ 🎈Tirane - Pisa -Tirane 99€ 🎈Tirane - Malpensa -Tirane 99€ 🎈Tirane - Rimini - Tirane 110€ 🎈Tirane - Rome - Tirane 110€ 🎈Tirane - Ancona - Tirane 110€ 🎈Tirane - Bari -Tirane 110€ 🎈Tirane - Genoa -Tirane 120€ 🎈Tirane - Torino -Tirane 130€ 🎈Tirane - Perugia -Tirane 120€
‼Kujdes:Oferta momentale VETEM PER DISA DATA‼ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁ ▁▁▁▁▁▁▁▁▁ 💟Te perfshira ne cmim : 1-Bileta VAJTJE-ARDHJE per data te caktuara ne muajin SHKURT 2-Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 3-Te gjitha taksat aeroportuale
See more

Facebook Admin (15/01/2019 17:05)
🌎Super Udhetime ne qytetet me te bukura te Europes! 🎁Paketa individuale bilete + hotel duke filluar nga 75€🎁
𝐁𝐔𝐃𝐀𝐏𝐄𝐒𝐓 🌺75€, 4 Dite ➤23 Shkurt nga Prishtina 🌺115€, 5 Dite ➤ 5 Mars nga Tirana... 💒Hotel Silver Budapest 3* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐕𝐈𝐄𝐍𝐀 🌺149€, 5 Dite ➤5 Shkurt nga Ohri 💒The Art Hotel Vienna 3* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐑𝐎𝐌𝐀 🌺179€, 4 Dite ➤1 Mars nga Tirana 💒Hotel Cilicia 3* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐌𝐈𝐋𝐀𝐍𝐎 🌺155€, 3 Dite ➤15 Shkurt nga Tirana 💒Mercure Milano Regency 4* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 🌺155€, 4 Dite ➤27 Janar nga Shkupi 💒Hotel Du Jura* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐀𝐌𝐒𝐓𝐄𝐑𝐃𝐀𝐌 🌺199€, 3 Dite ➤1 Prill nga Tirana 💒Hotel V Fizeaustraat 4* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐒𝐓𝐀𝐌𝐁𝐎𝐋𝐋 🌺159€, 3 Dite ➤ 16 Shkurt nga Tirana 💒Birlik Apart Hotel 3* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐂𝐀𝐏𝐏𝐀𝐃𝐎𝐂𝐈𝐀 🌺205€, 4 Dite ➤ 1 Mars nga Tirana 💒Walnut House + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐅𝐈𝐑𝐄𝐍𝐙𝐄 🌺175€, 4 Dite ➤ 1 Mars nga Tirana 💒Antica Posta + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐕𝐄𝐍𝐄𝐂𝐈𝐀 🌺155€, 3 Dite ➤20 Shkurt nga Tirana 💒Hotel Corte Contarina 3* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐁𝐀𝐑𝐂𝐄𝐋𝐎𝐍𝐄 🌺265€, 4 Dite ➤11 Shkurt nga Tirana 💒Hotel Glories 3* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐏𝐑𝐀𝐆𝐀 🌺235€, 4 Dite ➤ 8 Mars nga Tirana 💒Hotel Ostas 3* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐁𝐄𝐑𝐋𝐈𝐍 🌺139€, 4 Dite ➤ 21 Shkurt nga Podgorica 💒City Hotel Berlin East 4* + Mengjesi ----------------------------------------- ----------- 𝐒𝐓𝐎𝐂𝐊𝐇𝐎𝐋𝐌 🌺130€, 4 Dite ➤ 15 Shkurt nga Podgorica 💒Hotel Best Western Stockholm Jarva 4* + Mengjesi ----------------------------------------- -----------
🎀Perfshihet: -Bileta avionit vajtje ardhje nga Tirana, Prishtina, Podgorica, Ohri, Shkupi -Akomodi
See more

Facebook Admin (14/01/2019 18:21)
🥰Vjenë 📅14 Shkurt 💞3 Ditë €299
🎁Pagesa përfshin:... 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion, 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus, 3. Akomodim në hotel me 3 yje, 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit, 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
See more

Facebook Admin (14/01/2019 17:41)
🥰Amsterdam, 22 Mars, 4 dite, €399
🎁Në pagesë përfshihen: 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.... 3. Akomodim në hotel Ibis Amsterdam City West per 3 netë qëndrimi. 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
See more

