PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Albania - Durrësit - Vollga Durres
Place Type : Locality, Media/News Company, City, Auditorium
Address : Durres, 03 Durazzo, Durrës, Albania
Coordinate : 41.3101683407, 19.4411030221
Phone :
Rating : 4.40
Facebook : facebook.com/ VollgaDurres.Aldi/
42K people like this.
 Vollga Durres  Vollga Durres  Vollga Durres  Vollga Durres  Vollga Durres  Vollga Durres  Vollga Durres
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update

Comments:

Facebook Admin (19/01/2019 01:31)
Te gjith ju qe doni te shisni ose te blini 👍
Grupi me i madh Shqiptar ju jep mundesin ta shisni ne koh rekord.

Facebook Admin (18/01/2019 21:09)
❤️?

Facebook Admin (18/01/2019 00:26)
Nga cili Shtet shkruani?🇦🇱

Facebook Admin (15/01/2019 21:58)
Bravo per Studentet E Durresit 👏👏
Bashkohuni 🙏🙏

Facebook Admin (12/01/2019 16:39)
Pershendetje 👋👋

Facebook Admin (08/01/2019 20:54)
Tag “Skifterin”😂

Facebook Admin (07/01/2019 05:08)
Populli i Frances 👌

Facebook Admin (06/01/2019 00:36)
Komentoni “Hi”
Te shohim kush do fitoj 🎉

Facebook Admin (03/01/2019 22:50)
Durresi Dikur🥰

Facebook Admin (01/01/2019 00:56)
Viti qe lam pas 2018👋 🎉Gezuar te gjithve miqt e faqes @vollga durres. Ju urojm nje vit sa me te mbar per te gjithé Durrsaket dhe Shqiptaret 🇦🇱 Me respekt 🎉

Facebook Admin (01/01/2019 00:33)
Durresi sot!

Facebook Admin (31/12/2018 21:22)
Gëzuar Vitin e Ri 2019, sjelltë lumturi, mbarësi në çdo familje!

Facebook Admin (26/12/2018 02:17)
Durresi ❤️😍

Facebook Admin (25/12/2018 23:28)
Durresi ❤️❤️ Gezuar

Facebook Admin (25/12/2018 23:28)
Gezuar nga Durresi ❤️

Facebook Admin (25/12/2018 21:09)
Gezuar festat ❤️

Facebook Admin (20/07/2018 01:22)
🇦🇱❤

Facebook Admin (15/07/2018 03:37)
Mahnites Durresi. 🇦🇱❤

Facebook Admin (15/07/2018 03:14)
Vollga Durres

Facebook Admin (14/07/2018 02:25)
Nuk ka si Durresi yne👌🇦🇱

Facebook Admin (14/07/2018 02:14)
Sa Durrsak kemi online? 🇦🇱

Facebook Admin (01/07/2018 00:59)
Çunat Durrsak tu Bo plazh 😂

Facebook Admin (29/06/2018 00:56)
O durrsak ore vella Tava e peshkut s'tu ka nda Në currila je pas la Sot je bo-për tu qa
... E kishim mendjen ne te rakia Cin cin gotat nëpër spia Na e la ves kjo italia Sot nigjohet çiftelia
Osmon Rexha gjet rafmet La një llaf ,ka disa vjet Ura e dajlonit,sa per adet I ndan njerzit kush hyn n'qytet
Qyp me tlyn si pune kursi Kush thot "gjalp"qite prej durrsi Kush thot "tlyn"osht katunar "Burofresko"qytetar
Qaj durrsak ore vella Jemi bo per tu qa Në gjykatë vlla me vlla Një cop gardh për me nda
Amanet me shkrim me goj Vjershën time ta lexojë Vec durrsaku me pervoje E shijakas kush të dojë.✌❤
Per me shum na ndiqni ne Instagram @welcome.to.durres❤
See More

