PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Shkodër - VEGLA PUNE -Alibali
Place Type : Store, Wholesale & Supply Store
Address : RRUGA EUROPA, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate : 42.07683, 19.51542
Phone : 00355 69 55 67 051
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ VEGLA-PUNE-Alibali-432638200533..
96 people like this.
Website : www.stihl.com
Opening Hours :
Monday: 08:00 - 17:00
Tuesday: 08:00 - 17:00
Wednesday: 08:00 - 17:00
Thursday: 08:00 - 17:00
Friday: 08:00 - 17:00
Saturday: 08:00 - 17:00
Sunday: 08:00 - 14:00
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
VEGLA PUNE -Alibali VEGLA PUNE -Alibali VEGLA PUNE -Alibali

Reviews:

Facebook Admin (26/04/2019 23:22)
STIHL 🇩🇪🇦🇱

Facebook Admin (17/04/2019 20:58)
Korrese bari me benzin Stihl 🥇 Fuqia 2.2 kw / 150 kubik Thika 51 cm Koshi 55 L Rrota aktive 👌

Facebook Admin (06/04/2019 15:36)
‼KUJDES ‼ Si te dalloni produktet pirate Stihl..⬇️

Facebook Admin (06/04/2019 15:20)
Korrese bari me benzine MB 448 T Me rrota aktive 💥 Fuqia 2.1 kw/ 2.8 HP Thika 46 cm Koshi 55 liter

Facebook Admin (06/04/2019 15:17)
Korrese bari me benzin Viking MB 253 Fuqia 2.2 kw /3.0 hp Thika 51 cm Koshi 55 lit

Facebook Admin (06/04/2019 15:09)
Korrese bari me benzin Viking MB 248 Thika 46 cm Fuqia 2.1 kw/ 2.8 HP Koshi 55 lit

Facebook Admin (06/04/2019 15:04)
Korrese bari me korent Viking ME235 Fuqia 1200 w Thika 33 cm Koshi 30 liter

Facebook Admin (06/04/2019 14:17)
Stihl bateri .. Vegla performance te larte per nje sere detyrash te ndryshme 👌

Facebook Admin (06/04/2019 14:10)
Sperkatesi Stihl SR450 Per sperkatjen e lengjeve,grimcave dhe farave. Per perdorim ne dru frutore ,ferma dhe vreshta

Facebook Admin (06/04/2019 14:05)
Sistemet e pastrimit Stihl BG 50.. Stihl SHE 81

Facebook Admin (06/04/2019 14:01)
STIHL SHE 81 Ajerfryres dhe copezues me vakum 2 funksional,per thithjen dhe copezimin e gjetheve,mund te perdoret edhe si ajerfryres Fuqia 1.4 KW

Facebook Admin (06/04/2019 13:57)
Ajerfryres me benzin Stihl BG 50 Per pastrimin e ambienteve te jashtme te kopshtit,neper prona te medha ose parqe Fuqia 27.2 kubik/ 0.7 kw Pesha 3.6 kg 👌

Facebook Admin (06/04/2019 13:51)
Teknikat e prerjes per te shkurtuar gardhet dhe shkurret...STIHL HSE 42/52/61

Facebook Admin (03/04/2019 16:52)
Pompat e lavazhit Stihl

Facebook Admin (03/04/2019 16:50)
Vendosja e filispanjes ne kokat prerese Stihl

Facebook Admin (03/04/2019 16:49)
https://youtu.be/4x0ls-nqOzI

Facebook Admin (03/04/2019 16:45)
https://youtu.be/qfMTW4CG1-A

Facebook Admin (03/04/2019 16:43)
Preres shkurresh & pastrime bari FS 360 C Fuqia 37.7 kubik- 1.7 kw -2.3 hp Per heqjen e barit te forte,shkurreve,kositjen e siperfaqeve te medha ,per grirje dhe sharrime ne pyll 💪