Facebook Admin (23/07/2018 15:29)
🦋The Raga 5*, Ultra All Inclusive, Adults Only, Inaguruar më 2018, Side, 7 Ditë €606.
💥Zbritje 35% për Rezervime të Hershme deri më 31 Korrik, €30 në Fluturimet më 26 Korrik dhe €20 më 27, 28, 31 Korrik.
🍄Çmimi Ishte €852 - Bëhet €606 për person për 6 netë Nisje 26 Korrik.
... 🍄Çmimi Ishte €852 - Bëhet €616 për person për 6 netë Nisje 27 Korrik.
🍄Çmimi Ishte €852 - Bëhet €616 për person për 6 netë Nisje 28 Korrik.
🍄Çmimi Ishte €852 - Bëhet €616 për person për 6 netë Nisje 31 Korrik.
🕊Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.
See More

Facebook Admin (23/07/2018 15:03)
🌹Horus Paradise Luxury Resort 5*, Ultra All Inclusive, Side, 7 Ditë €670.🌹
⚠️Zbritje 35% për Rezervime të Hershme deri 31 Korrik, €30 në Fluturimet më 26 Korrik dhe €20 më 27, 28, 31 Korrik.
💥Çmimi Ishte €902 - Bëhet €670 për person për 6 netë Nisje 26 Korrik.
... 💥Çmimi Ishte €902 - Bëhet €680 për person për 6 netë Nisje 27 Korrik
💥Çmimi Ishte €902 - Bëhet €680 për person për 6 netë Nisje 28 Korrik
💥Çmimi Ishte €902 - Bëhet €680 për person për 6 netë Nisje 31 Korrik
☄️Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.
See More

Facebook Admin (23/07/2018 13:49)
🌸J'adore De Luxe Hotel & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Side, 7 Ditë €624.🌸
‼️Zbritje 35% për Rezervime të Hershme deri 31 Korrik, €30 në Fluturimet më 26 Korrik dhe €20 më 27, 28, 31 Korrik.
🔅Çmimi Ishte €830 - Bëhet €624 për person për 6 netë Nisje 26 Korrik.
... 🔅Çmimi Ishte €830 - Bëhet €634 për person për 6 netë Nisje 27 Korrik.
🔅Çmimi Ishte €830 - Bëhet €634 për person për 6 netë Nisje 28 Korrik.
🔅Çmimi Ishte €830 - Bëhet €634 për person për 6 netë Nisje 31 Korrik.
❣️Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë
See More

Facebook Admin (22/07/2018 01:13)
💙📌 M A L D I V E S - pushhime ne parajsen mbi toke
🐚 Ithaa Beach Maldives 4* 1290 euro / personi
🐚 Holiday Island Resort & Spa 4* 1580 euro / personi
... 🐚 Paradise Island Resort & Spa 5* 1770 euro / personi
🐚 Cocoon Maldives 5* 1860 euro / personi
🐳Perfshihet:
- Fluturimi nga Tirana me bagazhe te plota -Akomodimi per 6 nete qendrimi dt 4 -11 shtator - All inclusive per ditet e qendrimit
🐡Opsionale:
- Transferta nga aeroporti ne hotel (cmimi varet nga hoteli qe perzgjigjet)
See More

Facebook Admin (20/07/2018 21:43)
🕌STAMBOLLI 109 €/p
🦋4 dite e 3 nete
🏩Akomodimi ne Hotel 4* ne Qender
... 🚌 Nisje: 26 Korrik
🕌Stambolli ne Gusht 119 €/p
🚌Nisje: 2, 9, 16, 23, 30 Gusht
Perfshihet:
- Transporti me Autobus Komod - Akomodimi ne Hotel me 4* ne Qender - Mengjesi ne Hotel - Shoqerues Shqiptar - Te gjitha Guidat Sipas Programit
See More

Facebook Admin (20/07/2018 21:43)
🦋ROME & VATIKAN
🚌Nisja date 19 - 23 Shtator
🌈Çmimi 249 €/p
... Perfshihet:
•Transporti me autobus komod •Udhetimi me traget Durres - Bari (Anasjelltas) Akomodimi ne Hotel 3* (dhoma teke ka pagese extra) Shoqerues shqiptar per gjate gjithe udhetimit
See More

Facebook Admin (20/07/2018 21:42)
☀️4 dite ne #AMSTERDAM vetem 285 €/p
✈️Nisja ne date 12 Tetor nga Tirana
🌸Akomodimi ne Hotel Kings Court 3*, ne qender
... 🍊Mengjeset për çdo ditë qëndrimi
💥Oferte momentale nxitoni te perfitoni!
See More

