PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - Urban Shop
Place Type : Store, Clothing Store
Address : rr.Edit Durham, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate : 42.06789, 19.51245
Phone : 0696048792
Rating : -
Facebook : facebook.com/ Urban-Shop-455060857902491
2 people like this.
 Urban Shop
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

About The Business:

Per te gjitha ato vajza e gra te cilat duan te ndjehen mire dhe bukur ne trupat e tyre me forma e theksuara femerore, vjen komforti, cilesia dhe stili skandinav.
Duke filluar nga masa (italiane) 46 e lart...
Porosisni Online!

Comments:

Facebook Admin (03/05/2013 04:36)
Per te gjitha ato vajza e gra te cilat duan te ndjehen mire dhe bukur ne trupat e tyre me forma e theksuara femerore, vjen komforti, cilesia dhe stili skandinav. Duke filluar nga masa (italiane) 46 e lart... Porosisni Online!

Facebook Admin (03/05/2013 03:51)
Kete vere nuk mund te mungoje fustani bustier. teresisht i gomuar dhe 100%pambu,. 72 cm i gjate. Ngjyre e bardhe dhe portokalli. 37 euro

Facebook Admin (03/05/2013 03:50)
Pantallona te drejta. Prerje extra-comfort. teresisht te gomuara. 50 euro

Facebook Admin (03/05/2013 03:50)
Fustan 2 ne 1. 50 euro

Facebook Admin (03/05/2013 03:48)
Fustan me mbivendosje asimetrike. Ka edhe ngjyre te zeze. 100 cm i gjate. 65 euro

Facebook Admin (03/05/2013 03:47)
Kombinim i dy copave te ndryshme per te krijuar kontrast. 100 cm i gjate. 77 euro

Facebook Admin (03/05/2013 03:46)
Kostum plazhi i ngjitur. 20 % elastan e 80% poliammide. 30 euro

Facebook Admin (03/05/2013 03:45)
bluze me menge 3/4. Gjatesi 75 cm. 50 % coton, 50 % modal.
35 euro

Facebook Admin (03/05/2013 03:45)
Fustan i leshuar, qe behet edhe me femeror nga rripi mendafshte. Krahe flutur. Gjatesia 90 cm. 100% poliester.
75 euro

Other Places:

1. Gegnia Lule
Fahri Ramadani, Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0745745456, 19.5149374008
Phone: +355 67 227 42 42

2. Shopping & Moda
Sherbim Online, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
(arkep.com)

3. Flory moda online
Albania, Shkodër, Albania
Coordinate: 45.80984, 9.57763
Phone: 3701338573

4. Oraldi
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.067554, 19.511349

5. Fashion MAN Shkoder
KAFJA E MADHE ,PIACE, 4000 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0693051818

6. Oriflame Shkoder
justin godart, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06417, 19.51971

7. Vozzby.Fashion
Bul Zogu I, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06789, 19.51245
Phone: 0699868102

8. Erba LTD
Shkodër, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: +355693616661 (www.erba-al.com)

9. Kafe kevin
dheu i leht, 042 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131
Phone: 0672593421 (rrok.ftoni.yahoo.com)

10. Antike Albania - www.antike.al
4023 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0675, 19.5131

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About