PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Macedonia - Negotino - BELA FARM Negotino I Kavadarci
Place Type : Health, Health/Beauty, Pharmaceuticals
Address : ul.MARSAL TITO br.98, Negotino
Coordinate : -36.5978891331, -0.703125
Phone : +38943553570
Rating : -
Facebook : facebook.com/ belafarm2012
2.5K people like this.
Opening Hours :
Monday: 07:30 - 21:00
Tuesday: 07:30 - 21:00
Wednesday: 07:30 - 21:00
Thursday: 07:30 - 21:00
Friday: 07:30 - 21:00
Saturday: 07:30 - 21:00
Sunday: 07:30 - 21:30
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
BELA FARM Negotino I Kavadarci BELA FARM Negotino I Kavadarci BELA FARM Negotino I Kavadarci

About The Business:

Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат
сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. . .

Description:

Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште) и аптека Бела Фарм 1 Кавадарци (спроти новата Болница) - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас.
Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната. . . . .

Reviews:

Facebook Admin (28/12/2018 19:47)
Ви посакуваме СРЕЌНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ 🎄❄️❄️❄️❄️❄️❄️ ️❄️❄️❄️❄️❄️❄ ❄️❄️❄️❄️🎄 Аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци и оваа Нова 2019 остануваат секогаш поблиску до Вас, грижејќи се за Вашето комплетно здравје и убавина 🎄❤️☃️

Facebook Admin (23/12/2018 23:03)
24.12.2018 понеделник од 11-15 🕒 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄ ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄ ️❄️❄️ - VICHY, Вашата идеална кожа- Повелете на последниот за оваа година настан за кој ги оставивме најголемите изненадувања-- бесплатна типизација на кожа, попуст од 20- 50% на Vichy производите и прекрасни подароци за сите!... Повелете, заблескајте во Новата со Вашиот волшебен и неодоливив изглед! ❄️🎅🌲🎉🎊🎁⛄🎄🌬️ 🍀🏵️🍷☃️🎀❄️
See More

Facebook Admin (14/12/2018 02:30)
Тиомуказе- најделотворниот козметички производ кој сигурно делува, за помазна и поубава кожа,🔍🏵️🔮

Facebook Admin (13/12/2018 00:42)
Започнете ја новогодишната приказна со безглутеинските бисквитчиња кои Вашите најмили ги обожаваат... 14.12.2018 петок од 11-15 часот Lo bello дегустација и презентација 🍪 во аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци! Новогодишни подароци за малечките јунаци кои ќе си го одберат омилениот вкус од Lo bello бисквитчињата 🎁🎅🍪 повелете!

Facebook Admin (10/12/2018 00:46)
10.12.2018 понеделник од 12 до 16 🕒 Uriage промотивно претставување... Подарете со љубов 💕 Промотивни сетови за секоја возраст, козметички производи изработени со вода од најстарите француски термални извори 🏔️ Одберете производ за најчувствителната бебешка кожа, anti- age производи или универзална нега за целото семејство 👩‍👩‍👧‍👧... и добијте уште еден производ 🎁 плус!
See More

Facebook Admin (05/12/2018 03:10)
Запознајте ги благодетите на органската козметика од дивите растенија и цветови преточени во кашмировата нежност на Natura siberica производите... 05.12.2018( среда) во аптека БЕЛА ФАРМ Неготино посетете не од 11-15 часот, пробајте ги производите на Natura Siberica и добијте многу подароци🌼🌸🌺

Facebook Admin (02/12/2018 00:13)
Идеален подарок од омилениот 🎅 под🎄! ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄ ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄ ️❄️❄️ Разбудете ја креативноста кај Вашите мали јунаци и дозволете им преку игра да станат мини научници кој ќе го изработат своето ремек дело и ќе го пласираат до Вас 👏🛍️👭👬

Facebook Admin (22/11/2018 23:44)
Uriage #BlackFriday акција, 20% попуст на целокупниот асортиман! Побарајте го Вашиот омилен производ во аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци!