Facebook Admin (20/07/2018 14:10)
🏊🏻🏝Plazh dhe eksplorim Ishulli Mali Gradit ,Liqeni Prespa e Madhe e diel 22 dhe 29 Korrik 2300 leke 👙⛵
Programi:
🚌 Nisemi në orën 06:00 tek Kafe Flora ,rruga e Durresit pasi jemi mbledhur i gjithe grupi.
... ☕ Vazhdojmë udhëtimin ,dhe ndalojme ne Librazhd për kafen e mëngjesit rreth 20-30 min
🚥 🏰 Vazhdojme rrugen përmes Qafës së Zvezdës(Rruga është e mirë dhe udhëtimi i këndshëm, pasi peisazhi në të dy anët e qafës është i gjelbëruar)
🚤 Në përfundim të ngjitjes përballesh me tabelën që prezanton Parkun Natyror të Prespës.
-Me pas i drejtohemi I ishullit te Maligradit.( Kur e shikon në distancë ishullin e Maligradit dhe tenton t’i afrohesh atij, ndjen se i afrohesh një enigme apo legjende. )
-Më në fund mbërrijmë në ishullin e vogël në mes të liqenit të Prespës.Kemi mundësinë për të shijuar peisazhin mbreslënës të kësaj zone.
-Eshte koha qe te relaksohemi e shijojme ujin e ketij liqeni .Koha per plazh
- Pasi ndihemi te lodhur nga eksplorimi I tere ketyre mrekullive kemi nevoje per një drekë me tavë peshku në restorantet buzë liqenit .
-Më pas marrim drejtimin për në Tiranë.
Programi:
*Nisja në oren 06:00 tek Kafe Flora,rruga e Durresit. *Ndalesë në Librazhd për pushim kafe. * *Vizitohen :Ishulli Maligradit ,Liqeni Prespa e madhe *Rreth orës 17:00 kthimi drejt Tiranës *Mbërritja në Tiranë rreth orës 21:00
Në çmim përfshihet:
√ Transporti √ Guida
Duhet të keni me vete :
-Buzeqeshjen tuaj.
Shenim: Te gjithe at ate cilet deshirojne ta shijone bukurine e misteret e ishullit te Maligradit me varke duhet te paguajne 500 leke per bileten .
See More

Facebook Admin (20/07/2018 14:08)
💎 #Lumi Shales Blini i Gurit te Lekes (Koman - Ishulli i Paqes E diel 22 Korrik 3000 Leke e #Shtune 21 Korrik
Cdo fundjave mes mrekullive Shqiptare 😍😍 Aventurieret mundet edhe te lahen, mos harroni rrobat e banjos 😍
📍Internerari
... 🕖Nisemi nga Tirana ne oren 06:00 tek kafe Flora ,rruga Mine Peza.
☕Ndalese per kafe 30 min.
💎Mberrijme ne vendin e shumepritur ku gjithcka qe sheh te duket si nje enderr ne Liqenin e Komanit🆒
⏳Pushojme disa minuta duke u relaksuar me pamjen perreth e cila eshte nje dashuri me shikim te pare .
⛵Behemi gati per te hipur ne varke . 🌄Gjithcka eshte gati dhe udhetimi mes mrekullish sapo ka nisur.
🕜Shetitja me varke zgjat rreth 3 ore se bashku me kthimin .
💫Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e këtij lumi, shkëmbijt e thepisur që e rrethojnë, duken sikur prekin qiellin me dorë.
🔼Pasi te kemi mberritur nga lundrimi me varke do te pushojme tek Blini Park. Kohe e lire per tu relaksuar rreth 3-4 ore Max , shetitje ne natyren e virgjer, dreka me produkte kryesisht te zones ose mundet ta merrni me vete siaps deshires . Personat qe kane deshire ju sygjerojme rrobat e banjos per tu freskuar ne ujerat e kristalta te Lumit te Shales😍
🚎 Me pas vendosemi ne Varka per te vazhduar drejt Komanit dhe pergatimemi per t'u kthyer ne Tirane. Rreth ores 21:30 vazhdim...
📍Te perfshira ne cmimin 3000 leke jane : Transporti vatje-kthim ,guida ,foto ,lundrimi me varke .
See More