Facebook Admin (03/04/2019 16:34)
Pompe sperkatje & pluhurim Stihl SR 450 Fuqia 63.3 kubik Pesha 12.8 kg Deposita 14 L Sperkatje horizontale deri 14.5 meter... Pajisur me mekanizem te shpejte 2 ne 1 per pluhurim dhe sperkatje .
See More

Facebook Admin (10/11/2018 16:07)
Gershere krasitje profesionale 🥇

Facebook Admin (10/11/2018 16:01)
Sharre krasitje ,per sharrim te shpejte dhe preciz 👌🏿

Facebook Admin (10/11/2018 15:56)
Gershere profesionale nga Stihl Felco F2

Facebook Admin (21/10/2018 02:43)
SE SHPEJTI....

Facebook Admin (28/09/2018 16:56)
Vaj me tym te paket, gjysme-sintetik i bere vecanerisht per motoret STIHL,Aftesi e jashtzoknshme ndezjeje dhe djegieje e paster,me tym te paket.raporti benzine/vaj 1:50

Facebook Admin (28/09/2018 16:50)
Vaj HP per motor me dy kohe. Vaj motori me baze minerale, i prodhuar vecanerisht per nevojat e veglave me benzine.Vecori shume te mira lubrifikimi dhe djegieje,raporti benzine/vaj 1:50, i pershtatshem per gjithe motoret.

Facebook Admin (14/07/2018 16:30)
Pastrues me vakum me te thate dhe te njome, per sektorin privat dhe per punishte profesionale, kompani pastrimi dhe perdorim industrial

Facebook Admin (14/07/2018 15:28)
Pastrues me uje te ftohte per pastrim brenda shtepise dhe ne kopesht,e lehte per tu transportuar dhe magazinuar. pastrues me uje te ftofte me presion te larte per perdorim tregtar dhe pastrim shtepiak te veshtire.

Facebook Admin (29/06/2018 13:47)
Vegel e fuqishme me peshe te ulet dhe performance te larte,per perdorim ne prona te medha,mirmbajtjen e parqeve dhe lulishteve,siguron prerje perfekte.

Facebook Admin (28/06/2018 15:45)
SR 420 56.5 kubik-2.5 kw-deposit 13 litra Sperkates i fuqishem ne forme mjegulle per arritje te gjere horizontale .

Facebook Admin (26/06/2018 18:53)
Per perdorim rrotull shepise ,ne kopesht dhe per korrat me permasa te mesme.

