PlacesMap.net

World Places Map Directory
Home - Macedonia - Tetovo - Lfk Tetovë Офс Тетово
Place Type : Sport, Esports League
Address : Marshal Tito b.b-T c Sini Kristal b b, 1200 Tetovë, Tetovo, Macedonia
Coordinate : 42.0013616348, 20.9832429886
Phone : 070769466
Rating : -
Facebook : facebook.com/ lfktetova
420 people like this.
Opening Hours :
Monday: 14:00 - 18:00
Tuesday: 14:00 - 18:00
Wednesday: 14:00 - 18:00
Thursday: 14:00 - 18:00
Friday: 14:00 - 18:00
Saturday: -
Sunday: -
Like this? Embed to your site
Outdated / incorrect informations? Suggest an Edit or Request for Update
Lfk Tetovë Офс Тетово Lfk Tetovë Офс Тетово

Description:

Lidhja futbollistike Tetovë

Comments:

Facebook Admin (10/06/2018 00:12)
Lajm i hidhur! Ndahet nga jeta ish futbollisti kosovar Fadil Vokri. Ish lojtari kosovar dhe presidenti në detyrë i Federatês së futbollit në Kosovë është ndarë nga jeta pas një sulmi në zemër nē moshën 58 vjeçare.
Legjendë, do mbetesh pergjithmonë në zemrat tona.
... Kryetari i LFK-së Fisnik Hiseni dhe antarët tjerë të LFK-së, familjes Vokrri, ju shprehin ngushllimet më të sinqerta.
Prehu në paqe.
See More

Facebook Admin (28/05/2018 06:46)
Në kuadër të LFK-së, sivjet u organizua Liga e Futbollit për Fëmijë - regjioni i Perendimit në 6 kategori garuese (2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010). Ndeshjet finale u zhvilluan në një atmosferë festive nën udhëheqje të koordinatorit të ligës Nasuf Latifi. Kryetari i Lidhjes Futbollistike Fisnik Hiseni ndau mirnjohje për ekipet garuese dhe personave tjerë që ndihmuan këtë organizim. Të gjitha ekipet fituese u shpërblyen me mirnjohje dhe me kupë. Lidhja futbollistike u dë...shiron suksese ekipeve fituese ne turneun përmbyllës që do të organizohet në Shkup në terenet e FFM-së.
Lidhjen Futbollistike të Tetovës në këtë turne do ta përfaqësojnë këto klube: Gjenerata 2010 - KF Dardanët Gjenerata 2009 - KF Shkëndija Gjenerata 2008 - KF Shkëndija Gjenerata 2007 - KF Shkëndija Gjenerata 2006 - KF Dardanët Gjenerata 2005 - KF Shkëndija
See More

Facebook Admin (22/05/2018 04:30)
Lidhja e Futbollit Komunal të Tetovës dhe kryetari i Lidhjes së Futbollit Komunal të Tetovës Fisnik Hiseni urojnë KF Shkëndija për shpalljen kampion i Maqedonisë për vitin 2017/18. Suksesi i Shkëndijës bën krenar gjithë Tetovën me rajon. Prandaj urimet më të sinqerta për Klubin e Futbollit Shkëndija e cila njashtu të mërkurën do të zhvillojë finalen e kupës. Andaj LFK i uron suksese në finale dhe një përfaqësim dinjitoz në arenën ndërkombëtare.

Other Places:

1. FK Teteks
Tetovë, Tetovo, Macedonia
Coordinate: 42.0187, 20.9782

2. TEBikes
Lubotenska 17, 1200 Tetovë, Tetovo, Macedonia
Coordinate: 42.0016964961, 20.9565335512
Phone: 071 632 171

3. I love Bayern
Tearce, Republic of Macedonia, Tetovë, Tetovo, Macedonia
Coordinate: 42.0106, 20.9714

4. Gym Plus Revolution
ulica ljubo momirovski br.14, 1200 Tetovë, Tetovo, Macedonia
Coordinate: 42.0119208757, 20.9806063771
Phone: 078333880

5. Viena Park
Cellopek Bervenic, Tetovo
Coordinate: 41.9439673896, 20.9896312178

6. Reçica e Madhe
Reçic e Madhe, 1219 Tetovo
Coordinate: 41.9880773831, 20.9450912476

7. Ceripasjina Planina
Tetovo
Coordinate: 42.00944, 20.84528

8. Eskimo Freeride
Tetovo
Coordinate: 42.0124148825, 20.885059915
(www.eskimo-freeride.com)

9. MND - Game House
Jashtë Vardarit, 1220 Tetovë, Tetovo, Macedonia
Coordinate: 41.9956850992, 20.9656305684

10. Shkolla e skijimit "LISEC"
Kodra e Diellit Maqedoni, 1200 Tetovo
Coordinate: 42.0130871376, 20.8844535126
Phone: +389(0)70869531 (shkollaeskijimitlisec.com)

Copyright © 2016 - 2019
PlacesMap.net | About