Facebook Admin (19/07/2018 01:18)
💋 Pushime ne #Sharm_El_Sheikh nisja 20 shtator
✔️ Amwaj Oyoun Resort & Spa 5* 530 euro / personi ✔️ Jaz Belvedere 5* 640 euro / personi ✔️ Sultan Gardens Resort 5* 750 euro / personi... ✔️ Baron Palms Resort Sharm El Sheikh 5* 790 euro / personi
🌸Perfshihet: - Fluturimi nga Tirana me bagazhe te plota - Akomodimi per 8 nete qendrimi - Sherbim All Inclusive - Transferta aeroport hotel aeroport
⚠️Cmimet momentale, per rezervime sa me pare!
See More

Facebook Admin (19/07/2018 00:52)
☀ Super Ofertat Vajtje-Ardhje ☀ ne muajin # Shtator ❣
Tirane 🎁 Verona 🎁 Tirane 60 €
-Përfshihet në cmim:... ♦ Cantë dore 10 kg ♦ Taksat aeroportuale ♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë
See More

Facebook Admin (18/07/2018 18:02)
🛳Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive.
🎈Nisje më 29 Korrik dhe 19 Gusht nga Pireus, Athinë, 6 Ditë €499.
🚦Ndalesa në: Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi.
... 💶Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus nga Tirana Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal për 4 netë qendrimi në Ultra All Inclusive Ekskursion dhe Vizitë në Efes Shoqërues shqiptar & Taksat Portuale & Bakshishet në Kroçiere.
⚠️Fëmijët dhe Të Rriturit e Tretë dhe të Katërt në Kabinë përfitojnë zbritje të konsiderueshme.⚠️
See More

Facebook Admin (18/07/2018 17:48)
🔊Horus Paradise Luxury Resort 5*, Ultra All Inclusive, Side, 7 Ditë €619.
🍾Zbritje 35% për Rezervime të Hershme deri 31 Korrik, €50 në Fluturimet më 20 dhe 21 Korrik.
▪️Çmimi Ishte €902 - Bëhet €619 për person për 6 netë Nisje 20 Korrik... ▪️Çmimi Ishte €902 - Bëhet €619 për person për 6 netë Nisje 21 Korrik ▪️Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.
See More

Facebook Admin (18/07/2018 15:13)
😍Zbritje €40 për Nisje vetëm më 20 Korrik.
☘️Hotel Calypso 2*Superior - 5 Ditë: Ishte €189 - Bëhet €149, 8 Ditë: Ishte €309 - Bëhet €269
🍀Hotel Kriopigi Beach 4* - 5 Ditë: Ishte €289 Bëhet €249, 8 Ditë: Ishte €489 - Bëhet €449
... 🌸All Inclusive, Halkidiki, 4 Ditë nga €159, 5 Ditë nga €189, 8 Ditë nga €309, Nisja më 20, 24, 27, 31 Korrik, 3, 7 Gusht. Transporti i përfshirë.
☘️Hotel Calypso 2*Superior - 4 Ditë nga €159, 5 Ditë nga €189, 8 Ditë nga €309
☘️Hotel Kriopigi 4* - 4 Ditë nga €239, 5 Ditë nga €289, 8 Ditë nga €489
☘️Hotel Aristoteles 4* - 4 Ditë nga €249, 5 Ditë nga €299, 8 Ditë nga €509
🌼Çmimet fillojnë nga shifrat e mësipërme dhe janë te ndryshme në data të ndryshme.
🌺Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.
See More

Facebook Admin (18/07/2018 14:33)
⚠️Zbritje 50% për Nisje më 25 Korrik, Ishte €629 - Bëhet €314.
🏖Plazh në Rimini, 8 Ditë, duke filluar nga €314
✈️Nisja çdo të Mërkurë, deri më 29 Gusht
... - Fjetje 7 Netë në Hotel, - Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel, - Fluturimi Direkt Tiranë - Rimini - Tiranë, - Transfertat vajtje Ardhje nga nga Aeroporti
See More

Facebook Admin (18/07/2018 14:32)
🍾Zbritje €40 për Nisje vetëm më 20 Korrik.
🔹Hotel Platon Beach 2*Superior - 5 Ditë: Ishte €199 - Bëhet €159, 8 Ditë: Ishte €339 - Bëhet €299
▪️All Inclusive, Riviera Olimpike, 4 Ditë nga €129, 5 Ditë nga €199, 8 Ditë nga €299, Nisja më 17, 20, 24, 27, 31 Korrik, 3, 7, 10, 14 Gusht.... Transporti i përfshirë.
🔹Hotel Platon Beach 2*Superior - 4 Ditë nga €179, 5 Ditë nga €199, 8 Ditë nga €339
▪️Hotel Olympus Thea 4* - 4 Ditë nga €229, 5 Ditë nga €259, 8 Ditë nga €449
⚠️Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.
See More