Facebook Admin (25/06/2018 19:10)
PROFILI I KOMPANISE STIHL u themelua nga nje njeri i vetem me vizion shume te gjere. Tani, pas me shume se 80 vjetesh, Grupi STIHL puneson mbi 12.000 njerez mes te cileve mbi 400 dizenjator dhe inxhinjere dhe e zhvillon veprimtarine e vet nepermjet rrjetit te mbi 40.000 tregtareve te specializuar ne me shume se 160 vende te botes. Ne saje te cilesise shume te larte, teknikes revolucionare dhe ideve novative, STIHL eshte marka e preferuar per shume profesioniste dhe individe n...e mbare boten. 1926 Аndreas Stihl themeloi kompanine ne Shtutgart, Gjermani. U prodhua sharra e pare me zinxhir STIHL me motor elektrik qе perdorej nga dy persona. 1927 Nje vit pasi themeloi kompanine, Andreas Stihl hapi nje fabrike ne Bad Cannstatt ne afersi te Stutgartit. Ndertesa u demtua rende gjate luftes dhe Stihl e zhvendosi prodhimin ne Waiblingen ku ndodhet edhe sot. 1929 U prodhua sharra e pare STIHL me zinxhir me motor me benzine qe perdorej nga dy persona. 1931 STIHL filloi eksportin e motosharrave ne Аmerike dhe Rusi. 1950 U prodhua motosharra e pare ne bote e cila mund te perdorej nga nje person. 1959 : Motosharra Legjendare STIHL Contra. Vizioni i Andreas Stihl u realizua, motosharra portabile dhe e lehte ne peshe STIHL Contra revolucionarizoi punen ne pyll duke e motorizuar ate. 1970s : Logo STIHL Evolucioni i logos STIHL reflekton diversifikimin e games se prodhimit. E dezinjuar ne fillim si symbol te punes ne pyll u shnderrua tani ne nje marke te veglave cilesore te punes e njohur ne te gjithe boten. 1992 : VIKING STIHL blen prodhuesin e pajisjeve te kopshteve, VIKING. Me qender ne Tyrol te Austrise kompania u zgjerua shpejt nen drejtimin e Dr. Nikolas Stihl – nipi i themeluesit te kompanise.
2004 STIHL hap Qendren Inxhinjerike ne Waiblingen nepermjet nje investimi prej 40 milion euro per infrastrukturen e kerkimit shkencor R@D ne funksion te se ardhmes 2008 VIKING prodhon nje game unike te traktoreve te barit. Te dizenjuar krejtesisht nga ekipi austriak, per zhvillimin e ketyre modeleve e reja eshte punuar kater vjet ( 17.000 ore) 2009 STIHL futet ne tregun cordless te veglave te punes me dy tipe gersheresh gardhi te cilat u vleresuan shume nga kopshtaret si te fuqishme, per pune pa zhurme dhe performance te zgjatur. 2010 Teknologjia M-Tronic e STIHL si nje sistem i plote elektronik i manaxhimit te motorit, e ben MS 441 C-M motosharren me te avancuar deri tani. 2011 Nje ere e re fillon me gamen komplete te veglave te kopshtit me bateri nga STIHL. Nje bateri prej lithium-ion e paster, pa zhurme dhe me kohe zgjatje te madhe i jep fuqi te pese veglave qe perdoren me te. Sot STIHL еshte marka e motosharrave me e shitur ne bote. Duke shfrytezuar dijet, aftesine dhe eksperiencen e vet te fituar nga prodhimi i motosharrave STIHL eshte tani lider dhe per prodhimin e shume veglave te tjera te punes si motokosa, sharra betoni, pajisje fryrese-sperkatese si dhe ka nje game te pasur te produkteve te pastrimit.
See More

Facebook Admin (25/06/2018 18:57)
STIHL eshte marka me e shitur ne bote e sharraveme zinxhir me benzin.Ne ju ofrojm nje game te gjere sharrash per cdo perdorim .

Facebook Admin (25/06/2018 17:55)
prerese bari dhe shkurresh me benzine motor 2-mix per kositje afer shtepise,kopsht dhe siperfaqeve te medha.

Facebook Admin (25/06/2018 17:00)
OFERTA PROMOCIONALE QERSHOR -GUSHT 2018 MS 170 19000 L MS 180 20000 L MS 230 34000 L MS 250 35000 L

Zamira Halluni
The best quality and great service!

Mirsada Hysaj

Other Places:

1. A3 Corner
Rruga Hafiz Sabri Bushati, 4001 Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0642885571, 19.5091921091
Phone: +35522252167

2. Tobacco SHOP Pipe Shkodër
Pedonale, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06590761, 19.513014495
Phone: 355696095407

3. BIG SHOP Shkoder
Tek stacioni autobusit RUS Shkoder, 4001 Shkodra, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.06787, 19.51251
Phone: 0682204417

4. Bar restorant ''DANILLl''
Autostrada Shkoder - Hani Hotit,km3 Shtoj I Ri, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.1107825275, 19.5005381022
(edmondkurtaj.oneminutesite.it)

5. Restorant "Bukë, Kripë, Zemër"
Kelmend, 7403 Tamarë, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.4628731743, 19.5615282096
Phone: 0696896990

6. Poshbrandspedonale
Gjuhadol,Shkoder, Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0679591, 19.5173793

7. Liljana's designs
Coordinate: 42.06789, 19.51245

8. Marsey Underwear Shkoder
Shkodër, Albania
Coordinate: 42.0684098001, 19.5015084

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About