Facebook Admin (28/06/2018 01:43)
Nji durrsak i jonë, nji ditë qëlloi pa shonc se sa doli nga shpia, takoi nji tironc
po ky e ofendoi që në fjalën e parë ju dursakët jeni katunarë
... durrsaku e nigjoi dhe filloi tu qesh do i jap nji përgjigje që ta çoj për lesh
po deshe me e dit, kush osht katunar ulu pim nji kafe dhe bojm icik pazar
Ti je shum i ri dhe nuk e din t'vërtetën që Tirona osht kriju 920-ten
durrsakët Teutën mretneshë kur e vunë stërgjyshët tuj nat koh ishin majmunë
Rrugët, Stadiumin, dhe pallatin e Kulturës kur ti e ke ndërtu me shokë dije se Durrsi gjith kto vepra, ka 3000 vjet qe i ka nën tokë
Se kush osht Durrsi ta tregoj un osht i vetmi qytet që ska asnji katun se katunet përqark mër t'keqen plaku o i ka Kavaja o i ka Shijaku
se kush osht katunar, tashti gjeje vet pranaj ik nga Tirona dhe ec lahu n'det
See More

Facebook Admin (22/06/2018 01:10)
Mirmbrema ❤

Facebook Admin (20/06/2018 01:08)
Pershendetje nga Vollga Durres💜😍

Facebook Admin (18/06/2018 01:18)
Tag shokun qe vdes per Shisha. 😜

Facebook Admin (18/06/2018 00:41)
Durres

Facebook Admin (17/06/2018 19:42)
Petulla te gjyshi (Vollga Durres) 😍

Facebook Admin (17/06/2018 18:41)
Video nga Durresi ❤

Facebook Admin (17/06/2018 03:25)
Gjiri i Lalzit❤

Facebook Admin (17/06/2018 02:31)
I bukur Gjiri i Lalzit apo jo?

Facebook Admin (16/06/2018 02:55)
Kepi i Rodonit Durrês😍
Instagram:@welcome.to.durres

Facebook Admin (16/06/2018 00:30)
Gezuar Fiter Bajramin te gjithëve besimtareve 😍😍

Facebook Admin (15/06/2018 02:38)
Durres💘

Facebook Admin (15/06/2018 02:06)
Welcome to Durres😍

Μιχάλης Παπαϊωάννου
Nice!!

ViŠša Rika
Si vend turistike👌😍 pz une kam qen me familjen time jemi kënaqur jashtë mase 😃

shume shume e bukur ishte shkoni dhe provojeni do ngelni shumë te kënaqur 💞😍😘😘.

Vilma Avdyli
Amazing pictures of Durres, i sugest it for all the lovers of photography...

Van Nuffel Jef
në mënyrë që të jetë e mundur në qoftë se ju jeni në kërkim të një gjurmë të madhe në këmbë

Rezart Shtini
them veten ket..esht nje vend qe pa mendu dy her sa te kem mundesi do te iki prap...shum komplimente edhe kamarjerve. kam ngel shum e knaqur nga ky vend.

Paulina Piecyk
Nice place :)

Noku Halili
Ne e kemi vizitur pothuajse cdo vite durresin ne 10 vjecarin e fundit por kete vite po me duket me katraur se cdo vite tjeter.Le shume per te deshiruar betonizimi,mungesa higjenes,plazhet te zaptuara nga njereze me pushtet e influence pa kurfar kushtesh e pa mbrojtje.Dhe nese diku sheh nje tabel te madhe qe lexon plazh publik kurfar se mund ta gjesh nje te tille .jemi shume pas per mos thene asgjakundi.te shkaterosh historin e kulturen per te ngritur pista betoni sme duket aspak turizem.