Facebook Admin (18/07/2018 00:57)
🎉Siam Elegance 5*, Ultra All Inclusive, Belek, 7 Ditë €629.🎉
🔔Zbritje 28% për Nisje më 21 Korrik, 25% për Nisje datat e tjera, €50 në Fluturimin me Nisje më 20, 21 Korrik.
🔹Çmimi Ishte €852 - Bëhet €629 për person për 6 netë Nisje 20 Korrik.... 🔸Çmimi Ishte €852 - Bëhet €629 për person për 6 netë Nisje 21 Korrik.
▪️Cmimi perfshin : Sherbim Ultra All inclusive Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.
See More

Facebook Admin (18/07/2018 00:46)
🌟TUI Magiclife Masmavi 5*, Ultra All Inclusive, 8 Ditë €712🌟
🔊Zbritje 38% për Nisje më 20, 21 Korrik, 20% për Nisje pas 22 Korrik për Rezervime të Hershme deri 31 Korrik dhe €50 në Fluturim më 20, 21 Korrik.
🔻Çmimi Ishte €1081 - Bëhet €712 për person për 6 netë Nisje 20 Korrik.... 🔻Çmimi Ishte €1081 - Bëhet €712 për person për 6 netë Nisje 21 Korrik.
🔻Cmimi perfshin : Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë Sherbimi Ultra All Inclusive
See More

Facebook Admin (14/07/2018 18:49)
🤓 #LEFKADA dhomat e fundit 🔥💦
Nisja 19 Korrik, 4 dite - 189€ Nisja 22 korrik, 5 dite 280€
... Perfshin:
🚌 Transporti Komod Tirane – Lefkada vajtje ardhje (nuk ka zbritje per transport personal) 🚎 Transfertat si ne program 🏩 Akomodimi në Hotel Lefkas Blu 4*, në Nikiana. 🏊 Perdorimi i pishines se hotelit, cadrat dhe shazllonet ne pishine 🍩☕ Mengjeset dhe darkat 🚶 Shoqerues shqiptar nga agjensia
See More

Facebook Admin (14/07/2018 18:42)
🌴ZAKYNTHOS 🌴
Hotel Majestic Spa 4*
🌞 275 € / 7 Dite All Inclusive Dhoma e Fundit
... 🔜 Date: 18 - 24 Korrik
🌴😍 Të përfshira në cmim:🌴😍
➤ Akomodimi Majestic Spa Hotel 4* ➤ ALL INCLUSIVE (Mengjes, dreke, darke, pije)
See More

Artur Mehmeti
Travel Time the best �

Other Places:

1. DIANA Travel Agency
LAGJIA 4 SKEDERBEJ, 2005 Dures, Durrës, Albania
Coordinate: 41.3231, 19.4414
Phone: 052225202

2. ODIS" Travel Agency
Lgj nr.4,Rr."Deshmoret",brenda sheshit tek stacioni i trenit,Durres, 2000 Durazzo, Durrës, Albania
Coordinate: 41.3231, 19.4414
Phone: 00355692413446

3. Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, ish U.E.M prane U.R.T, 2001 Durrës
Coordinate: 41.3167, 19.45

4. Agjensi Udhetimesh Delta Tours
Stacioni i Trenit, deltat Durazzo, Durrës, Albania
Coordinate: 41.31592, 19.47699
Phone: +355 52 233 271

5. Sunny-travel Agjensi Udhetimesh
Rruga Nikolla Jorga No. 1, 1001 Tirana, Albania
Coordinate: 41.316021, 19.4483395
Phone: 0035552221591 (www.sunnytravel.al)

6. Agjensi Dallupi
lagja 2 rruga "Aleksander Goga" pran Gjykates se rrethit Durres, 30 Durrës
Coordinate: 41.33795, 19.44435
Phone: +355686060506

7. Agjensi KEESI
Rruga Iljaz Rreka, 2001 Durrës
Coordinate: 41.3172474073, 19.4552830845
Phone: +355682032910

8. Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent
Lagjia 4, Rruga Iljaz Reka, 2001 Durrës
Coordinate: 41.3173297363, 19.4616293912
Phone: +355692040415

9. ONI Travel
L 5 Rr M.ULQINAKU, ALBANIA Durrës
Coordinate: 41.3167, 19.45
Phone: +355695126413

10. Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE, 2006 Dures, Durrës, Albania
Coordinate: 41.31827, 19.45344
Phone: 0682049323

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About