Facebook Admin (21/11/2018 17:13)
Спречете ги навреме првите симптоми на настинка... аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци Ви помагаат да го задржите квалитетот на живеење 💊🌟🌚

Facebook Admin (19/11/2018 23:21)
19.11.2018 понеделник БЕЛА ФАРМ Неготино од 16-20 🕒 Одберете го Вашиот омилен козметички препарат со термална вода од францускиот бренд во Македонија Uriage и добијте производ плус,повелете!

Facebook Admin (19/11/2018 15:47)
Здравјето и убавината секогаш на прво место......... аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци!Фармацевтск а грижа и богат асортиман на познатите локации спроти Новата болница ⛨ во Кавадарци и до Музичкото училиште 🏫 во Неготино!!!

Facebook Admin (18/11/2018 05:48)
Бела фарм Неготино- 19.11.2018 понеделник од 16- 20 часот одберете го Вашиот Uriage производ и добијте уште еден производ 🎁 за Вас или Вашите најмили. Почувствувајте ја негата и свежината која доаѓа директно од најстарите француски ♨ на термална вода!

Facebook Admin (16/11/2018 23:21)
Like the flowers... Вистинската VICHY нега во промо пакувања достапна за Вас 👛🛍️🌌

Facebook Admin (15/11/2018 00:02)
Аптека БЕЛА ФАРМ Неготино 16.11.2018 петок од 11-15 🕒 VICHY претставување на производите од новата линија на брендот број еден во светот и кај нас плус БЕСПЛАТНА типизација на кожата и предлог за соодветна нега! ***************************************** ***... Во аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци за време на промоцијата одберете го својот производ и добијте VICHY подарок плус и луксузен несесер со мини Vichy производи во него🎁🛍️👝 Ве очекуваме!
See More

Facebook Admin (14/11/2018 18:35)
Вистинска нега на кожата која ја заслужува целото семејство 👩‍👩‍👧‍👧👝🍀

Facebook Admin (14/11/2018 18:29)
Uriage мицеларна термална вода . Единствена мицеларна вода која содржи #термалнавода во својот состав. #Мицеларна вода за #осетлива #кожа. Ја чисти кожата и ја отстранува шминката. Содржи екстракти од кајсија богати со витамини кои ја штитат и смируваат кожата . Ефикасно го чисти лицето и отстранува шминка. Нема потреба од плакнење.... Без парабени - хипоалергени - некомедогени.
See More

Facebook Admin (14/11/2018 18:22)
Денес од 13 до 16 🕒 во аптека БЕЛА ФАРМ Кавадарци( спроти Новата болница во градот) одберете го Вашиот омилен козметички препарат со термална вода од францускиот бренд во Македонија Uriage за Вас или Вашето бебе и добијте екстра Uriage производи🎁🎁🎁! Заштедете а во исто време добијте ја во Вашиот дом посакуваната нега што Ви прилега! Експерт во областа и нашите фармацевти ќе Ви помогнат во тоа🛍️!

Facebook Admin (07/11/2018 16:58)
Magnetrans денови во аптека БЕЛА ФАРМ Кавадарци 07.11.2018 до 10.11.2018 година Единствениот без шеќер, чист магнезиум прашок 375 мг за директна употреба кој допринесува за здрав нервен и мускулен систем Промотивно со секое купено пакување од 20 ќесички добивате подарок плус 5 ќесички гратис! Повелете!

Facebook Admin (21/07/2018 16:26)
Безбеден за секоја возраст---

Facebook Admin (21/07/2018 15:45)
За најмилите 🍼♥️

Facebook Admin (14/07/2018 15:01)
БЕЛА ФАРМ препораки за безбеден и безгрижен летен одмор 👒🏝️🏊

Facebook Admin (09/07/2018 15:07)
Probalans lady вагиналети за Вашето интимно здравје, за време на летните одмори спречете ги честите вагинални инфекции и непријатности со тоа што овој уникатен женски пријател ќе биде број 1 производ што ќе се најде во Вашиот несесер, Побарајте го во аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци со специјална цена за време на летото 🚺🏖️👙

Facebook Admin (20/06/2018 17:56)
21.06.2018 четврток Ве покануваме на Uriage промотивен настан каде за одреден износ на купени производи добивате производ плус!!!!! Повелете искористете ја можноста квалитетот на француските производи со термална вода да биде подостапен и повеќе застапен во Вашата и негата на Вашето семејство.