Nisajeten Falteje
Eshte vendi me i perferumi i imi . Eshte mrekulli sep aty mer fryme lirishem

Dhe nuk mendon per asgje tjeter . ☆★ sep un gjithmon shkoj dhe jam shum e kenaqur per qecine qe mer aty . ♡

Nadezhda Stefanova Galabova-Yordanova
The place of TOMORROW AND TODAY....TIME STOPS HERE!

Miranda Domi
Eshte vendi me i perferumi i imi . Eshte mrekulli sep aty mer fryme lirishem

Dhe nuk mendon per asgje tjeter . ☆★ sep un gjithmon shkoj dhe jam shum e kenaqur per qecine qe mer aty . ♡

Malem Hadada
Bonita bella y tranquila las playas limpias con una arena como el oro la isla espreciosa y con buenos hoteles gran naturaleza para tomar un buen aire y relajarse en vacaciones

Lumturi Tola Qato
Durresi eshte vendlindja Ku un kam lindur.. edhe skam nevoje ti boj shum complimente ...eshte qyteti me I bukur... Vetem nje gjej me befasoi Kur kalove nga qendra jam trembur... Thash cfar bohet keshtu tamam si luft me prishjen e rugeve nga qendra... Qendra e duresit e kishe lezetin dhe bukurin ashtu sic ishte... Me erdhi shum keq

Liljana Gega
vollga eshte vend i adhurueshem per ne durrsaket qe jemiprezantu me te gjitha ndryshimet qe jan ber ne kohe te ndryshme une jam e dashuruar me kete vend ne cdo kohe nuk e ndroj me asnje vend tjeter

Kendaie Bira
Nice place to stay and have fun with the ladies there%#

Jeta Prifti
Se ka me ate bukuri qe kishte .Spo bejne asgje te bukur ������������

Ilirjana Kanina Dervishi
Ka shume akoma per te bere ...jane bere gjera madheshtore dhe mungonin koshat e plerave ne ane te trotuareve .....ne pergjithesi bukur .....por detajet e vogla nuk duhen anashkaluar .....megjithate komplimenti ....

Fatjona Cela
Durresi eshte Qyteti im I preferuar

Fatjon Shahaj
Nice place.................................... .....

Eris Eris
Pa te keqen e ujit te detit qe shume i piset, Vollga nje vend shume i bukur per te shetit e per te kaluar kohe te kendshme :)

Dili FA Mehmeti
vertet bukur por kam vrejtur nji fenomen jo te zakoneshem ne parkun e lojrave disa matrapaz po maltretonin qytetaret kosovar duke ju marr leket. eurot kam nji rast te fresket ku nji vendas ne bashkpunim me at lojtarin kinse jumbi 60 ero dhe aj nga mllefi e rroku per krahu nji te ri adoloshent dhe i tha te me tha ta hedhi aty zarin kurse ne realitet kalimtari nuk e dinte per qfar behej fjal pra ja moren me forc 60 ero po un me disa tjer i tham do i thrasim policin aj naj ktheu policia esht me ne neve na besojn e jo juve turistve qeshi dhe u largua kjo vertet esht per keqardhje dihet te luftohet kjo dukuri nga pishtetaret

Bukri Tola
Shum bukur gjith jeta jon kalum ne qytetin cdo kush do te kishte ender po kte bukuri zoti na dhuroj po te vjen keq qendroj indiferent cdo vit durresi po shkatrohet bukur do ishte rruget curola kallmi porto romene ti ishte shetitore mbrekulli pushtetar veni trunin perdorim punoni per qytetin ton

Blerim T Kabashi
Mir por mundet me mir te jet qmimet jan pak tr.fryme ne sezonen e veres po mrndojn qe kosovart nuk din qe pi rrisin qmimet sipas deshires

Björn Stuge
Fantastico, la mejor Bäst av alla. The best.

Altjon Oni Xheja
Durresi është vendlindja Ime

Altea Di Marco
Sono venuta tante volte con la mia amica Marilda Nina di Durazzo e una bellissima paese, e quanto posso verrò ancora
Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About