PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Veneto Stufe
Place Type : Electrician, Furniture Store, Furniture, Heating, Ventilating & Air Conditioning Service, In-Home Service
Address : Rruga Bajram Tusha, Shkozet, Durres, N.I.Tulla, ish magazinat e Agroexportit, 2001 Durrës
Coordinate : 41.3167, 19.45
Phone : +355675006000
Parking : lot
Rating : 5.00
Facebook : facebook.com/ sobamepelet/
970 people like this.
Website : www.venetostufe.com
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Business Pictures:

 Veneto Stufe  Veneto Stufe

 

About The Business:

NGA FABRIKA NE SHTEPINE TUAJ. Prodhojme soba me pelet dhe dru te cilesise shume te larte dhe jua ofrojme me cmime fabrike.

Description:

Sobat tona jane te certifikuara ne Itali dhe kane cilesi shume te larte, te gjitha pjeset jane italiane ose gjermane. Cmimet tona nuk munden pasi i shesim direkt nga fabrika.

Comments:

Facebook Admin (23/08/2018 16:27)
Me sconto para stinore cmimet jane: Soba me pelet 8,5 kw - 790 € Soba me pelet 10,5 kw - 936 € Soba me pelet 11 kw - 950 € Soba me pelet 13 kw - 1050 € ... Soba me pelet 15 kw - 1120 € Soba me dru - 400 €
See More

Facebook Admin (22/08/2018 20:19)
Shitje para stinore deri ne 30% ulje cmimi per sobat me pelet dhe dru. Oferta vlen deri me 15 shtator. Telefononi per info 067 500 7000

Facebook Admin (22/08/2018 20:13)
Shitje para stinore deri me 15 shtator, deri ne 30% ulje cmimi per sobat me pelet dhe dru. Telefononi per info 067 500 7000Shitje para stinore deri me 15 shtator, deri ne 30% ulje cmimi per sobat me pelet dhe dru. Telefononi per info 067 500 7000

Facebook Admin (18/12/2017 16:51)
Edhe ne duam t'ju bejme nje dhurate per Krishtlindje, vetem per nje jave ulim 10% cmimet e te gjitha sobave! Per info telefononi +355675006000

Facebook Admin (30/11/2017 21:35)
Shikoni cfar flake ben soba jone me dru dhe sa ngadale e djeg drurin. Keni pare sobe me dru me xham kaq te madh? 🔥 💯

Facebook Admin (06/11/2017 17:44)
Vetem per tre dite te gjitha sobat tona kane ulje 20%

Facebook Admin (28/10/2017 17:40)
Work in progress!

Facebook Admin (19/10/2017 16:39)
Work in progress! 👨🏻‍🔧👨🏼‍🏭 🔧🔩🔨🏭🏗

Facebook Admin (19/10/2017 12:43)
Mya eshte soba me pelet me e fuqishme dhe kompakte qe mund te gjeni. Ju ftojme te vini ta shikoni edhe ne funksionim. Cmimi 1.600€

Facebook Admin (19/10/2017 12:40)
Olanda eshte nje nga sobat me te fuqishme, arrin te ngrohe ambiente te ndryshme fale kanalizimit. Cmimi 1.430 €

Facebook Admin (19/10/2017 12:36)
Scozie eshte soba me kompakte ne treg, ideale per tu vendosur ne vende te vogla ose korridor per te ngrohur te gjitha dhomat pa e kanalizuar. Natyrisht nqs deshironi mund te kanalizohet deri ne 10 metra. Cmimi 1.250€

Facebook Admin (19/10/2017 12:33)
Soba Galles eshte kompakte dhe mund te kanalizohet per te ngrohur me shume se nje ambient. Si te gjitha sobat tona perdorim elektronike Micronova, me ane te display mun te programoni dy ndezje dhe fikje ditore keshtu kur te ktheheni ne shtepi gjeni ambientin e ngrohur. Cmimi 1.170 €

Facebook Admin (18/10/2017 16:46)
Kjo sobe me fuqi 8,5 KW ngroh deri ne 100m². Cmimi 950€

Facebook Admin (18/10/2017 16:13)
Sot do ju flasim per soben Olanda, fuqi 13 KW per te ngrohur deri ne 300 metra kub. Mund te programoni ndezjen edhe kur nuk jeni ne shtepi keshtu kur te ktheheni mund te gjeni ambientin te ngrohur. Mund te kanalizohet per te ngrohur deri ne tre ambiente. CMIMI 1.430 € Per info 0675006000
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About