Facebook Admin (16/06/2018 17:58)
Изберете удобност, заштита и квалитет!

Facebook Admin (05/06/2018 23:36)
06.06.2018 (среда) во аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци за секое купено пакетче Магнетранс добивате 5 ќесички гратис директна прашкаста форма на Магнезиум 375 мг! Победете го хроничниот замор, болките во мускулите а добијте поголема стабилност на целиот нервен систем и психичка стабилност! Повелете!

Facebook Admin (03/06/2018 02:36)
Нашето верно БЕЛА ФАРМ другарче со новите шик Grubin анатомика сандалки ❤👣👧

Facebook Admin (25/05/2018 02:21)
Ултра модерните анатомски Грубин обувки повторно достапни и оваа летна сезона... Повелете обезбедете удобен чекор за Вас и Вашите најмили!

Facebook Admin (18/05/2018 23:49)
Спремни за летните денови 😎🏄👓💄👛🏖🌅

Facebook Admin (16/05/2018 15:56)
17.05.2018 четврток од 11-15 часот бесплатна типизација на кожа поддржана од Vichy француската козметика. Попусти на одредени производи, промоција на новата летна заштита за кожа и подароци. Повелете☀👝🛍

Facebook Admin (10/05/2018 05:20)
*Кремот кој ја понесе титулата во 2018*-
целата линија од органската козметика Hauschka ексклузивно во аптеки БЕЛА ФАРМ Неготино и Кавадарци!

Facebook Admin (08/05/2018 21:48)
09.05.2018 среда од 11-15 часот промоција на највкусните безглутенски Ло Бело бисквити. Подаруваме книга со рецепти за приготвување бебешки оброци! Повелете

Facebook Admin (03/05/2018 04:45)
03.05.2018 четврток од 11-15 часот- врвните медицински производи од линијата на Себамед и Натура сиберика промотивно во аптека БЕЛА ФАРМ!

Facebook Admin (25/04/2018 22:04)
Добијте здравје и убавина со основната нега на Вашата и кожата на Вашите најмили! 26.04.2018( четврток) од 16 до 20 часот- Uriage промотивен настан со многу совети и подарок производ од истата линија со секој Ваш Uriage избор, Повелете

Other Places:

1. ПЗУ ДИ-ДЕНТ / ДИ-ДЕНТ 2
Маршал Тито 117 2/ 2, 1440 Negotino
Coordinate: 41.4821549364, 22.0830559731
Phone: +38943370500

2. ПЗУ “Примариус д-р Киро Бајатов“
Ул.„Вељко Влаховиќ“ (Здравствен Дом Неготино), 1440 Negotin Vardarski, Negotino, Macedonia
Coordinate: 41.4790844863, 22.0831954479
Phone: 076 407 934

3. TianDe Продукти
ул. Маршал Тито, 1440 Negotin Vardarski, Negotino, Macedonia
Coordinate: 41.48267, 22.08175

4. PRODENT
Pekarev, 1440 Negotin Vardarski, Negotino, Macedonia
Coordinate: 41.4837303, 22.0901508
Phone: 076239125

5. Дар-Си Мед
Јане Сандански бр.49, 1440 Negotino
Coordinate: 41.4839, 22.0892
Phone: 072250366

6. Dom za nega na stari lica ZANA - Negotino
4-ти Јули 20, 1440 Negotino
Coordinate: 41.483304633, 22.080380002
Phone: 071399346 (domzana.com)

7. AR - Dental
f.Gradec, 4033 Gradec, Negotino-Pološko, Macedonia
Coordinate: 41.8990349221, 20.9053945541
Phone: 070298834

8. Oргански Германиум 3400
Coordinate: 41.4839, 22.0892
Phone: 078413322

9. ЈЗУ Здравствен дом Неготино
veljko vlahovikj 9, 1440 Negotino
Coordinate: 41.47955745, 22.0841993

10. Фризерско Студио Адона
Маршал Тито Бр.152, Negotino
Coordinate: 41.4846495648, 22.0905412846

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About